Роздрукувати сторінку
Главная \ FAQ (Питання - відповідь)

Питання-відповіді для сайту ІЦ "KURSOVIKS", FAQ KURSOVIKS

Яка якість наших робіт?

Ми, ІЦ «KURSOVIKS», надаємо якісні і професійні послуги з написання студентських робіт. Всі роботи у нас якісні. Автори перевірені на практиці і додатково перевіряється кожна робота нашими фахівцями.

Ми працюємо з 2009 року, тому у нас вже є достатньо досвіду, як зробити роботу, щоб вона задовольнила і клієнта, і викладача.

KURSOVIKS - це тільки якісні, оригінальні та професійні роботи!

Хто виконує наші роботи?

Всі роботи виконують фахівці саме Вашого профілю. У нас більше 50 фахівців, тому ми точно можемо підібрати людину, яка розбирається у Вашій роботі чи предеті, а це запорука того, що робота буде якісною.

Під фахівцями, маються на увазі люди, різного віку і різної компетентності. У нас працюють, як викладачі, кандидати наук, аспіранти, так і студенти.

У нас часто запитують: «Хто виконує мою роботу, викладач або студент?». Ми завжди говоримо одну і ту ж відповідь, що це не важливо, тому що, всі фахівці у нас професіонали, і досить часто буває, що студент виконає роботу краще ніж викладач. Є різні студенти, і різні викладачі, тому це питання недоречне.

Хто б не виконував, а за якість роботи відповідаємо ми, і наш обов'язок зробити Вашу роботу якісною, щоб Вас і Вашого викладача все влаштувало.

Скільки років ми надаємо такого роду послуги?

Ми працюємо з 2009 року, тому у нас вже є достатньо досвіду, як зробити роботу, щоб вона задовольнила і клієнта, і викладача.

Яка ціна наших робіт / послуг?

Це питання досить часто запитують наші клієнти. Це питання, досить складне і на нього дати точну відповідь неможливо. Щоб дізнатися точну ціну своєї роботи, заповніть форму на сайті - https://ua.kursoviks.com.ua/zamovyty_robotu

Або в повідомленні чи будь-яким інший способом зв'язку з нами, вкажіть наступну інформацію:

Здійснюючи замовлення або просто якщо Вас цікавить ціна, вказуйте наступну інформацію:

1. ВНЗ;

2. вид і тема роботи;

3. назва дисципліни;

4. план роботи (відсутня, неактуальний, є - прикріпіть його)

5. оформлення роботи (стандартне, за методичними рекомендаціями, особливе) - прикріпіть завдання, методичку або приклад іншої роботи;

6. кількість сторінок;

7. робота потрібна на дату (дата передачі роботи Вам);

8. контактний телефон та e-mail.

 

Шановні клієнти, дуже просимо Вас, не пишіть просто так:

- «Мені потрібна курсова, яка ціна?»

- «Ціна реферату?»

- «Курсова 30 ст. економіка, ціна? ».

Вказуйте всю і повну інформацію, приділіть замовлення роботи на 20 секунд більше, але Ви заощадите і наш, і свій час, який буде витрачений при уточненні всіх даних, вимог, побажань і т.д.

Від чого залежить ціна?

Тепер поговоримо про фактори, які впливають на ціну.

Ціна студентських робіт - це досить складна справа, тому що, її формування складується не так просто.

По-перше, один з основних чинників це обсяг роботи (1 ст., 30 ст., 100 ст.) - це буває по-різному і є різні студентські роботи з різними обсягами.

По-друге, це тема і предмет, а також складність теми, наявність інформації у вільному доступі по цій темі, складність предмета, напрямок предмета (наприклад, технічні дисципліни дуже складно виконувати, на них йде набагато більше дорогоцінного часу, тому і ціна, як правило, на них вище).

По-третє, впливає ВНЗ, оскільки в відомих ВНЗ і вимоги до робіт вище, ми вже знаємо це, тому і цей фактор впливає (хоча незначно, навіть дуже незначно).

По-четверте, мова написання роботи (українською та російською - ціна не змінюється, а на англійській, німецькій і т. д. - ціна зростає).

По-п'яте, складність оформлення роботи, особливі вимоги, особливі побажання, примхи і т. д.

По-шосте, чи є перевірка на плагіат, який % оригінальності потрібний? Якою системою антиплагіату потрібно перевіряти?

І ще багато чого іншого, тому здійсніть замовлення на сайті і ми протягом 1 години скажемо точну ціну)

Як здійснюється оплата?

У нас багато способів оплати, основні це ПриватБанк, Mastercard, Visa та багато інших способів.

Для іноземців, або студентів України, які навчаються за кордоном, можливі перекази в іноземній валюті, через SWIFT-платежі (долари, євро та інші валюти).

В якій валюті можна оплачувати?

Оплачувати студентські роботи бажано в гривні, але можливо у всіх валютах через SWIFT-платежі або іншим зручним для Вас способом.

Як правильно вказати вимоги до роботи?

Краще вказувати вимоги, це вказати і надати всі дані, що у Вас є. Як правило, перевірено на практиці, таких даних достатньо.

Здійснюючи замовлення або просто якщо Вас цікавить ціна, вказуйте наступну інформацію:

1. ВНЗ;

2. вид і тема роботи;

3. назва дисципліни;

4. план роботи (наявний, відсутній) - прикріпіть якщо є;

5. оформлення роботи (стандартне, за методичними рекомендаціями, особливе) - прикріпіть завдання, методичку або приклад іншої роботи;

6. кількість сторінок;

7. робота потрібна на дату (дата передачі роботи);

8. контактний телефон та e-mail.

Мені робота не підходить і потрібно переробити ...

Якщо Вас не влаштовує робота, яку виконали ми, її можна переробити.

Всі доопрацювання і переробки абсолютно безкоштовні до самого захисту. Саме так, ми супроводжуємо всі наші роботи до захисту, і переробки виконуються в моментально короткий час, тобто переробка Вашої роботи стає в пріоритеті над іншими невиконаними замовленнями автора.

Доробки робіт у нас трапляються рідко, оскільки всі роботи максимально якісні, але не будемо обманювати, все ж трапляються.

З цього питання просимо Вас не хвилюватися, ми все виправимо, так як потрібно Вам і Вашому викладачеві.

Що саме можливо переробити в роботі, якщо її не прийняв викладач?

В доопрацюванні роботи можливо виправити абсолютно все, але головне, щоб ці доробки не суперечили попередньо зазначеним Вами вимогам.

Наприклад, Ви вказали при замовленні, що курсова робота повинна складати 30-35 стор., А в зауваженнях до доопрацювання Ви сказали, що курсова робота повинна вже складати 60 стор., за такі доопрацювання потрібно доплатити.

Або інший приклад, Ви замовляли курсову роботу на одну тему, а потім Ви вказали, що у Вас тема зовсім інша, теж саме відноситься і до плану (змісту), які клієнт надає сам, або робимо ми (і клієнт повинен затвердити самостійно або у викладача).

Такого як правило взагалі не трапляється, але все ж іноді може бути, тому попереджаємо заздалегідь, щоб не виникало непорозумінь, між нами, ІЦ «KURSOVIKS» і Вами, в особі замовника.

Переробка роботи безкоштовна?

Так, всі доопрацювання / переробки абсолютно безкоштовні. Тому довіряючи роботу нам, будьте впевнені, що ми доведемо Вашу роботу до самого захисту і ми, і Ви будете в цьому співробітництві тільки задоволені.

Як я можу бути впевнений (впевнена), що після повної оплати Ви будете переробляти роботу?

Ми гарантуємо, що Ви свою роботу вдало захистите. Через місяць після повної оплати, через рік чи через будь-який проміжок часу, будьте впевнені, ми про Вас пам'ятаємо, і Ваша робота буде перероблена.

Це одна з переваг і особливостей нашого сервісу.

Яка унікальність наших робіт?

Унікальність роботи обирає сам клієнт при замовленні роботи, Ви вказуєте будь-яку унікальність, як правило це складає 70% (стандарт для всіх навчальних закладів). Ми можемо виконати будь-який % оригінальності і робота пройде будь-яку систему перевірки на плагіат.

Дуже Вас просимо, якщо Вам потрібна робота з унікальністю (це як правило дипломні роботи, наукові статті, тези та есе), то будь-ласка вказуйте необхідну унікальність та програму антиплагіат (Етхт, Антіплагіат.ру, Адвего і багато інших). У різних програмах різні алгоритми визначення унікальності, і може трапитися так, що в одній програмі унікальність буде 90%, а в іншій 50%, тому це дуже важливо.

До кого звернутися, щоб дізнатися деталі про мою роботу (на якому етапі робота і т.д.)?

Звернутися до нас можна будь-яким способом зв'язку, що зазначений у нас на сайті в розділі Контакти https://ua.kursoviks.com.ua/kontakty.

Де наш офіс?

Іноді клієнти запитують у нас де знаходиться наш офіс?

Відповідь завжди одна, у нас немає офісного приміщення, оскільки його нам не потрібно. Офіс - це додаткові витрати, які вплинуть на ціну робіт. І у нас такий вид діяльності, що швидко і зручно можна працювати тільки в режимі онлайн, і Ваші замовлення скидуємо або на пошту. Ми працюємо по всій Україні, тому у всіх областях, а тим більше у всім містах, офіс відкрити не можемо і в цьому не має потреби.

Які види робіт ми виконуємо?

Ми виконуємо абсолютно всі види студентських робіт: від доповіді до магістерської роботи, тому будьте впевнені, що у нас Вашу роботу виконають, і не просто виконають, а якісно і професійно.

Основні види робіт вказані у нас на сайті: https://ua.kursoviks.com.ua/nachi_posluhy