Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Львівської області \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області та їх рейтинг \ 19. Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), ЛІБС УБС НБУ

Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), ЛІБС УБС НБУ

« Назад

Історія Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) розпочинається у роки війни. У 1940 році був створений Львівський обліково-економічний технікум. Він був створений на базі економічної школи імені Королеви Ядвіги, в якій навчатися могли тільки жінки. На чолі технікуму став М. С. Солинцев, але у 1941 році він пішов воювати за свою країну.

Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), ЛІБС УБС НБУ

У листопаді 1944 року Львів було звільнено від окупації, що дало змогу технікуму розпочати свою діяльність. Згодом технікум отримав нову назву — Львівський обліково-кредитний технікум Держбанку СРСР, директором якого став В.А. Козлов.

У липні 1949 року технікум об’єднався із Львівським фінансово-економічним технікумом Міністерства фінансів УРСР. Це об’єднання створило новий заклад освіти із назвою - фінансово-кредитний технікум Міністерства фінансів Української РСР.

1954 року заклад освіти перейменували на Львівський обліково-кредитний технікум Держбанку СРСР. Через 35 років на чолі технікуму стала професор, відмінник освіти в Україні Т. С. Смовженко.

12 грудня 1991 року Національний Банк України бере технікум під своє управління та перейменовує його на Львівський технікум банківської справи.

1995 року Львівський технікум банківської справи отримує статус коледжу II рівня акредитації. Ця подія дає можливість коледжу вийти на всеукраїнський рівень. Коледж був багатопрофільним навчальним закладом освіти, який займався підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації працівників банківських установ.

28 січня 2000 року коледж отримує статус інституту та стає вищим навчальним закладом освіти III рівня акредитації Національного банку України.

У квітні 2003 року Львівський банківський інститут увійшов до складу науково-навчального комплексу «Економосвіта».

Адреса Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ): 79005 Україна, м. Львів, проспект Т. Шевченка, 9.

Телефони: (032) 297-72-01.

+38 (032) 297-32-84 — «Лінія довіри».

ЛІБС УБС НБУ

Престиж та популярність Львівського інституту університету банківської справи Національного Банку України (м. Київ) здобувся нелегкою та наполегливою працею співробітників інституту. Кожна рейтингова сходинка досягнень Львівського інституту банківської справи Національного банку України підтверджується реальними доказами. У інституті активно впроваджують новітні напрямки у розвитку вищих навчальних закладів в Україні, опираючись на наукову спадщину та кращі традиції вищої школи.

У інституті функціонує культурно-мистецький центр, у якому студенти можуть виразити свої таланти. Інститут випустив чималу кількість артистів, поетів, музикантів, а це свідчить про високі показники роботи центру.

Кожен студент України мріє мати якісну освіту та хороше місце роботи, а гуртожитки навчальних закладів є другими домівками для студентів. Тому Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України подбав про максимальний комфорт для своїх студентів, які приїхали навчатися із різних міст України та світу. В інституті діють європейські умови проживання. Інститут є членом в організації з Міжнародного молодіжного туризму, який щоліта розташовує у своїх гуртожитках туристів інших країн світу.

Гуртожиток №1 для студентів та аспірантів інституту знаходиться у відреставрованій пам’ятці архітектури, у центральній частині міста.

Подвір’я ЛІБС УБС НБУ об лаштоване у стилі сецесія.

У 2008 році в інституті було відкрито студентський комплекс, у склад якого входив гуртожиток, у якому були створені комфортні умови проживання студентів. Умови проживання відповідають європейським стандартам. У гуртожитку є спортивний зал та тренувальний зал, де студенти можуть грати спортивні ігри та займатися штангою. Також у гуртожитку є актовий зал, де студенти проводять своє дозвілля.

Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), ЛІБС УБС НБУ

У гуртожитку функціонує студентський клуб «Оаза», який займається організацією концертів, цікавих зустрічей, лекцій та тренінгів.

У ЛІБС УБС НБУ діє психологічна служба, яка надає консультативну психологічну підтримку не тільки студентам, але й викладачам. Психологічна служба інституту проводить індивідуальні та групові консультування, психологічну діагностику та просвітницьку роботу.

В інституті функціонує добровільна молодіжна організація — Студентське наукове товариство Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), яке сприяє формуванню у студента особистості вченого, банкіра та фінансиста.

Одним із найважливіших напрямків функціонування Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України(м. Київ) покращення системи управління якістю в інституті.

Центром організації студентського самоврядування в інституті є Студентська рада Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ). Свою діяльність Студентська рада розпочала 6 жовтня 2005 року, діяльність якої направлена на покращення якості освіти, що надається Львівським інститутом банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ).

Членами студентської ради являються студенти, а це дає змогу інституту бачити проблеми студентів у навчанні та побуті та знаходити оптимальний шлях їх вирішення. Студентська рада представляє інтереси студентів.

Завдання Студентської ради ЛІБС УБС НБУ:

- задоволення різноманітних інтересів студентів;

- сприяння діяльності студентів;

- підтримка студентських ініціатив;

- сприяння формуванню організаторських та управлінських навиків;

- встановлення зв’язків з молодіжними організаціями, які функціонують у Львівській області.

Факультети Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ):

- економічний;

- банківської справи;

- заочної освіти та перепідготовки.

Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ)

Педагогічний колектив інституту здійснює ефективну підготовку висококваліфікованого та конкурентоспроможного спеціаліста, який здатний якісно та творчо виконувати свої професійні завдання та володіє критичним мисленням. Для досягнення цієї функції у Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України(м. Київ) викладачі інституту у своїй праці поєднують традиційні методи навчання з інтерактивними. В інституті широко практикуються нові форми організації самостійної роботи студентів та інноваційні методи навчання.

В інституті використовують дистанційну форму навчання, мережний мультимедійний комплекс. В інституті діє система електронної підтримки досліджень та система електронної оцінки та атестації викладачів. Кожен студент, який відвідує лекційне або практичне заняття має своє автоматизоване робоче місце із доступом до Інтернету. Завдяки інтегрованому підходу до процесу підготовки фахівця випускники інституту можуть працювати у сфері інформатизації та у фінансово-кредитній сфері.

ЛІБС УБС НБУ користується високою популярністю серед абітурієнтів.

Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) тісно співпрацює з потенційними роботодавцями, що дає змогу студентам після випуску з інституту з легкістю влаштуватись на гідне місце роботи.

Життя в інституті досить цікаве та яскраве. Студенти Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) не тільки здобувають знання та навики майбутньої професії, але й беруть активну участь міжнародних конференціях, олімпіадах, спортивних змаганнях та туристичних мандрівках.

Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), ЛІБС УБС НБУ

Багато випускників Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) стали визначними в Україні діячами.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!