Роздрукувати сторінку

Самбірський медичний коледж, СМК

« Назад

Історія навчального закладу.

Самбірський медичний коледж, СМК

Історія навчального закладу є частиною історії української держави. Адже саме у ній ми живемо, працюємо та розвиваємось.

З кожним роком свого існування коледж удосконалювався та примножував традиції, які передаються із покоління в покоління. Престиж та імідж навчального закладу здобулись завдяки плідній та непосильній праці його працівників.

Істрія навчального закладу переплітається із історією будинку, в якому знаходиться.

5 вересня 1953 року технікум, у якому готували ентомологів, перетворили у школу для підготовки фахівців фельдшерської справи. Навчання у цій школі тривало три роки. Школа знаходилася у затишному місті Львівської області — Самборі. Починаючи з цього часу технікум, у якому навчалися ентомологи, здобув назву «Самбірська фельдшерська школа».

Із цієї школи бере свій початок захоплива історія Самбірський медичний коледж.

СМК

Тоді  школа надавала освіту майбутнім фельдшерам України. Навчальний та виховний процес школи забезпечувалися завдяки наполегливій праці десятьох викладачів-предметників, які мали високий рівень кваліфікованості. Усе обладнання, яке використовував коледж у минулому, було перевезене із Одеського технікуму ентомологів.

1954 року школі надали новий статус - училище. З цього часу школа мала назву Самбірське медичне училище. Таким чином, стала удосконалюватися та розвиватися навчальна діяльність училища та значно покращилася якість освіти, яку надавало училище.

У грудні місяці 1972 року закінчили будувати приміщення училища, яке складалося із чотирьох поверхів, та містечко, у якому студенти могли займатися спортивними розвагами.

1982 року побудували спеціальне приміщення для коледжу на території Самбірської центральної районної лікарні, у якому студенти коледжу здобували практичні уміння та навички майбутньої професійної діяльності.

Самбірський медичний коледж, СМК

Починаючи з цього моменту почала зміцнюватися та удосконалюватися матеріальна база коледжу. Почали відкривати нові спеціальності. Збільшувався престиж та популярність навчального закладу. З 1956 року на навчання приймалися особи, які мали бажання здобути кваліфікацію молодшої сестри.

Адреса: 81400, Львівська обл., м. Самбір, вул. Шевченка, 14.

Тел. (03236)33-54-0.

Самбірський медичний коледж

З 1993 року у Самбірському медичному коледжі, СМК почали застосовувати модульно-рейтингову систему навчання.

У Самбірському медичному коледжі студенти дуже відповідально відносяться до вивчення іноземної мови, що позитивно відображається у майбутньому працевлаштуванню.

Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж» тісно співпрацює із медичними навчальними закладами Канади та США, які забезпечують коледж новітню медичною літературою на англійській мові.

Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж» у навчально-виховному процесі широко використовує комп’ютерну техніку.

Фахівці, які підготовлені Вищим навчальним комунальним закладом Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж»,відзначаються високим рівнем професіоналізму, що доводить високу якість освіти, що надається у коледжі. Коледж готує фахівців, які володіють сучасним рівнем освіти.

Усі випускники Вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж» можуть продовжувати навчання та здобувати навики майбутньої професійної діяльності у будь-якому медичному закладі освіти.

Випускники Вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж» мають високий рівень навичок праці із комп’ютерною технікою. Це дає змогу їм у майбутньому влаштуватися на гідне місце роботи із високою заробітною платою.

Самбірський медичний коледж, СМК

Усе обладнання та методичні матеріали, які застосовуються у навчально-виховному процесі коледжу, відповідають усім державним вимогам до навчальної діяльності коледжу. У процесі навчання студентів застосовується тільки сучасне та новітнє обладнання.

Процес навчання у коледжі здійснюється із застосуванням дієвих методів та форм навчання студентів. Студенти, які найбільш старанно навчаються отримують матеріальну винагороду. Абітурієнтам надається можливість навчатися на державній формі навчання.

Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж» має тісну співпрацю із медичними закладами інших країн. Така співпраця коледжу приносить позитивні результати у навчально-виховний процес коледжу.

У коледж постійно надходить нова та цікава медична література із Канади та США.

Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж» готує фахівців, які володіють високим професіоналізмом професійних навиків та знань. Випускники коледжу володіють сучасним рівнем необхідної освіти.

Тільки висококваліфіковані викладачі коледжу забезпечують навчально-виховний процес та надають студентам знання та уміння майбутньої професійної діяльності високої якості.

Кращим випускникам коледжу надається можливість продовжувати навчання у інших провідних закладах медичної освіти України. Коледж виховує високо розвинуту гармонійну особистість та висококваліфікованого фахівця, який відчуває свою потрібність батьківщині та повагу до всіх людей.

Співробітники коледжу надзвичайно велику увагу приділяють вихованню у студентів коледжу здорового способу життя. Тому студенти коледжу мають цікаве спортивне життя.

Коледж забезпечує студентам різноманітне та цікаве дозвілля. Коледж регулярно проводить різні види заходів. Ці заходи допомагають студентам та викладачам проявити свої таланти та здібності.

Навчальний заклад випускає висококваліфікованих спеціалістів, які готові надати медичну допомогу в екстремальних умовах. Випускники коледжу мають високий рівень розвитку потенціалу із медичної науки та мають високий рівень готовності до організаційної та управлінської діяльності.

СМК

Навчальний та виховний процес коледжу здійснюється на основі кадрового, навчального та методичного забезпечення.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!