Роздрукувати сторінку

ВНЗ Рівненської області. Рейтинг ВНЗ Рівненської області

31. Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж, РКЕПК

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж, РКЕПК є вищим учбовим закладом І рівня кваліфікації. У 2010 році відсвяткував свій 70-ти річний ювілей. За цей час було сформовано понад 30-ти тисяч високоосвічених спеціалістів як для структури споживчої кооперації, так і для організацій та установ різноманітних форм власності.

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж РКЕПК

Багато студентів закладу стали гарними спеціалістами, дійсними організаторами, директорами закладів споживчої спілки та.......


32. Західноукраїнський коледж "Полісся", ЗК Полісся

Західноукраїнський коледж "Полісся", ЗК Полісся сформований у 2000 році на базі постанови Березнівської районної державної адміністрації № 17 від 19.12.2000 року. Форма власності - колективна. Ініціаторами заснування закладу виступають Рівненський економіко-гуманітарний інститут, сьогодні комерційний Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука та 4 фізичні особи. Викладачі університету приймають творчу участь у формуванні спеціалістів у коледжі, про що заключено певний договір про товаришування. Споруджено разом з університетом учбово-виховну структуру "Перспектива".

Західноукраїнський коледж "Полісся" ЗК Полісся

Відповідно до положення роботи заклад проводить формування спеціалістів із таких кваліфікацій:.......


33. Дубенська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ДФ ВМУРЛ Людина

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» діє з 1998 року. За цей період в один і той самий час з формуванням базової структури у м. Києві сформовано по всій Україні широку систему університету з 25 відділень.

Дубенська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" ДФ ВМУРЛ Людина

За 14 років свого становлення університет реорганізувався на міцний модерний ВНЗ, який......


34. Кузнецовська філія Європейського університету, КФ ЄУ

Кузнецовська філія Європейського університету, КФ ЄУ була сформована 8 листопада 1998 року. Керує підрозділом Костецький Михайло Романович.

Кузнецовська філія Європейського університету КФ ЄУ

Продовжуючи традиції створені засновниками Європейського Університету в місті Києві, Кузнецовська філія, за підтримки головного відділення проводить продуктивну діяльність, направлену на......


35. Рівненська філія Європейського університету, РФ ЄУ

Рівненська філія ПВНЗ "Європейський університет" — вищий учбовий заклад засновано у 1998 році, кваліфікований за IV рівнем. Університет проводить набір на денну та заочну форми навчання.

Рівненська філія Європейського університету РФ ЄУ

Рівненський підрозділ Європейського університету (до 16.08.2004 року –......