Веселі розповіді з життя студентів
Життя - дивовижна штука! Які тільки люди не зустрічаються в нашому житті. Куди тільки не заносить нас нелегка доля. Які тільки історії не трапляються з нами. І хто ж не любить, коли в житті трапляються пригоди? Особливо якщо вони забавні, романтичні або просто захоплюючі.
З кожною людиною в житті колись траплялися кумедні історії. Хтось більше чудив в дитинстві, хтось - в юності, а когось «понесло», коли «сивина в голову»... Однак для більшості людей найбільш насиченим відрізком життя (в плані пригод) виявилися студентські роки.
Студентське життя – це рух. Ти приходиш в університет з думкою, що будеш думати тільки про навчання, а потім в числі перших починаєш брати участь практично у всіх заходах. Тому що це дуже цікаво, тому що це нові знайомства і нові емоції! Ти постійно хочеш спробувати себе в чомусь новому.
Студентське життя – це ночі без сну і, звичайно ж, величезне задоволення від того, що в тебе тепер є море можливостей розвиватися у всіх напрямках: наукові гуртки, спільноти, присвячені бізнесу, творчості та багато іншого.
Студентські роки прийнято вважати самими щасливими і безтурботними, оскільки в цю пору прагнення молодих людей спрямовані не тільки на саморозвиток, навчання і пошук себе, але і на пошук нових емоцій і вражень. При цьому деякі з нас вважають студентів практично неробами, інші дуже відповідальними і зайнятими людьми. Давайте розберемося хто з них правий, і чи дійсно студентське життя безтурботне?
Безтурботне студентське життя: міф чи реальність?
Студентські роки прийнято вважати самими щасливими і безтурботними, оскільки в цю пору прагнення молодих людей спрямовані не тільки на саморозвиток, навчання і пошук себе, але і на пошук нових емоцій і вражень. При цьому деякі з нас вважають студентів практично неробами, інші дуже відповідальними і зайнятими людьми. Давайте розберемося хто з них правий, і чи дійсно студентське життя безтурботне?
Відразу відзначимо, що поняття безтурботності і легкості у кожного своє. І статут життя кожен створює "під себе". Тому про безтурботність або насиченість студентського життя не можна говорити узагальнено. Але все-таки ми спробуємо розібратися в цьому питанні на прикладі найпоширеніших міфів, які вже довгі роки "гуляють" в нашому суспільстві.
МІФ ПЕРШИЙ
Під час навчання можна щовечора влаштовувати собі свято: ходити в нічний клуб, влаштовувати посиденьки з друзями і т. д.
Спростування: звичайно, такий хід розвитку ситуації можливий, але це скоріше виняток, ніж правило. Навчання у вузі має на увазі не тільки відвідування лекцій, а й підготовку самостійних робіт (дипломів, курсових, рефератів і т. д.). А це означає, що студенту після занять необхідно витратити певний час, як мінімум, на пошук необхідної інформації (щоб хоча б трохи бути "в темі"), а як максимум – на аналіз знайденого матеріалу, і висловлення своєї думки (у письмовому вигляді) на його основі. Так що вільного часу у студентів не так вже й багато. Тому через вечір влаштовувати бенкет на весь світ буде важко не лише фізично, але і морально.
МІФ ДРУГИЙ
Навчання в університеті сьогодні настільки необтяжливе, що освоїти сучасні програми навчання може навіть дуже недалека людина.
Спростування: дійсно, порівняно з радянськими студентами, сучасним учням вчитися набагато легше, оскільки програми дисциплін складені таким чином, щоб розрахувати кількість навчального навантаження на кількість часу і фізичних витрат (при цьому відсутні такі "зайві" дисципліни, як науковий комунізм, або історія КПРС). Тому якщо ви будете робити завдання вчасно і планувати свій час, то великих труднощів у вас не виникне.
Звичайно, від кількох безсонних ночей, важкого предмета, викладача з непростим характером вас ніхто не застрахує. Але важко буде тільки перший рік-два, а потім ви побачите роботу системи навчання наживо, навчитеся раціонально використовувати час, вивчите особливості викладання кожного педагога і вже практично не будете відчувати дискомфорту.
Але не все так просто. Справа в тому, що сучасна система освіти передбачає, що більшу частину інформації з предмету студент буде шукати самостійно. А це неможливо зробити без навичок самонавчання і прагнення до придбання нових знань. Так що, просто "просиджувати штани" на студентській лаві не вийде, і недалеким людям, як і раніше, у ВНЗ робити нічого.
Якщо ваші студентські дні протікають невесело і напружено, то ви самі можете зробити їх яскравими і практично безтурботними:
- Правильно плануйте свій час і вчасно робіть завдання.
- Відвідуйте по максимуму всі заняття і налагоджуйте контакт з викладачами.
- Намагайтеся добре зарекомендувати себе на початку навчання, тоді буде більше шансів на "поблажки" в майбутньому.
- Підвищуйте мотивацію до навчання, кожен день роблячи обов'язкові для себе завдання, і повторюючи мету свого навчання (кар'єрне зростання, отримання улюбленої професії).
- Обов'язково балуйте себе у вільний час і не занурюйтеся в навчання з головою.
- Розвивайтеся в культурному плані (відвідуйте виставки, музеї, конференції) і розширюйте свій кругозір.
Розглянемо студентські історії та веселі розповіді з життя
Привітання
«Зібралися кілька людей з нашої групи і почали думати, що можна зробити для здачі іспиту по одному з предметів. Як не старався викладач, матеріали його лекцій ну ніяк не хотіли засвоюватися в наших головах. Розуміли предмет одиниці, вони і могли розраховувати на успішну здачу іспиту. Інші студенти вирішили не морочитися, скинулися грошима і через одного зі студентів, який всіх переконав, що цей шлях самий вірний і він точно знає, як знайти спільну мову з викладачем, передали «подаруночок» адресату.
Ображений викладач був в люті, ми вже і не сподівалися, що зможемо здати або навіть перездати іспит. І ось та сама невелика групка студентів, які вирішили не зв'язуватися більше з грошима, прийшли до висновку, що чесному викладачу потрібно піднести подарунок, що називається від чистого серця. Справа була за тиждень перед Новим роком, так що привід зробити цей подарунок у нас теж був. Купили хорошу коробку цукерок, шампанське. У нас ще залишилися гроші, і ми вирішили додати баночку хорошої кави. Вирушили в найближчий магазинчик. Попросили продавця перевірити термін придатності кави. З цим моментом все було нормально і одна з дівчаток простягнула продавцеві необхідну суму.
Розплатившись за каву, ми вже зібралися було йти, але тут в моїй голові ніби щось клацнуло, і я рішуче почала відкривати банку (банка і кришечка були бляшані). Продавець мовчки спостерігав за нами. Я відкрила баночку, а там... о жах!!! Фольги, яка грала роль другої кришки – просто не було. По всій видимості вона була кимось зірвана раніше і в банці замість сухого порошку кави перебувала якась ганчірка не першої свіжості. Ми були в шоці. Продавець взагалі з відкритим ротом простояла хвилини дві. Коли вона прокинулася, почала вибачатися, заїкатися, переконувала, що навіть не здогадувалася про такий сюрприз. Хто так постарався і навіщо він це зробив – для нас було неважливо. Ми раділи тому, що запобігли свою ганьбу. Дівчата мене були готові розцілувати за те, що я своєчасно виявила сюрприз. Адже викладач міг подумати що завгодно... Наприклад, що ми спеціально подарували таку банку, в надії на те, що відкриє він її не відразу (вже після іспиту)».
Звичайно, це лише мала частина того, що розповідають. Але ж завжди є можливість дізнатися про все особисто. Наприклад, прийшовши на День відкритих дверей. Там, крім інформації про напрями підготовки, можна отримати приємну порцію спілкування з тими, хто рік чи два тому також стояв на роздоріжжі і вибирав ВНЗ. Тепер вони всі – студенти, які можуть розповісти багато веселих історій.
Цікаві статті на тему «Студентські історії, байки та веселі розповіді з життя»:
1. Український фольклор у сучасній студентській субкультурі
2. Студентські байки. Смішні історії
3. Студентські байки з іспитів
4. Веселі студентські історії та байки
5. Студентські афоризми! Прикольні цитати
7. Цікаві історії з життя студентів...
9. Смішні історії з життя студентів
10. Ви не забули, як живеться у гуртожитку?
11. Хелловін: звідки взявся, як святкують, та чи свято це взагалі?
12. Студентське дозвілля. Вечір жахів – Хелловін
14. Студентське самоврядування за кордоном
15. Студентське самоврядування у вищих навчальних закладах Польщі
17. Представники однієї «нації» – «студенти»!
З повагою ІЦ «KURSOVIKS»!