Роздрукувати сторінку
Главная \ Як замовити роботу?

Як замовити студентські роботи: як замовити курсову, дипломну, магістерську та бакалаврську роботи?

Простий процес замовлення роботи (як замовити курсову, дипломну, магістерську, бакалаврську роботи)

Співпраця з нами буде проходити в декілька етапів.

як замовити магістерську роботу

  • По-перше, Вам потрібно оформити замовлення. Зробити це досить просто (ВК та Форма замовлення у нас на сайті). Ми надаємо перевагу першому способу - спосіб за допомогою соціальної мережі ВК. З цього моменту ми закріплюємо за Вами персонального менеджера, який після оформлення замовлення зв'яжеться з Вами, щоб уточнити всю необхідну інформацію та ціну роботи.

  • По-друге, при оформленні замовлення, вказуйте таку інформацію (в випадку замовлення в ВК чи на E-mail):

Здійснюючи замовлення (чи просто, щоб дізнатися ціну), вказуйте таку інформацію:

1. вид і тема роботи;

2. назва дисципліни;

3. план роботи (наявний, відсутній, неактуальний, не/потребує узгодження);

4. оформлення роботи (стандартне, за методичними рекомендаціями, особливе) (прикріпіть файл);

5. кількість сторінок та кількість розділів;

6. мова написання роботи;

7. робота потрібна на дату (дата передачі роботи);

8. контактний телефон та e-mail;

9. додаткова інформація (наявність матеріалу, частин роботи та ін.).

  • По-третє, ми просимо клієнтів зробити передоплату в 50% або ж повністю оплатити роботу. Ми пропонуємо будь-який зручний для Вас спосіб.

  • По-четверте, коли тільки Ви здійснили передоплату, ми починаємо виконувати роботу. Термін здачі роботи обговорюється з клієнтом завчасно. Ми беремо на себе зобов'язання та велику відповідальність підготовити для Вас роботу найвищої якості. Ваш персональний менеджер весь час буде на зв'язку, щоб сповіщати Вас про процес виконання роботи або приймати побажання і Ваші зауваження для внесення змін.

  • Нарешті, Ваша робота готова! Наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб сповістити про це. Роботу Вам відправляємо на електронну пошту або у VK, якщо Ви долучитеся до нас у групу чи у друзі на персональну сторінку.

У кожної роботи є свої нюанси замовлення. Спробуємо максимально дати вірні рекомендації, як вірно все вказати, щоб максимально точно дати нам всі дані.

як-замовити-курсову-роботу-на-заказ

Як замовити курсову роботу?

Замовлення курсової роботи відповідальний процес. Оскільки дана робота досить важлива для кожного студента.

Перед тим як писати курсову роботу, Ваш викладач, науковий керівник чи хтось інший повинен надати Вам методичні рекомендації до написання курсової роботи (якщо їх у Вас немає, то ми можемо зробити роботу за стандартними вимогами і стандартним оформлення, або ж, Ви можете ознайомитися з тисячами різних методичних рекомендацій з різних навчальних закладів з усіх відомих видів студентських робіт тут). Після того, як Ви отримали методичні рекомендації, потрібно сформувати план роботи (зміст курсової роботи). Ви його можете зробити самостійно, або ж, наш сервіс, при замовленні у нас роботи, зробить це безкоштовно (якщо викладача чи Вас щось не влаштує, то ми безкоштовно все переробимо).

як замовити курсову роботу

Після затвердженого плану, наш професіонал починає виконувати роботу. Після виконання, ми курсову роботу надсилаємо Вам і супроводжуємо до самого захисту курсової роботи.

Рідко до курсової роботи потрібно зробити ще такі додаткові файли, як: резюме, анотація, відгук, тези, презентація (але це дуже рідко).

Отже, з питанням як замовити курсову роботу, ми ознайомились.

як-замовити-дипломну-роботу

Як замовити дипломну роботу?

Значно більше нюансів в замовленні дипломної роботи. До дипломної роботи також потрібні методичні рекомендації, якщо їх у Вас немає, то можемо робити роботу за стандартними вимогами, або ж можете обрати власноруч у нас на сайті.

Також до дипломної роботи потрібно завдання до дипломної роботи, анотація до дипломної роботи, відгук до дипломної роботи, рецензія на дипломну роботу, доповідь, презентацію та інші додаткові файли.

Все залежить від Вашого ВНЗ, та методичних вказівок, які надав Ваш викладач.

як замовити бакалаврську роботу

Як замовити бакалаврську чи магістерську роботу?

Бакалаврська і магістерська роботи, це по суті, та ж сама дипломна робота.

Це та ж сама дипломна робота, просто бакалаврська робота виконується після 4 курсу (по здобуванні рівня "бакалавр"), а магістерська робота виконується після 5-го курсу навчання (по здобуванні рівня "магістр").

Тому тут всі вимоги в точності, як у дипломної роботи. І про питання "як замовити бакалаврську роботу" чи "як замовити магістерську роботу" дивіться на декілька абзаців вище, в розгляді питання "як замовити дипломну роботу".

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!