Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Рівненської області. Рейтинг ВНЗ Рівненської області \ ВНЗ Рівненської області. Рейтинг ВНЗ Рівненської області \ 24. Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна”, РІ ВМУРЛ «Людина»

Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна”, РІ ВМУРЛ «Людина»

« Назад

23.06.2015 19:52

Навчання за популярними і затребуваними зараз кваліфікаціями надає Рівненський інститут Університету "Україна".

Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна”, РІ ВМУРЛ «Людина»

Університет "Україна" - це неприбутковий вищий учбовий заклад змішаної форми власності, сформований за ініціативою Київської міської державної адміністрації, міських та обласних рад куточків України. В травні 1999 року в місті Рівне було створено Західне представництво Відкритого міжнародного університету розвитку людини (ВМУРЛ), яке у 2005 році було перейменовано у Рівненський інститут. Головна ціль роботи університету - надання вищої освіти всім охочим, у тому числі молоді з певними вадами, через запровадження інноваційних освітніх технологій навчання. Крім того, гасло закладу - надати можливість одержати вищу освіту кожній талановитій молодій людині з чисельності малозабезпечених категорій населення.

Це вищий учбовий заклад є функціональним відділенням відкритого Міжнародного університету розвитку людини "Україна" та надає не тільки висококваліфіковану, якісну освіту європейського значення, але і впевненість випускнику в його майбутньому працевлаштуванні та пристосуванні на першому трудовому місці.

Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», РІ ВМУРЛ «Людина»можна з усією впевненістю назвати одним з найбільш популярних і затребуваних Вузів. Відгуки та популярність цього навчального закладу приваблюють тисячі абітурієнтів, які надалі стають кращими фахівцями у своїй галузі. Програма навчання витримує всі вимоги Міністерства освіти і заслуговує високої оцінки.

Напрями навчання:

- Культура і мистецтво, дизайн;

- Психологія та педагогіка;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

РІ ВМУРЛ «Людина»

Рівненський інститут ВМУ РЛ «Україна» - комерційний навчальний заклад. Одержати диплом державного значення з правознавства, економіки або юриспруденції тут можна виключно на платній основі.

Рівненський інститут відкрив двері для перших абітурієнтів в 1999 році. Тут навчається 2147 студентів. Навчальний процес забезпечується кваліфікованими викладачами. В інституті працює 147 викладачів. Багато з них мають наукові ступені, пишуть і захищають дисертації, займаються написанням підручників і посібників по своїй спеціальності.

Вузу присвоєно четвертий рівень акредитації. Початок функціонувати і підготовче відділення, де можна ознайомитися з умовами навчання, викладачами, підготуватися до вступних іспитів.

В інституті є кілька форм навчання. Більшість студентів опановують спеціальність на денному підрозділі. Для тих, хто працює, є можливість вчитися у вечірній час. Можна також отримати освіту заочно. Кожному випускнику вузу присвоюють кваліфікацію бакалавра або магістра.

У ВУЗі є кілька основних напрямків, за якими готують фахівців. Тут викладають психологію, педагогіку, готують менеджерів та економістів, юристів і правознавців.

Отримавши спеціальність соціального працівника, можна влаштуватися на роботу в школу, стати працівником соціального захисту населення. Випускники цього відділення часто працюють у службах зайнятості, консультантами на телефонах довіри.

Спеціальність психолога дозволяє влаштуватися на роботу в школу, дошкільні установи. Існують також психологічні служби при місцевих органах самоврядування, в МНС.

Правознавці можуть розраховувати на посади в судах, на митниці, в податковій адміністрації. Після завершення вузу можна влаштуватися судовим розпорядником або секретарем суду.

В Рівненському інституті Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», РІ ВМУРЛ «Людина» також навчають фахівців з обліку і аудиту, фінансистів, кредитних менеджерів, а також економістів.

Інститут знаходиться  в центрі Рівного, має власні навчальні корпуси, бібліотеку з кількома читальними залами. Студенти можуть користуватися їдальнею, спортзалом і тренажерним залом. Є навіть власна танцмайданчик.

Викладачі РІ ВМУРЛ оновлюють свою базу інноваційними методами і принципами навчання студентів. Більшість студентів Вузу після завершення навчання проводять наукову діяльність, вносячи свій величезний внесок у розвиток міста і країни в цілому. Незважаючи на всі сформовані складності і безліч труднощів сьогодні у сфері освіти, Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» витримує конкуренцію і дає можливість своїм студентам отримати гарну освіту. Найбільш суворою оцінкою рівня підготовки випускників вважається оцінка роботодавців. Всі, хто отримав освіту в РІ ВМУРЛ, змогли працевлаштуватися і, найголовніше, вони виправдали очікування і своїх вчителів і тих, хто дав їм роботу.

Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна”, РІ ВМУРЛ «Людина»

Рівненський інститут Університету "Україна" - це один з небагатьох вузів в регіоні, який проводить навчання молоді з певними вадами, а також недостатньо захищених категорій населення.

ВУЗ зосереджений на наданні освітніх послуг для студентів-інвалідів, сиріт, напівсиріт. Заклад співпрацює з Фондом інвалідів та їм надаються кошти.

Саме тут студенти одержують  професійне навчання за модерними технологіями. Творчо об’єднують теоретичні знання з практичними. Свій вуз молодь вважає другим будинком і майданчиком для кар'єрного старту і майбутнього становлення особистості.

На основі інституту функціонує коледж, там отримують освіту за двома кваліфікаціями: правознавство та фінанси і кредит. Діє у закладі також студентський парламент - важлива складова самоврядування ВНЗ. Тут є свій Президент і навіть міністри, які кожного дня працюють на користь свого учбового закладу.

В університеті навчання студентів відбувається на денній, заочній та дистанційній формах навчання. Останнім часом дещо покращилась учбово-матеріальна структура Рівненського інституту ВМУРЛ "Україна": куплено учбове приміщення, поповнено бібліотеку, куплено ще один модерний комп'ютерний кабінет. До викладацької діяльності залучаються науковці з визначних вузів Києва та регіону.

Розпорядженням про надання пільг деяким категоріям студентів Рівненського інституту ВМУРЛ "Україна" щодо часткового відшкодування витрат на навчання надаються пільги: студенти-інваліди I-II-III груп звільняються від сплати до 100% вартості навчання, також пільги надаються студентам-сиротам, особам, які залишилися без батьківської опіки і студентам з малозабезпечених та багатодітних сімей.

Якщо і Ви хочете поповнити сім'ю здібних, енергійних і креативних студентів Рівненського інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», РІ ВМУРЛ «Людина», не сумнівайтеся, вибирайте кращі умови навчання, гідне майбутнє та впевненість у завтрашньому дні.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!