Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Рівненської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Рівненської області \ ЗВО (ВНЗ) Рівненської області та їх рейтинг \ 19. Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, ДККМ РДГУ

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, ДККМ РДГУ

« Назад

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, ДККМ РДГУ - вищий учбовий заклад I-II рівнів кваліфікації.

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, ДККМ РДГУ

Велика кількість студентів стали дійсною гордістю України. На сьогоднішній день заклад - функціональна складова РДГУ.

Історична довідка

Дубенське училище культури сформоване в 1945 році.

Учбовий заклад формує високоосвічених співробітників культури, артистів, бібліотекарів, людей, чия робота приносить радість, задоволення і гарний відпочинок. Багато випускників стали дійсною гордістю України: народний артист України, в минулому головний режисер Національного Палацу культури "Україна" Б. Шарварко, заслужений артист України, режисер "Укрцирку" Ю. Савельєв, народний артист України В. Чепелюк, народний артист України А. Трофимчук, керівник зразкового дитячого духового оркестру районної державної адміністрації С. Гайдачук, керівник Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету С. Шевчук.

Становлення спеціалістів ДККМ РДГУ

На даний час заклад спеціалізований за 6 спеціальностями і 10 кваліфікаціями:

- Напрям "Хореографія" формує керівників ансамблів танців, артистів ансамблів танців, викладачів спеціальних предметів.

- Напрям "Образотворча та декоративно-прикладна творчість" формує керівників студій, викладачів спеціальних предметів.

- "Народне пісенне мистецтво" формує організаторів КДД, керівників хорових колективів, диригентів церковних хорів, викладачів спеціальних предметів.

- "Народна інструментальна творчість (духові інструменти)" формує організаторів КДД, керівників духових оркестрів, викладачів спеціальних предметів.

- "Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)" формує організаторів КДД, керівників народних оркестрів, вчителів спеціальних предметів.

- "Видовищно-театралізовані заходи" формує організаторів КДД, режисерів театралізованих дійств та обрядів, викладачів спеціальних предметів.

- "Бібліотечна справа" формує бібліотекарів-бібліографів, секретарів машинопису.

- Напрям "Діловодство" формує референтів, діячів підрозділів кадрів, секретарів.

- "Перукарське мистецтво і декоративна косметика" формує перукарів-модельєрів, візажистів-стилістів, косметологів.

- Робоча кваліфікація "Перукар" формує перукарів-модельєрів.

ДККМ РДГУ

Освіта на усіх кваліфікаціях відбувається на основі 9-11 класів. Термін здобуття освіти в закладі - 2-3-4 роки, в залежності від вибраної кваліфікації. Студенти ДККМ мають змогу здобувати освіту в Рівненському державному гуманітарному університеті на ІІІ курсі за підсумками співбесіди.

Професорсько-викладацький колектив Дубенського коледжу культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, ДККМ РДГУ

У ДККМ діють 115 вчителів, поміж яких 14 відмінників освіти, заслужені діячі культури України, заслужені викладачі України. Викладачі закладу випустили велику кількість збірок і підручників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України як учбові підручники. Викладачі установи збільшують свій професійний рівень у магістратурі та аспірантурі при РДГУ.

Творчі колективи Дубенського коледжу культури і мистецтв

В закладі функціонують художні колективи: Народний ансамбль пісні і танцю "Душа", академічний хор "Відродження", Народний ансамбль народної музики "Віночок", Народний духовий оркестр, які захоплюють своєю творчістю не лише жителів України, але і Польщі, Словаччини, Білорусі, Туреччини.

Матеріально-технічна структура Дубенський коледж культури і мистецтв, ДККМ

В закладі функціонує бібліотека, загальний книжковий склад якої нараховує 28320 екземплярів, має читальний зал. Створений актовий зал, 3 приміщення хореографії, спортивний зал, студентський кафетерій та їдальня. Студенти цілком забезпечені гуртожитком.

Студенти закладу багаторазово були призерами та конкурсантами обласних, загальноукраїнських і світових конкурсів та олімпіад.

ДККМ РДГУ здійснює формування молодших фахівців за такими спеціалізаціями:

- Мистецтво;

- Культура.

Циклова (предметно-циклова) комісія є функціональним відділенням закладу.

Предметна (предметно-циклова) комісія - спілка викладачів одної і тої ж дисципліни.

Циклова комісія - спілка викладачів ряду суміжних дисциплін.

Циклова (предметно-циклова) комісія формується і діє відповідно нормативного законодавства у сфері вищої освіти та Статуту РДГУ, розпорядження про Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ.

Циклова (предметно-циклова) комісія утворюється для здійснення методичної, учбової та виховної діяльності, збільшення теоретичного рівня та ділової спеціалізації викладачів, опанування і запровадження нових педагогічних, інтерактивно-комунікаційних технологій, покращення учбового і виховного процесів.

Чисельність, структуру, керівництво і особовий склад циклової (предметно-циклової) комісії закладу кожного року, до початку нового учбового року, реєструє та ухвалює директор ДККМ за розпорядженням  замісника ректора з учбової діяльності.

Циклова (предметно-циклова) комісія створюється в чисельності не менше трьох осіб з рангу викладачів, концертмейстерів та інших категорій педпрацівників, які діють в закладі, у тому числі за сумісництвом.

Планування і проведення роботи, а також цілковите керівництво цикловою (предметною-цикловою) комісією проводить її голова, який назначається керівником установи на один учбовий рік за розпорядженням замісника директора з учбової роботи.

Загальне керівництво та управління діяльністю циклових (предметно-циклових) комісій проводить замісник директора з учбової роботи.

Діяльність циклової (предметно-циклової) комісії ДККМ РДГУ здійснюється за планом, який кожного року, до початку нового учбового року планується головою циклової комісії і реєструється  замісником директора з учбової роботи. Засідання циклової (предметно-циклової) комісії здійснюються не менше одного разу на місяць.

Засідання комісії збираються її головою, або за указом керівництва установи Засідання комісії відбуваються по мірі можливості, але не менше одного разу на місяць.

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, ДККМ РДГУ

Адреса Дубенського коледжу культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету: 35600, Рівненська область, м. Дубно, вул. Замкова, 6. Телефони: (03656) 4-17-43, 4-27-64, 4-39-81.

Отже, Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, ДККМ РДГУ – це високо профільний учбовий заклад, який надає ґрунтовні знання своїм студентам, що допомагає їм працевлаштуватись у майбутньому.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!