Роздрукувати сторінку
Главная \ Наші переваги

Переваги ІЦ «KURSOVIKS»

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ЗАМОВИТИ ВАШУ РОБОТУ САМЕ У ІЦ "KURSOVIKS"

якісні-студентські-роботи

1. Швидка відповідь на Ваше замовлення (Вам не треба витрачати свої нерви на очікування від нас відповіді чи листа – в робочий час ця процедура моментальна).

2. Відправлення готових робіт точно у вказаний день. За це нас цінують клієнти!

3. Досвід роботи – 6 років. Замовляючи у недосвідчених авторів, Ви ризикуєте отримати реферат / контрольну / курсову / дипломну роботу /… пізніше дати здачі або низької якості. За 6 років роботи ми вже знаємо свою справу! Замовляючи у нас Ви можете бути впевнені, що отримаєте позитивну оцінку.

4. Стислі терміни виконання робіт (від 1 дня).

переваги-інформаційного-центру-KURSOVIKS

5. Написання тільки оригінальних (не плутайте з унікальністю) рефератів / контрольних / курсових / дипломних робіт /… Ви можете бути впевнені, що викладач не скаже Вам про те, що однокурсник вже здав точно таку ж роботу, як Ви (буває, якщо просто скопіювати чи скачати роботу завантажену з Інтернету :) ).

6. В якості літератури використовуються найновіші матеріали: більше 80% роботи – це матеріали 2005-2015 років (підручники, спеціалізовані журнали, наукові статті тощо).

7. Наявність великої кількості спеціалістів (авторів) з різних наукових сфер (в основному, викладачі та аспіранти), які вже роками працюють в нашій команді. В результаті – робота з будь-якого предмету виконується швидко та якісно.

8. Доступні ціни. Вартість робіт менше ніж в інших місцях, крім того ми лояльні до постійних клієнтів.

переваги-ІЦ-KURSOVIKS

9. Гнучкі умови оплати. Оплата замовлення в будь-якому місті України.

10. Ми забезпечуємо повний супровід наших робіт – консультації по формулах, методах розрахунків, графіках, таблицях та всі необхідні дані і питання, які у Вас виникнуть під час здачі роботи.

11. Безкоштовні зміни / доопрацювання / переробки / редагування рефератів контрольних / курсових / дипломних робіт/…. Буває, що замовиш десь дешево реферат / контрольну / курсову / дипломну /… , потім необхідно щось доопрацювати за вимогами викладача – а за такі послуги від Вас вимагатимуть ще грошей. Ми – серйозна організація, яка цінує своїх клієнтів, і доопрацювання у нас – безкоштовні.

12. Ми завжди на зв'язку! Ви можете звязатися з Вашим менеджером кожного дня і дізнатися про даний стан Вашої роботи або внести бажані зміни. Ми гарантуємо виконання замовлення точно в назначений термін і не змусимо Вас нервувати і червоніти за роботу, здану з запізненням чи взагалі зроблену не вірно. Ви можете переконатися в цьому самі. Просто напишіть нам і зробіть замовлення!

13. Ми пропонуємо тільки оригінальні роботи! Ми співпрацюємо тільки з креативними і кваліфікованими авторами. Всі їх праці оригінальні (тобто ні в якому разі автори не скачують готові роботи з Інтернету, не сплутайте з унікальністю). Проблема схожості робіт і поганих оцінок від сьогодні вирішена! Ми користуємося тільки перевіреними джерелами інформації і створюємо індивідуальні тексти, а не займаємося переписуванням підручників.

14. Якість - наш пріоритет! Всі наші клієнти задоволені, завдяки нашій турботі за якість робіт, які виконуються нашими співробітниками. В нашому штаті є консультанти, які здійснюють додаткову перевірку роботи перед здачею. Всі зауваження наукового керівника і побажання по оформленню роботи вносяться в текст.
переваги-KURSOVIKS

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!