Роздрукувати сторінку

Розваги студентів (День студента)

Життя студентів мегаполісу кипить від кількості подій, що відбуваються. Будучи молодим, відкривається невичерпне джерело можливостей і майданчиків для вибору дозвілля.

Смакові переваги у кожного різні, однак, наповнення вільного часу залежить від матеріального і сімейного положень, статі і віку. Ключову роль у виборі може зіграти темперамент, що визначає загальну філософію життя студента.

Молодь, що має в складі свого оточення невелику кількість людей, проводить свій вільний час в «зоні комфорту», межі якого досить часто обмежені колом друзів, родичів і колег.

вільний час, українські студенти

Дозвілля сучасної молоді: чим українські студенти відрізняються від європейських?

Студенти цього типу віддають перевагу відпочинок за читанням книги, занурюючись в захоплюючий світ, створений автором, переглядом фільму, а також іншим заняттям в межах будинку.

Дана форма дозвілля не відокремлює молодих людей від навколишнього світу, адже зараз глобальна мережа дозволяє вивчити всі найгучніші новинки кіноіндустрії, книжкової індустрії і т. д., не покидаючи територію свого житла.

«Новоспечений сім'янин». Люди, що відносяться до цього типу людей, відрізняються особливим прагненням провести своє дозвілля з сім'єю. Як заповнення може бути вибір спільного перегляду фільму, так і будь-якого іншого виду спільної діяльності. Наприклад, проходження квесту.

«Компанійський відвідувач». Представники цього типу людей є надто товариськими. Їх запал, бажання спілкуватися не згасає після одноманітного дозвілля. Для себе вони вибирають відвідування театрів, кіно, концертів, кафе, клубів у великій компанії друзів.

«Соціально-активний». Студенти зацікавлені формами дозвілля, які спрямовані на вдосконалення, як зовнішнє, так і внутрішнє. Вони збагачують свій світ, відвідуючи спортклуби, музеї, виставки, майстер-класи. Молодь відноситься до організації дозвіллєвого середовища більш уважно і вибірково.

Студентські роки - найбільш швидкоплинні і одночасно безмежні, в плані можливостей. Молодь з самими неординарними захопленнями має можливість знайти для себе який-небудь нестандартний вид діяльності.

Путівка в світ знижок і можливостей - студентський квиток, який підтверджує статус і дозволяє отримати доступ в найвідоміших музеїв і театрів за пільговою ціною.

студенти в світі

День студентів - одне з найвеселіших і галасливих свят. Молодь збирається у великі компанії, хлопці та дівчата співають, танцюють і розважаються. Це свято відзначають 25 січня. Існує безліч традиційних розваг і обрядів, які студенти прагнуть провести під час святкування.

Прикмети в День студентів:

1. Одна з наймиліших прикмет – малюнки в заліковій книжці. Студенти на останній сторінці залікової книжки малюють невеликий будиночок з димоходом і цівкою диму. Вважається, що чим довше цівка диму, тим вдаліше і легше пройде здача сесійних іспитів.

2. Також прийнято опівночі кричати у відкриту кватирку: "Шара, прийди!" Цей заклик гарантує легке закриття сесії.

3. Суворо забороняється вчитися в цей день. Навіть, якщо на наступний день буде проходити іспит, не можна сідати за конспекти. Краще вирушати на здачу предмета після веселої гулянки, тоді іспит пройде легко і без сюрпризів.

Тетянин День названий на честь святої мучениці Татіани, покровительки студентів і викладачів. В цей день в церквах проходять богослужіння.

1. Студенти приходять в храми, щоб отримати благословення на вдале навчання.

2. Священики читають молитви за успішний розвиток освіти в країні і підростаюче покоління.

3. Викладачі просять терпіння і душевного спокою.

Як вважають за краще розважатися студенти в Тетянин день:

1. Більшість студентів воліють збиратися компаніями і відпочивати в нічних клубах, кафе та інших розважальних закладах.

2. Ходити на ковзанку - теж одне з негласних розваг в студентське свято.

3. Молодь відвідує концерти, гуляє в парках і на площах. Студенти влаштовують застілля в гуртожитках або в кафе.

4. Прийнято організовувати концерти в навчальних закладах. Молоді таланти виступають перед викладачами та іншими студентами, після чого, зазвичай, влаштовують танці в холах університетів та інститутів.

День студентів - це свято великих компаній, в цей день не прийнято залишатися одному. Хлопці і дівчата збираються разом, дуріють на вулицях і співають студентські пісні.

Хоча, День студента не є офіційним вихідним днем, студентів не особливо перевантажують в їх свято. Викладачі більш лояльно ставляться до своїх підопічних в цей день і, іноді, дозволяють не відвідувати їм заняття.

масові студентські пиятики

Цікавими є також розваги студентів світу.

Британія здавна славиться своїми навчальними закладами. За минулі століття англійське студентське братство встигло обрости значною кількістю традицій. Наприклад, перед іспитами студенти прикріплюють на лацкани піджаків бутоньєрки різних кольорів. На перший іспит належить приколювати білу гвоздику, на наступні - рожеву. На останньому випробуванні гвоздика повинна бути червоною. Крім того, щасливчиків, які склали іспит, належить закидати сміттям. Адміністрація Оксфорда намагається боротися з цим явищем штрафами та іншими драконівськими заходами, але студенти від свого не відступають. Останнім часом, порушників цього правила відловлюють за допомогою "Фейсбуку".

Головне свято Оксфордських учнів відбувається в ніч з 30 квітня на 1 травня. Масові студентські пиятики закінчуються стрибками у воду з мосту Марії Магдалини. Голландські вузи прославилися своєю дідівщиною. Ontgroening - "розвінчання зелені" - так називається низка принизливих і часто дуже болючих процедур для новачків під час посвяти в студенти.

Свідоцтва про цей звичай зафіксовані в численних документах починаючи з XVII століття. У шістдесяті роки минулого століття голландський уряд взялася викорінити подібні процедури самим серйозним чином. Студентські товариства блокувалися поліцією, проводилися цілі штурми. Однак навіть жорсткі заходи не допомогли викорінити жорстокі звичаї. У голландській пресі регулярно з'являються повідомлення, на кшталт "в гронінгенському університеті загинув студент, якого змусили випити занадто багато ялівцевої горілки", або "після дводенної коми помер студент, який випив 6 літрів води". На початку двохтисячних жертвою посвяти став племінник відомого голландського актора, в мережу потрапили фотографії, на яких хлопчину старшокурсники вмочали головою в унітаз. Серія виступів іменитого родича у ЗМІ пройшла практично непоміченою, хоча в нідерландських журналістів з'явилася мода час від часу проникати в студентські товариства для викриття мучителів.

Отже, студентські розваги є досить різноманітними.

студентські ігри

Цікаві статті на тему «Студентські розваги»:

1. Студентське братство та сестринство в США

2. Студентські молодіжні ігри в компанії

3. Молодіжний студентський табір

4. Програма CAMP AMERICA

5. Міжнародні волонтерські табори

6. Студентський табір «Глобус»

7. Студентські скаутські табори

8. Спортивно-оздоровчий табір «Медик»

9. Дисконтні картки для студентських розваг

10. Фотополювання як одна з студентських розваг

11. Студентські дискотеки

12. Студентський бізютаж (дідівщина) в вузах Європи

13. Студентські театральні дії

14. Дозвілля студентської молоді

15. Студентські вечірки

16. Британські виші збираються проводити одностатеві студентські вечірки

З повагою ІЦ «KURSOVIKS»!