Роздрукувати сторінку

ВНЗ Львівської області. Рейтинг ВНЗ Львівської області

61. Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, АСВ ім. П. Сагайдачного

Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного – це вищий навчальний заклад, який має ІІІ рівень акредитації.

Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного АСВ ім. П. Сагайдачного

Даний заклад розташований в.....


62. Львівська комерційна академія, ЛКА

Львівська комерційна академія, ЛКА — це вищий навчальний заклад з ІV рівнем акредитації.

Львівська комерційна академія ЛКА

В своєму складі академія має.......


63. Львівський інститут менеджменту, ЛІМ

Сьогодні практично неможливо отримати хорошу роботу, а тим більше посаду, без вищої освіти. Але й просто мати диплом – також недостатньо. Не всі навчальні заклади користуються «авторитетом». Вступаючи у Львівський інститут менеджменту, ЛІМ, ви можете бути впевнені, що не помилилися з вибором. Відмінна програма навчання, диференційований підхід та сучасні форми і методи викладання – це далеко не повний перелік переваг ЛІМ.

Львівський інститут менеджменту ЛІМ

Описати особливості кожного факультету дуже складно, але можна сказати, що........


64. Львівський медичний інститут, ЛМІ

При виборі вищого учбового закладу дуже часто постає питання, чому популярність одного закладу завжди вище інших. Відповідь цілком зрозуміла: саме завдяки рівню професійного формування самих педагогів і того, як вони викладають матеріал студентам, учбовий заклад здобуває престижність, шану і повагу. До таких учбових закладів у місті Львів можна віднести Львівський медичний інститут, ЛМІ, де кожен може одержати вищу освіту. У рейтингу міських Вузів цей посідає одне з провідних місць.

Львівський медичний інститут ЛМІ

Всі студенти ЛМІ завжди віднаходять добре оплачувану роботу і знаходяться на.......


65. Львівський кооперативний коледж економіки і права, ЛККЕП

Львівський кооперативний коледж економіки і права, ЛККЕП був створений як технікум радянської кооперативної торгівлі у 1939 році і розташовувався у приміщенні на вул. Клепарівській, 11.

Львівський кооперативний коледж економіки і права ЛККЕП

У період Великої Вітчизняної війни у будівлі технікуму був фашистський військовий шпиталь, потім.....


66. Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту, ДКС НАСОА

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту - вища навчальна установа I-II рівнів спеціалізації.

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту ДКС НАСОА

Загальна інформація про ДКС НАСОА.......


67. Коледж Львівського університету бізнесу та права, КЛУБП

Львівський університет бізнесу та права як вища учбова установа ІІІ-IV рівня спеціалізації посідає важливе місце у рейтингу вищих учбових закладів України, здійснив плідне товаришування з закладами Польщі, Німеччини, США. Студенти закладу - активні діячі світових заходів, науково-практичних семінарів, спортивних турнірів. А студенти впевнено відчувають себе на місцях адвокатів, комерційних нотаріусів, в установах держуправління, інспекторів податкової та митниці, аудиторів, страхових агентів.

Коледж Львівського університету бізнесу та права КЛУБП

Учні львівських шкіл володіють великим вибором освітніх закладів, а от школярі, наприклад, гірських регіонів, такої можливості  не мають, якщо не.....


68. Коледж при Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського Міжрегіональної академії управління персоналом, КПІ ім. М. Грушевського МАУП

Прикарпатський інститут ім. М. Грушевського МАУП функціонує з 1998 року і здійснює навчання фахівців за освітньо–кваліфікованими рангами: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр з 15-ти спеціалізацій і напрямів – з економіки, менеджменту, права та психології, за якими здобувають освіту молодь 24 міст і регіонів Львівської області та суміжних областей.

Коледж при Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського Міжрегіональної академії управління персоналом КПІ ім. М. Грушевського МАУП

В ПІ МАУП діють більше ніж 90 педагогів, поміж яких 15 докторів наук, професорів та......


69. Львівський коледж Київського університету культури, ЛК КУК

Львівська філія Київського національного університету культури і мистецтв функціонує у Львові протягом десяти років. Це чи не єдиний учбовий заклад у місті, в якому можна одержати вищу освіту європейського значення.

Львівський коледж Київського університету культури ЛК КУК

Учбовий процес в підрозділі створюють найкращі педагоги міста - доктори наук і.........


70. Медичний коледж "Монада" м. Львів, МК «Монада» м. Львів

Медичний коледж "Монада" м. Львів, МК «Монада» м. Львівзаснований у 1992 році. Сьогодні «Монада» - це автономна система управління, повна фінансова незалежність, понад тринадцять тисяч випускників, 720 працівників, 38 кандидатів наук, в тому числі 12 доцентів, 2 професори, багато викладачів вищої категорії. Студенти повністю забезпечені лабораторіями, майбутні зубні техніки та гігієністи мають 12 зуботехнічних лабораторій та 37 стоматологічних кабінетів. До послуг студентів власна стоматологічна поліклініка, 2 комп'ютерних класи, WI-FI, бібліотека, спортивний комплекс та спортклуб. І це тільки у Львові.

Медичний коледж "Монада" м. Львів МК «Монада» м. Львів

До складу медичного коледжу «Монада» входять сім філій:.......


71. Медичне училище "Медик", МК Медик

Медичне училище «Медик», МУ Медик – ровесник нашої держави! 22 вересня виповнюєтьсь річниця з дня заснування «Медичного училища «Медик». Викладачі, учні, випускники, офіційні гості і просто хороші друзі медичного училища – всі збираються кожного року з єдиною метою: висловити безмежну вдячність за ту життєву основу, яку дав їм «Медик».

Медичне училище "Медик" МК Медик

Історія Медичного училища "Медик" розпочалася з 1991 року, коли за постановою........


72. Дрогобицька філія Медичного училища "Медик", ДФ МУ «Медик»

Дрогобицька філія Медичного училища «Медик», ДФ МУ «Медик» сформована у 1999 році. Підрозділ проводить освітню роботу за першим освітньо-спеціалізованим рангом з напряму 1101 «Медицина» з формування молодших фахівців із кваліфікацій 5.12010102 «Сестринська діяльність», 5.12010105 «Акушерська діяльність», 5.12010106 «Стоматологія ортопедична» (сертифікат Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, серія АВ №585835, постанова ДАК від 25.05.2011р., протокол № 87).

Дрогобицька філія Медичного училища "Медик" ДФ МУ «Медик»

Керівник:.......


73. Дрогобицька філія Медичного коледжу "Монада", ДФ МК Монада

Дрогобицька філія Медичного коледжу "Монада", ДФ МК Монада ліцензована у 2011 року з правом формування молодших фахівців з напрямку 1202 Фармація 5.12020101 «Фармація». Діяльність проводить відповідно до сертифікату Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, серія АД № 034998, дата видачі ліцензії від 12.06.2012 р.

Дрогобицька філія Медичного коледжу "Монада" ДФ МК Монада

Директор:.......


74. Львівська філія Європейський університет, ЛФ ЄУ

Європейський університет – модерний комерційний вищий учбовий заклад, який у 2011 році святкує своє 20-річчя, сертифікований та кваліфікований МОН України за IV рангом. Навчальна робота відбувається за сертифікатом серії АД № 073052 від 08.01.2013 р.

Львівська філія Європейський університет ЛФ ЄУ

З періоду становлення учбового закладу створені і упроваджуються в життя положення роботи університету........


75. Львівський регіональний навчально-науковий центр Національного університету харчових технологій, ЛРНЦ НУХТ

Львівський регіональний навчально-науковий центр Національного університету харчових технологій, ЛРНЦ НУХТ створено у м. Львові відповідно до розпорядження Міністерства освіти і науки від 11.07.2000 р. № 302. Центр розміщено на площах, що надані Львівським державним коледжем харчової і переробної промисловості НУХТ, за адресою м. Львів, вул. Пулюя, 42. Львівський РННЦ НУХТ як функціональне відділення державного вищого учбового закладу у своїй роботі придержується державних засад освіти та статуту НУХТ.

Львівський регіональний навчально-науковий центр Національного університету харчових технологій ЛРНЦ НУХТ

За період роботи Центру наша назва змінювалась чотири рази:.......


76. Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Львові, НКЦ НТУ у м. Львові

З 08.08.2000 року (постанова МОНУ № 375) у Львові діє Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Львові, НКЦ НТУ у м. Львові як функціональне відділення Національного транспортного університету, ціллю якого є формування високоосвічених спеціалістів з організації перевезень та управління на автотранспорті, транспортного права, митного контролю на транспорті та ін.

Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Львові НКЦ НТУ у м. Львові

Напрями, кваліфікації НКЦ НТУ у м. Львові......