Роздрукувати сторінку

Млинівський державний технолого-економічний коледж, МДТЕК

« Назад

Млинівський державний технолого-економічний коледж, МДТЕК - вища навчальна установа I-II рівнів спеціалізації.

Млинівський державний технолого-економічний коледж, МДТЕК

Історія МДТЕКу

Коледж заснований в травні 1958 року.

З 1958 по 1974 р. проводилося формування спеціалістів за кваліфікацією "Зоотехнія". Формування ветеринарних фахівців проводиться з 1961 року, з 1989 року діє підрозділ "Рибництво і аквакультура", а з 1996 - "Бджільництво".

У 2001 році проводиться формування спеціалістів за кваліфікаціями "Бухгалтерський облік" та "Організація виробництва", а в 2012 р. одержано сертифікат на становлення спеціалістів за спеціалізаціями "Проведення заготівель і товарознавство аграрної продукції" та "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж".

16 травня 2012 р. Млинівський державний технікум ветеринарної медицини реорганізовано в Млинівський державний технолого-економічний коледж (постанова № 871 Міністерства аграрної політики та продовольства України).

Товаришування Млинівського державного технолого-економічного коледжу, МДТЕК з ВУЗами вищих рангів кваліфікації

МДТЕК товаришує з багатьма вищими учбовими закладами України.

Після завершення учбового закладу студенти:

- одержують диплом молодшого фахівця;

- одержують диплом про повну середню освіту;

- здобувають робітничі професії.

Спеціальності професій:

- оператор комп'ютерного набору;

- оператор із штучного осіменіння аграрних тварин і птиці;

- тракторист;

- рибовод;

- обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

МДТЕК

Матеріальна структура Млинівського державного технолого-економічного коледжу

Заклад володіє 2 учбовими будівлями, 2 гуртожитки, спортзал, тренажерний зал, їдальнею, кафетерієм. Формування спеціалістів проводиться у 32 аудиторіях і класах, облаштованих модерними стендами, технічними засобами навчання. В учбовому закладі є 4 комп'ютерні аудиторії, які підключені до сітки Інтернет, сформована електронна бібліотека. Для набуття професійних здібностей є ветеринарна поліклініка, аптека, науково-дослідне господарство.

Сформована племінна учбова пасіка на 245 сімей карпатської породи бджіл, нуклеусний парк на 200 маткомісць. Обладнаний інкубаційний цех з розведення малька коропа. Здійснюються науково-біологічні розробки з ціллю створення обґрунтувань та режимів рибогосподарського використання ставків, водосховищ та озер західного куточку України.

Склад студентів МДТЕК

На теперішній час на стаціонарному та заочному підрозділах коледжу здобуває освіту 500 студентів за такими напрямками:

- "Ветеринарна медицина";

- "Рибництво і аквакультура";

- "Бджільництво";

- "Бухгалтерський облік";

- "Менеджмент";

- "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж";

- "Створення заготівель і товарознавство аграрної продукції".

Учбовий заклад кожного року бере участь у світових фестивалях. У 2009 році на XXI світовій виставці-ярмарку "АГРО-2009" нагороджено "Бронзовою медаллю" за використання інтерактивних технологій навчання. У 2010 році на XXII світовій виставці-ярмарку "АГРО-2010" удостоєний Золотою медаллю у галузі "Наука. Освіту. Інформатизація". У 2011 році на XXIII світовій виставці-ярмарку "АГРО-2011" нагороджено Золотою нагородою в галузі "За успіхи в сфері сільськогосподарської освіти" та дипломом за найкращу експозицію учбового закладу.

Важливими цілями Млинівського державного технолого-економічного коледжу є:

- проведення освітньої праці з сертифікованих кваліфікацій, яка забезпечує становлення спеціалістів освітньо-кваліфікаційного рангу «Молодший фахівець» і відповідна положенням вищої освіти;

- проведення креативної, мистецької, культурно-виховної, спортивної та оздоровчої роботи;

- забезпечення виконання держзамовлення та договорів для формування спеціалістів з вищою освітою;

- дослідження попиту деяких кваліфікацій на ринку праці і сприяння знаходженню роботи студентів;

- забезпечення здобуття студентами професійних здібностей згідно з  освітніми стандартами професійно-технічної та вищої освіти, формування їх до професійної справи;

- створення культурного і духовного формування особистості, виховання осіб, які отримують освіту в Коледжі, в руслі українського патріотизму, шани до Конституції України;

- формування  високих етичних засад, атмосфери доброзичливості і взаємодопомоги у відношеннях між педагогічними співробітниками, студентами;

- перепідготовка та збільшення спеціалізації фахівців, просвітницька робота;

- збільшення освітньо-культурного рівня населення.

Млинівський державний технолого-економічний коледж, МДТЕК

В установі працюють секції та спортивні гуртки.

Численна увага звертається на  методичну діяльність, наукові розробки. Викладачами створено стандарт вищої освіти становлення молодших фахівців за кваліфікацією «Рибництво і аквакультура», 30 учбових програм даного підрозділу. Учбово-дослідною лабораторією закладу проводяться роботи, зв’язані з науково-біологічним обґрунтуванням рибогосподарських водойм, а саме ставків та озер Волинської, Рівненської, Житомирської областей. На ґрунті науково-біологічних обґрунтувань створюються режими рибогосподарського використання водойм. В учбово-дослідній лабораторії сформовано інкубаційний цех для здійснення інкубування ікри риб родини коропових.

У рейтингу учбових закладів сільськогосподарської освіти І-ІІ рівня кваліфікації у 2014-2015 роках заклад ввійшов до десяти найкращих.

Адреса закладу: вул. І. Франка, 1, смт Млинів, Рівненська обл. 35100.

Сайт: college.mlyniv.rv.ua.

E-mail: mdtek@ukr.net.

Отже, як бачимо Млинівський державний технолого-економічний коледж, МДТЕК надає всі необхідні умови для технологічної освіти своїх студентів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!