Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Львівської області \ ЗВО (ВНЗ) Львівської області та їх рейтинг \ 10. Львівський техніко-економічний коледж Національного університету "Львівська політехніка", ЛТЕК НУЛП

Львівський техніко-економічний коледж Національного університету "Львівська політехніка", ЛТЕК НУЛП

« Назад

Історія техніко-економічного коледжу розпочалася 70 років тому. Базою для створення коледжу став Львівський технікум комунального будівництва. Коледж готує спеціалістів середньої ланки. За 70 років свого існування коледж підготував та випустив більше 14 760 висококваліфікованих спеціалістів. Випускники коледжу влаштовуються працювати у сфері житлово-комунального господарства. Саме від таких спеціалістів залежить комфорт сучасної людини. Безперебійність подачі води, газової та теплової енергії, облаштованість наших міст залежить саме від таких спеціалістів. Хоч з першого погляду здається, що це не важка професія, та насправді це досить складна і відповідальна робота.

Львівський техніко-економічний коледж Національного університету "Львівська політехніка" ЛТЕК НУЛП

2006 року коледж включили у склад Львівської політехніки, що призвело до покращення якості освіти та вдосконалення процесу навчання студентів. Навчально-виховний процес має практично-прикладний характер. В Україні на сьогоднішній день відчувається дефіцит спеціалістів даної сфери.

Львівський техніко-економічний коледж Львівської політехніки займає провідні місця серед подібних закладів здобуття освіти, завдяки добре розвинутій інфраструктури коледжу. У коледжі є 14 лабораторій та навчально-виробничі майстерні і це дає змогу студентам здобувати якісні практичні вміння майбутньої спеціальності. Майстерні коледжу обладнані сучасними інструментами. Головним завданням коледжу є - підготовка висококваліфікованого спеціаліста, який після закінчення коледжу має володіти усіма необхідними знаннями для роботи у комунально-житловій сфері діяльності. Львівський державний техніко-економічний коледж виховує творчу особистість, яка після закінчення коледжу продовжує творчий процес.

Коледж є державним закладом освіти, який має I — II рівень акредитації.

Напрями навчання у Львівському державному техніко-економічному коледжі:

- економіка підприємства;

- будівництво;

- право.

Навчатися бажаючі можуть як на денному, так і на заочному відділеннях.

1997 року був введений екстернат. Базою для вступу у Львівський техніко-економічний коледж є закінчена середня та повна середня освіта.

ЛТЕК НУЛП

Спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»:

- бухгалтерський облік;

- економіка підприємства;

- правознавство;

- будівництво та експлуатація будівель;

- обслуговування устаткування та систем газопостачання;

- монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції;

- обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання.

Спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»:

- облік і аудит;

- економіка підприємства.

Львівський техніко-економічний коледж Національного університету "Львівська політехніка", ЛТЕК НУЛП

Відповідно рішенням Державної Акредитаційної Комісії кожна, згадана вище, спеціальність акредитована.

Фахівці, які здобули бакалавра з «Економіки підприємства» - це робітники, які володіють високим потенціалом фундаментальної науки та є підготовленими до організаційно-управлінської, аналітичної, дослідницької діяльності у сфері економіки виробництва та послуг.

Бакалавр з «Обліку та аудиту» має бути підготовлений до обліково-аналітичної та дослідницької діяльності у сфері економіки на виробництві.

Студенти Львівського техніко-економічного коледжу здобувають практичні навики роботи з інформаційними системами. Заочне відділення займається підготовкою бакалаврів та молодших спеціалістів до майбутньої професійної діяльності. На заочному відділенні можна здобувати знання з усіх спеціальностей. Випускники коледжу мають право продовжувати здобувати освіту у НУ «Львівська політехніка».

Навчально-виховний процес має необхідне кадрове та навчально-методичне забезпечення, яке відповідає вимогам Міністерства освіти та науки в Україні.

Якісна підготовка майбутніх фахівців здійснюється відповідно до програми та навчального плану Львівського техніко-економічного коледжу Львівської політехніки, які розроблені відповідно до стандартів вищої школи. У коледжі процес навчання забезпечують 117 викладачів. Викладачі коледжу випускають не тільки кваліфікованих фахівців, які вміють працювати в умовах ринкової економіки, а й людину, яка вже є повноцінною особистістю та патріотом своєї батьківщини.

Викладачі в навчально-виховному процесі використовують не тільки традиційні методи навчання студентів, а й інтерактивні методи навчання, оскільки це сприяє активізації пізнавальної діяльності студентів, підвищує інтерес до майбутньої професії та покращує якість знань. Самостійна робота студентів є пріоритетним напрямом навчання студентів, оскільки цей вид роботи вчить студента бути самостійним та відповідальним.

Форми методичної роботи коледжу:

- проведення семінарів;

- школа молодого викладача;

- школа передового досвіду;

- проведення виставок методичних розробок.

Підсумки роботи колективу проводять у формі науково-практичних конференцій.

Студенти, які навчаються найкраще серед інших нагороджуються іменними стипендіями.

Одне з провідних місць у роботі викладачів посідає наукова робота. У коледжі функціонує Наукове студентське товариство, яке проводить щорічні наукові конференції. На таких наукових конференціях студенти мають можливість поділитися своїми дослідженнями та обговорити результати., за підсумками яких видаються збірники.

Макети та моделі, які використовують у навчально-виховному процесі, студенти виготовляють власноруч на заняттях гуртків технічної творчості. Коледж постійно оновлює та поповняє матеріально-технічну базу. У коледжі функціонує бібліотека та читальний зал. Вона є інформаційним центром.

Велику увагу у коледжі приділяють фізичному вихованню, адже фізкультура і спорт сприяють гармонійному розвитку повноцінної особистості.

В коледжі постійно проводять змагання та спортивні походи. В університеті діють різноманітні спортивні секції. Розвиткові логічного мислення у студентів сприяє проведення заняття із шашок та шахів.

Коледж має яскраве сьогодення та успішне майбутнє. У коледжі функціонують різноманітні гуртки, які організовують виставки своєї технічної творчості та результатів дослідницьких робіт. У Львівському техніко-економічному коледжі здійснюється правове виховання молоді. Проводять зустрічі студентів із лікарями та співробітниками правоохоронних органів.

Львівський техніко-економічний коледж Національного університету "Львівська політехніка"

Куратори груп проводять творчі зустрічі із поетами та письменниками нашої країни, які сприяють творчому та естетичному розвитку особистості студентів.

Молодь коледжу дуже творча та талановита. Студенти активно готуються до проведення концертів та беруть участь у різноманітних заходах Львівського техніко-економічного коледжу Львівської політехніки.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!