Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Львівської області \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області та їх рейтинг \ 23. Львівський коледж "Інфокомунікації" Національного університету "Львівська політехніка", ЛКІ НУЛП

Львівський коледж "Інфокомунікації" Національного університету "Львівська політехніка", ЛКІ НУЛП

« Назад

10 січня 1947 року вперше відкрило свої двері ремісниче училище №5, яке було створено за клопотанням Міністерства трудових резервів. Згодом училище було реорганізоване в технічне училище № 12, а у 1978 році воно стало технічним училищем № 59.

Львівський коледж "Інфокомунікації" Національного університету "Львівська політехніка", ЛКІ НУЛП

1984 року технічне училище уже здобуло статус середнього професійно-технічного училища № 59.

1992 року середнє професійно-технічне училище перетворили у професійне училище № 59, яке 2004 року було реорганізоване у Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку міста Львова.

Діяльність Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку міста Львова чітко регулюється Конституцією України, Законами України «Про освіту», Законами України «Про професійно-технічну освіту» та «Про загальну середню освіту».

За час свого існування цей навчальний заклад підготував до майбутньої професійної діяльності та випустив понад 40 тисяч висококваліфікованих фахівців. Велика кількість осіб, які навчалися у цьому навчальному закладі, сьогодні займають керівні посади та займаються удосконаленням інформаційних та телекомунікаційних технологій.

Випускники коледжу надають висококваліфіковані послуги у сфері проводового мовлення та мобільного зв’язку.

30 вересня 2011 року згідно наказу Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку міста Львова було перетворене у Львівський коледж «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка».

ЛКІ НУЛП

Навчально-виховний процес Львівського коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» здійснюється у сучасних кабінетах та лабораторіях, які відповідають усім сучасним вимогам до навчання студентів.

Випускникам коледжу надається можливість продовжувати навчання у Національному університеті «Львівська політехніка». Випускники Львівського коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» вільно володіють комп’ютером та влаштовуються працювати на високооплачувану роботу.

У коледжі у процесі навчання застосовують тільки дієві форми навчання та сучасне обладнання, які відповідають вимогам навчально-виховного процесу. Знання, які здобувають студенти у коледжі є досить глибокими та систематизованими.

У коледжі студенти здобувають практичні вміння та навички майбутньої професійної діяльності.

Адреса Львівського коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка»: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 7.

Телефон: (032) 260-32-10, 260-32-09.

Абітурієнтів забезпечують безкоштовним навчанням. Також студенти, які добре навчаються, отримують стипендію та кімнату у гуртожитку. Неабияку увагу співробітники коледжу приділяють фізичному вихованню студентів, адже тільки фізично та психічно здорові спеціалісти можуть змінювати нашу країну на краще.

Коледж допомагає студентам у реалізації їх творчих здібносте. У колежі регулярно влаштовують різноманітні заходи, які пов’язані із творчістю не тільки студентів, але й викладачів.

Коледж організовує змістовне дозвілля студентів, що підвищує інтелектуальний рівень особистості студентів.

Навчальний процес у ЛКІ НУ «ЛП» забезпечує якісний склад педагогічних працівників, які володіють високим рівнем професіоналізму та педагогічної творчості.

У коледжі організовують спортивно-туристичні походи, які підвищують інтелектуальний розвиток студентів.

Львівський коледж "Інфокомунікації" Національного університету "Львівська політехніка", ЛКІ НУЛП

У Львівському коледжі «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» функціонує екологічний гурток, який проводить систематичні інформаційні та виховні заходи у коледжі, мета яких спрямована на формування всебічно розвиненої особистості. Завдяки роботі гуртка, студенти відчувають на собі, що спілкування із природою підвищує настрій та знімає втому і перенапругу.

Навчально-виховний процес має необхідне кадрове та навчально-методичне забезпечення, яке відповідає вимогам Міністерства освіти та науки в Україні. Якісна підготовка майбутніх фахівців здійснюється відповідно до програми та навчального плану ЛКІ НУ «ЛП», які розроблені відповідно до стандартів вищої школи. У коледжі процес навчання забезпечують 117 викладачів. Викладачі коледжу випускають не тільки кваліфікованих фахівців, які вміють працювати в умовах ринкової економіки, а й людину, яка вже є повноцінною особистістю та патріотом своєї батьківщини. Викладачі в навчально-виховному процесі використовують не тільки традиційні методи навчання студентів, а й інтерактивні методи навчання, оскільки це сприяє активізації пізнавальної діяльності студентів, підвищує інтерес до майбутньої професії та покращує якість знань . Самостійна робота студентів є пріоритетним напрямом навчання студентів, оскільки цей вид роботи вчить студента бути самостійним та відповідальним.

Форми методичної роботи Львівського коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка»:

- проведення семінарів;

- школа молодого викладача;

- школа передового досвіду;

- проведення виставок методичних розробок.

Підсумки роботи колективу проводять у формі науково-практичних конференцій.

Студенти,які навчаються найкраще серед інших нагороджуються іменними стипендіями.

Одне з провідних місць у роботі викладачів посідає наукова робота. У коледжі функціонує Наукове студентське товариство, яке проводить щорічні наукові конференції. На таких наукових конференціях студенти мають можливість поділитися своїми дослідженнями та обговорити результати., за підсумками яких видаються збірники.

Макети та моделі , які використовують у навчально-виховному процесі, студенти виготовляють власноруч на заняттях гуртків технічної творчості. Коледж постійно оновлює та поповняє матеріально-технічну базу.

У коледжі гостро стоїть питання розвитку ініціативи, педагогічної творчості викладачів. В коледжі підвищується ефективність навчально-виховного процесу шляхом координації зусиль педагогічного колективу коледжу та зосереджені уваги на вирішені конкретних педагогічних проблем.

Для того ,щоб вирішити навчально-методичні проблеми коледж аналізує результати педагогічного процесу, досліджує рівень професійної майстерності викладачів, виявляє науково-методичні проблеми коледжу та пояснює їх актуальність, обговорює та затверджує науково-методичні проблеми коледжу методичною радою, проводить круглий стіл для вирішення цих проблем.

У коледжі діє науковий, навчальний, інформаційний підрозділ структури коледжу - бібліотека. Фонд бібліотеки є надзвичайно різноманітним та є складовою частиною територіальних довідниково-інформаційних фондів із даної галузі науки. Студенти користуються бібліотечним фондом безкоштовно, але є й окремі платні види послуг бібліотеки, які регламентуються Законом України « Про бібліотеки і бібліотечну справу».

Львівський коледж "Інфокомунікації" Національного університету "Львівська політехніка"

Функції бібліотеки:

- інформування студентів про послуги, які надаються бібліотекою;

- створення комфортних умов для користування бібліотечним фондом;

- формування у студентів потреби в інформації;

- здійснення систематичного контролю за своєчасним поверненням виданих студенту документів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!