Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Львівської області \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області та їх рейтинг \ 26. Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну, ЛКЛП КНУТД

Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну, ЛКЛП КНУТД

« Назад

Навчальний заклад Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну, ЛК ЛП КНУТД розпочав свою діяльність у 1944 році.

Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну, ЛКЛП КНУТД

1953 року навчально-виробничі майстерні навчального закладу отримали під соє керівництво нове обладнання, що дало змогу надавати студентам більш якісніші знання та уміння. У той же час активно почали створюватися нові цехи та потокове виробництво. Завдяки цьому студенти навчального закладу отримували якісні знання та уміння для майбутньої професійної діяльності.

На сьогоднішній день коледж надає якісні освітні послуги більше, ніж 1000 студентам.

Структура коледжу:

- навчальний корпус;

- спортивний зал;

- медичний кабінет;

- стоматологічний кабінет;

- бібліотека;

- читальний зал;

- магазин-салон «Студентська мода;

- навчально-виробничі майстерні.

ЛКЛП КНУТД

У навчально-виробничих майстернях студенти отримують практичні уміння та навички майбутньої професії. Також саме у навчально-виробничих майстернях студенти проходять навчальні та технологічні практики.

Випускники Львівського коледжу легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну стають справжніми фахівцями своєї справи та відзначаються високим рівнем професіоналізму. Не можна не сказати і про те, що випускники коледжу є гармонійно розвиненими та творчими особистостями, які із творчим підходом вирішують професійні завдання.

Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну має власний гуртожиток, кімнати якого розраховані на трьох осіб. Кімнати гуртожитку світлі та просторі та радують мешканців своєю спокійною та затишною атмосферою.

20 тисяч фахівців здобули якісну освіту у Львівському коледжі легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну. Велика кількість випускників коледжу займають керівні посади підприємств України із легкої промисловості.

Також чимала кількість випускників навчального закладу працюють на підприємствах легкої промисловості СНД, Монголії, Куби, Угорщині та Німеччині.

Коледж є структурним підрозділом КНУТД, який тісно взаємодіє з іншими навчальними закладами міста Львів.

Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну, ЛКЛП КНУТД

Спеціальності:

- швейне виробництво;

- моделювання та конструювання промислових виробів;

- обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості;

- комерційна діяльність.

Студенти коледжу, які закінчили навчання мають право на продовження здобуття освіти у Київському національному університеті технологій та дизайну або Хмельницькому університеті Поділля.

Основним напрямом діяльності коледжу є його освітня діяльність, яка забезпечує умови студентам для оволодіння системою знань про природу, людину та суспільство.

Коледж готує молодь до самостійної підприємницької діяльності за вибраною спеціальністю та здійснює професійну орієнтацію серед абітурієнтів.

Коледж постійно інформує своїх студентів про ситуацію на ринку зайнятості.

Дуже важливим видом професійної діяльності коледжу є виховна функція.

Виховна діяльність коледжу направлена на розвиток соціально зрілої та творчої особистості фахівця, який має чітку громадську позицію та відчуття власної гідності.

Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну

Випускники коледжу є морально, психічно та фізично здоровими громадянина ми своєї держави, які дотримуються загальноприйнятих етичних норм.

Основою для підготовки висококваліфікованих фахівців є проведення науково-пошукових робіт, досліджень та творча діяльність викладачів та студентів.

Система науково-методичних та педагогічних заходів спрямована на виховання гармонійно розвинутої особистості майбутнього фахівця. Студенти коледжу постійно проходять навчальну та виробничу практику, оскільки практика є невід’ємною складовою підготовки.

Сьогодні у коледжі здобувають освіту більше 1600 студентів.

Фахівці, які підготовлені у коледжі, відзначаються високим рівнем професіоналізму, що доводить високу якість освіти, що надається у коледжі. Коледж готує фахівців, які володіють сучасним рівнем освіти.

Навчально-виховний процес коледжу здійснюють висококваліфіковані викладачі, що забезпечує студентам високу якість освіти. Кращі випускники коледжу мають можливість навчатися у престижних закладах освіти в Україні за скороченим терміном.

Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну, тісно співпрацює з іншими провідними закладами освіти у даній галузі.

ЛК ЛП КНУТД виховує не тільки висококваліфікованого спеціаліста, але й гармонійно розвинуту особистість, яка відчуває повагу до батьків.

Викладачі коледжу наполегливо та завзято працюють, адже вони є прикладом для студентів.

Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну, ЛКЛП КНУТД

Матеріальна база коледжу сприяє якісному засвоєнню навчальних знань та виробленню практичних умінь майбутньої професійної діяльності у студентів.

Дуже часто випускники коледжу займають керівні посади на підприємствах легкої галузі промисловості.

Співробітники коледжу активно турбуються про студентів.

Студенти коледжу активно залучаються до роботи коледжу, допомагаючи влаштовувати тематичні вечори, виховні заходи та спортивні завдання, що забезпечує високий рівень навчального та виховного процесів коледжу. У коледжі створена Студентська рада яка є виконавчим органом студентського самоврядування. У студентську раду обираються студенти на конференціях. Студентська рада відображає позиції та інтереси студентів.

У команду Студентської ради входять творчі, наполегливі, ініціативні та самовіддані студенти. Члени студентської ради разом з адміністрацією коледжу намагаються високої успішності серед студентів. Студентська рада здійснює пропаганду здорового способу життя серед студентів та викладачів.

Члени Студентської ради витрачають свій вільний час на захист прав та інтересів інших студентів. Вони допомагають у вирішенні проблем та складностей у навчальному та виховному процесі.

Не можна не відзначити спортивне життя коледжу, яке посідає чи не най перше місце серед розваг студентів. Щороку у ЛК ЛП КНУТД проводять змагання за результатами яких визначається краща спортивна група року. Студенти коледжу займаються спортом самостійно в поза аудиторний час, що свідчить про високий розвиток спортивної культури у студентів.

Уже багато років коледж посідає призові місця з різноманітних спортивних змагань серед вищих навчальних закладів України. Студенти коледжу ставали обласними чемпіонами з бадмінтону.

ЛКЛП КНУТД

З метою покращення знань абітурієнтів та збільшення шансу вступити до коледжу були створені підготовчі курси. Заняття на курсах проводять передові викладачі коледжу, що дає змогу майбутнім студентам призвичаїтись до ритму навчання. Підготовчі курси проводять із дисциплін, які виносяться на вступні іспити.

Коледж здійснює освітню діяльність з ліцензованих напрямів та спеціальностей. Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну здійснює національно-патріотичне виховання майбутніх спеціалістів , прививає у студентів любов до творчості та мистецтва та здійснює культурно-виховну роботу. У коледжі є спеціалісти, які займаються вивченням попиту окремих спеціальностей коледжу , що сприяє полегшеному працевлаштуванню студентів.

Для студентів, які прибули здобувати освіту із інших міст України надається гуртожиток, в якому мають право проживати студенти заочної форми навчання під час сесії та громадяни, які проходять підвищення кваліфікації.

Гуртожиток розташовується біля навчального корпусу, значно облегшує навчальний процес студентів. У гуртожитку створені комфортні умови проживання.

На сьогоднішній день Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну, ЛК ЛП КНУТД є досить популярним серед абітурієнтів, оскільки займається підготовкою фахівців за актуальними в наш час напрямами.

У своїй роботі коледж використовує інноваційні та адаптовані програми навчання студентів, успішно поєднуючи науку, творчість та сучасні технології навчання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!