Роздрукувати сторінку
Главная \ Наші послуги \ Замовити чи купити тести

Тести на замовлення в команди професіоналів

Мабуть, з наближенням сесії кожен студент починає хапатися за голову і думати, як все вдало здати. Адже не дарма кажуть, що остання ніч перед іспитом - найкоротша. Але іноді буває так, що деякі життєві ситуації просто не залишають нам достатньо часу на повноцінну підготовку. Як же бути в такому випадку? Хто допоможе скласти тести або їх виконати? Можливо, Вам допоможе послуга купити тести.

написати-тест

Залежно від навчального закладу вимоги до оформлення відповідей на тести можуть дещо відрізнятися. Одні викладачі вимагають відзначати правильні відповіді прямо на аркуші із завданням, інші просять робити це на окремих аркушах. Іноді крім вибору правильного варіанту відповіді необхідно обґрунтувати свій вибір.

Викладач дав складний тест або немає можливості виконати його самостійно? Звертайтесь у компанію ІЦ «KURSOVIKS», яка пропонує Вам замовити тести за невелику плату. Це надійна і перевірена компанія, яка досить довго працює у сфері освітніх послуг. За цей час ми встигли добре зарекомендувати себе серед студентів, які потребують допомоги з написання всіляких робіт.

Компанія ІЦ «KURSOVIKS» вигідно відрізняється від конкурентів доступними цінами, стислими термінами виконання замовлень і офіційною реєстрацією, яка дозволяє нашим клієнтам бути повністю впевненими у дотриманні умов договору. Таким чином, замовляючи будь-яку з студентських робіт у нас, можете бути абсолютно впевнені в захисті своїх прав. Гарантії якості та своєчасного надання послуг, які надає наша компанії, Ви навряд чи зможете отримати у інших подібних організаціях.

Постійно розвиваючись і вдосконалюючись, ІЦ «KURSOVIKS» робить Ваше навчання ще більш доступним і легким. Наші клієнти мають можливість замовити роботу, не покидаючи меж своєї квартири, просто залишивши заявку на сайті компанії. Замовникам також доступні різні методи оплати та отримання готової роботи.

ІЦ «KURSOVIKS» пропонує Вам кваліфіковану допомогу у виконанні тестів на заказ: з вузівських дисциплін, з предметів технікумів та коледжів, зі шкільного курсу.

написати тести

Виконання тестів спрямоване на формування та перевірку основних практичних умінь і навичок та теоретичних знань з досліджуваної дисципліни. Тест являє собою питання з наведеними варіантами короткої відповіді на нього. Один або кілька варіантів відповіді є правильними і їх потрібно вибрати.

При виконанні тестів на замовлення наш фахівець дотримується вимог, які були надані Вами, а при відсутності з Вашої сторони особливих побажань щодо оформлення та змісту роботи дотримується найбільш доцільного, з його точки зору, алгоритму виконання тестів.

Після отримання відповідей на тести Ви і Ваш викладач перевіряєте роботу. Виправлення, які не виходять за рамки первісних вимог (викладених у бланку замовлення) і не суперечать їм ми робимо безкоштовно.

Зробити замовлення на написання тесту дуже просто. Від Вас буде потрібна тільки наявність електронної пошти для відправки тесту в будь-якій формі (малюнок, текст в файлі Word і т. д.) або дані про Вашу систему інтернет-тестування (допомога у написанні тестів онлайн).

Ваше замовлення на складання тесту або його виконання, буде виконане спеціалістом з предмета протягом 1 дня.

Всього 3 кроки і Ваш тест готовий:

1. Просто надішліть нам тести електронною поштою на скриньку у вигляді прикріпленого до листа файлу (тексту чи картинки).

У листі вкажіть: на коли потрібно зробити тести, які результати вас влаштують.

Якщо тест необхідно пройти в мережі Інтернет, то повідомте: назву і адресу сайту, час для тестування, дані для роботи в системі (конфіденційність гарантуємо), бажаний відсоток правильних відповідей або необхідний рівень (можливо, знадобиться і інша інформація).

2. Ми підтвердимо отримання тесту і повідомимо вам номер рахунку для оплати.

3. Оплатіть суму замовлення.

У зазначений Вами термін Ви отримаєте готовий тест!

виконати-тест

Що стосується тих студентів, які шукають в Інтернеті відповіді на тести замість того, щоб замовити рішення тестів з гарантією виконання, то їх може очікувати два сюрпризи. Перший з них – це пропозиція отримати відповіді на тести, оплативши послуги через СМС, в результаті Ви не отримуєте нічого. Другий сюрприз – це отримання відповідей, але їх часткове або повне неспівпадання з Вашими питаннями. Зазвичай це відбувається з-за того, що викладачі не ґавлять ворон і не чекають, поки хтось виконає тести на замовлення, а оперативно змінюють завдання протягом кожного семестру – це робиться швидко і просто.

Отже, для того, щоб бути цілком упевненим, що написані тести є вірними, звертайтесь у компанію ІЦ «KURSOVIKS», яка завжди готова Вам прийти на допомогу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!