Роздрукувати сторінку
Главная \ Наші послуги \ Замовити чи купити наукову статтю

Замовити чи купити наукову статтю: перевірка на плагіат у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі на замовлення

Кожен аспірант, ведений наміром отримати вчений ступінь, а потім і кандидатську, повинен вміти написати наукові статті, що буде підтвердженням його активної роботи і відображенням дослідницької діяльності. Дуже часто подібні праці визначають майбутнє місце роботи. Доктора наук, прочитавши вдалу статтю з гарною темою, можуть запросити автора для співпраці. Такі роботи є обов'язковими для дисертацій, які без них не приймаються. Крім того, статті повинні друкуватися згідно з визначеними вимогами і публікуватися в наукових виданнях. Необхідно правильно вибрати тему для того, щоб робота мала наукову цінність. Важливо уникати звичайного аналізу літератури в цьому напрямку і оформити власні думки, застосувати отримані знання на практиці.

готові студентські роботи вказівки до виконання робіт

 

Форма замовлення
Замовлення наукової статті
не более: 10
Сюди можете загрузити файли, що потрібні для виконання Вашої роботи (книгу яку потрібно використати, план, методичку, зразок роботи і т.д.)

Написання наукових статей вимагає дотримання багатьох правил по оформленню тексту.

Перед тим як приступити до написання дисертації, необхідно опублікувати пробні готові роботи з обраної теми. Краще, якщо в статтях детально розписаний кожен пункт плану. Оформлення повинно відповідати вимогам Вищої Атестаційної Комісії, а самі роботи переважно надруковано у збірниках, що вона схвалила. Крім того, у кожній редакції є свої правила для публікацій, які вони розміщують на сторінках видань.

Необхідно розуміти, що зайнятися цим варто заздалегідь, а не перед самим захистом. Всі публікації наукових статей повинні бути надруковані до прийняття дисертації. Слід врахувати і те, що в номері не бажано розміщення декількох статей одного автора. Неприпустимі також дві роботи з однією назвою в різних виданнях. Випущені статті аспіранта за місяць до захисту можуть негативно вплинути на рішення комісії.

Написання наукових статей забирає багато часу і сил, адже необхідно займатися і самою дисертацією. Для декількох сторінок тексту потрібно знайти масу джерел, обробити кожен і вибрати найважливіше. Потім обов'язково оформити відповідно до вимог. Навіть якщо знаходяться ті, хто пробує самостійно написати статті, не у кожного буде час довести все до кінця.

написати наукову статтю

Щодо кількості публікацій, тут обмежень немає. Чим вище кількість робіт, пов'язаних з темою дисертації Ви зможете надрукувати в науковій літературі, тим більшу цінність буде представляти весь проект. Мінімальний обсяг не регламентувався Атестаційною Комісією, але в основному аспірантів допускають до захисту, коли вони мають не менше 4 наукових публікацій.

Якщо Ви не маєте достатньо часу, чи можливостей, для того, щоб виконати роботу, Вам лишається лише один вірний шлях – купити наукову статтю.

Наша компанія ІЦ «KURSOVIKS» може запропонувати допомогу провідних фахівців у написанні статей на замовлення. Їх досвід і знання обов'язково знадобляться вам на шляху до отримання ступеня. Навіть найскладніша тема роботи, над якою ви працюєте, не стане перешкодою для досвідчених співробітників фірми в досягненні необхідного результату. Готові виконані наукові статті перевіряються спеціальними програмами на плагіат, а результати надаються замовнику.

Ми напишемо наукову роботу на заказ, яка буде складена у певній послідовності. Крім анотації, ключових слів і назви, публікація обов'язково буде мати певну структуру основної частини. Для того, щоб робота стала більш цікавою та інформативною, необхідно визначити наукову проблему і в ході статті вирішити її. Не буде зайвим стислий аналіз попередніх публікацій і досягнень в цій області, рівно як і зв'язок з державними програмами та науковими дослідженнями. Слід вказати на попередні помилки та обґрунтувати власне рішення. Після цього слід приступити до обґрунтування отриманих висновків.

наукова стаття на заказ

Правила написання наукових статей

Необхідно пам'ятати при виконанні наукової статті, що дуже важливо розкрити тему повністю, правильно викласти теоретичну частину, при цьому використовувати наукову лексику і стиль письма. На жаль, молодим аспірантам, які тільки почали свою діяльність, не завжди це вдається.

Слід пам'ятати про посилання, інформація з яких була використана. Краще, щоб вони були не на підручники, а на свіжі видання періодичних публікацій. У них повинні бути останні теми та актуальні питання. Не варто забувати і про власний внесок у науку, про новизну думок і досліджень.

В середньому зроблена наукова стаття повинна мати близько 8-12 сторінок. Хоча це кількість теж не регламентується Вищою Атестаційною Комісією. При цьому деякі університетські видання готові друкувати роботи в 12-15 сторінок. Більш престижні і значущі збірники візьмуть статті по 6-10 сторінок, без зайвої інформації, чітко сформульовані і без відступів від теми. Звичайно, ми могли б скористатися бажанням аспірантів і написати наукову статтю великого обсягу, але ми розуміємо, що такі версії, ймовірно, не прийме ні одне видавництво і їх потрібно буде скорочувати. Ми економимо ваші гроші і час.

замовити наукові статті

Довіра клієнта є нашим головним пріоритетом роботи, тому ми працюємо чесно і офіційно. Для цього у нас є відповідні дозвільні документи, які підтверджують рівень майстерності. Пропонуємо вам тільки унікальні авторські роботи, написані докторами наук і професорами з багаторічним практичним досвідом в тій чи іншій науковій галузі. Ми надаємо найвищу якість за прийнятну ціну.

Якщо Ви бажаєте замовити наукові статті, то достатньо заповнити розміщену на нашому сайті форму замовлення. Це займе всього пару хвилин. Крім цього, в будь-яку хвилину Ви зможете внести поправки в статтю, і ми відразу ж приймемо це до уваги.

Не втрачайте ні хвилини, поспішайте замовити у нас унікальні статті! Запам'ятайте, що у нас народжуються тільки розумні думки, які буду оцінені по достоїнству!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!