Роздрукувати сторінку

ВНЗ Кіровоградської області. Рейтинг ВНЗ Кіровоградської області

31. Олександрійський коледж Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки, ОК КІРУЕ

Олександрійський коледж є важливою функціональною частиною Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки, який займає чи не найголовніше місце серед вищих учбових закладів області.

ОК-КІРУЕ

Контакти Олександрійського коледжу Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки...


32. Олександрійський коледж Університет сучасних знань, ОК УСЗ

Олександрійський коледж Вищого учбового закладу «Університет сучасних знань» (надалі - Коледж) є організаційним і освітнім функціональним відділенням Вищого учбового закладу «Університет сучасних знань».

Олександрійський-коледж-Університет-сучасних-знань ОК-УСЗ

Коледж не є юридичною особою, не володіє персональним рахунком в банку, находиться в складі Університету та має ранг окремого функціонального відділення Університету....


33. Центральноукраїнський юридичний коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ЦЮК ВМУРЛ "Україна"

Центральноукраїнський юридичний коледж об’єднує найкращі традиції національної освіти: сильний викладацький потенціал та новітні технології. Заклад пропонує вступникам модерні спеціальності – видавнича діяльність та редагування, правознавство, фінанси і кредит. Своє покликання у лавах альма-матері віднайдуть: радник і юрисконсульти, юристи, помічники суддів, коректори, редактори, менеджери у галузі видавничої діяльності друкованих ЗМІ, спеціалісти-аналітики з дослідження фінансових ринків тощо.

ЦЮК-ВМУРЛ-Україна

До можливостей студентів – гуртожиток, бібліотека, читальний зал, комп’ютерні кабінети з прямим підключенням до Internet, модерний тренажерний зал, клас аромотерапії, студентська кав’ярня тощо....