Роздрукувати сторінку

Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету, СК ЛНАУ

« Назад

Історія навчального закладу.

Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету, СК ЛНАУ

Історія Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету розпочинається із утворення технікуму механізації сільського господарства. Цей технікум був утворений згідно постанови РНК СРСР і здійснював свою діяльність відповідно до встановлених документів.

На початку війни Стрийський коледж Львівського НАУ був змушений припинити свою діяльність. Лише у 1945 році коледж відновив своє функціонування. 1945-1947 рр. коледж розміщувався у панській садибі села Підгірці.

1947 року навчальна база технікуму була перенесена у мальовниче та неповторне місто Стрий, де розміщувалася по вулиці Грабовецькій. Із 1951 році у технікуму розпочало свою діяльність заочне відділення, яке займалося підготовкою висококваліфікованих спеціалістів у сільськогосподарську сферу України.

СК ЛНАУ

1965 року розпочало свою діяльність відділення, яке займається підготовкою техніків-електриків для майбутньої професійної діяльності.

Відділення «Організація і технологія ведення фермерського господарства» було відкрите у 1990 році.

Відділення Бухгалтерського обліку отримало ліцензію на свою діяльність у 1995 році та спеціальність «Правознавство».

1999 року технікум був реорганізований у Стрийський державний аграрний коледж Львівського національного аграрного університету.

Адреса: 82400, Львівська область, м. Стрий, вул. Левівська, 169.

Телефон: (03245) 5-20-02.

Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету, СК ЛНАУ

Усі випускники Стрийського державного аграрного коледжу Львівського національного аграрного університету мають можливість продовжувати навчання та здобувати навики майбутньої професійної діяльності у Львівському національному аграрному університеті.

Випускники Стрийського державного аграрного коледжу Львівського національного аграрного університету мають високий рівень навичок праці із комп’ютерною технікою, що дає змогу їм у майбутньому влаштуватися на гідне місце роботи із високою заробітною платою.

Процес навчання у коледжі здійснюється із застосуванням дієвих методів та форм навчання студентів. У процесі навчання студентів застосовується тільки сучасне та новітнє обладнання. Усе обладнання та методичні матеріали, які застосовуються у навчально-виховному процесі коледжу, відповідають усім державним вимогам до навчальної діяльності коледжу.

 Знання та уміння професійної діяльності, які надає коледж студентам є  глибокими та відповідають вимогам майбутній професійній діяльності.

Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету

Коледж надає студентам навички професійної діяльності та знання, які є необхідними для фахівця даної галузі.

Абітурієнтам надається можливість навчатися на державній формі навчання. Студенти, які найбільш старанно навчаються отримують матеріальну винагороду.

Також студенти, які прибули із інших міст України забезпечуються кімнатами у гуртожитку.

Робітники коледжу надзвичайно велику увагу приділяють вихованню у студентів коледжу здорового способу життя, тому студенти коледжу мають цікаве спортивне життя.

Співробітники коледжу вважають, що саме здорові психічно та фізично особи можуть стати висококваліфікованими спеціалістами та змінити стан у нашій країні на краще.

Співробітники коледжу докладають максимум зусиль для розкриття творчого потенціалу кожного студента.

Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету, СК ЛНАУ

Коледж регулярно проводить різні види заходів. Які допомагають студентам та викладачам проявити свої таланти та здібності. Коледж забезпечує студентам різноманітне та цікаве дозвілля. Таке змістовне дозвілля збільшує інтелектуальний рівень розвитку кожного студента.

Навчально-виховний процес Стрийського державного аграрного коледжу Львівського національного аграрного університету здійснюється завдяки наполегливій праці педагогічних працівників коледжу. Кожен викладач коледжу має високий рівень професіоналізму та володіє творчим підходом до педагогічного процесу.

Коледж регулярно влаштовує туристичні походи студентів та викладачів у визначні місця Львова та інших стародавніх міст України. Дані походи розвивають у студента любов до своєї держави та піднімають дух патріотизму, у якого так гостро сьогодні потребує Україна. Ці походи також сприяють інтелектуальному розвитку усіх учасників навчально-виховного процесу Стрийського державного аграрного коледжу Львівського національного аграрного університету.

У Стрийському коледжі Львівського НАУ розпочав нещодавно свою діяльність гурток із екології. Цей гурток систематично здійснює у коледжі заходи, які мають інформаційний та виховний характер. Діяльність гуртка націлена на розвиток  студента, який буде всебічно розвинутою особистістю.

Діяльність та функціонування такого гуртка у Стрийському коледжі Львівського НАУ допомагає студентам відчути свою потрібність природі та значущість особистості людини для природного середовища.

Студенти, які відвідують заняття екологічного гуртка вміють спілкуватися із природою та знають, що таке спілкування поліпшує самопочуття та підвищує настрій, а також знімає перенапругу та відчуття втомленості.

Стрийський коледж Львівського НАУ випускає висококваліфікованого фахівця, який готовий вирішувати професійні завдання навіть підвищеної складності, а також гармонійну розвинуту особистість патріота своєї країни. Випускники коледжу відчувають повагу до своїх батьків, країни та Світу взагалі. Вони відчувають свою необхідність Батьківщині.

Оскільки саме викладачі є яскравим прикладом унаслідування студентів, то вони намагаються наполегливо працювати над собою та своїм культурним розвитком.

Матеріальна база Стрийського коледжу Львівського НАУ є досить міцною та різноманітною.

СК ЛНАУ

Студенти коледжу активно беруть участь у творчому житті коледжу, допомагаючи у влаштуванні різних заходів, які направлені на розвиток потенціалу студентів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!