Роздрукувати сторінку

ВНЗ Кіровоградської області. Рейтинг ВНЗ Кіровоградської області

32. Олександрійський коледж Університет сучасних знань, ОК УСЗ

Олександрійський коледж Вищого учбового закладу «Університет сучасних знань» (надалі - Коледж) є організаційним і освітнім функціональним відділенням Вищого учбового закладу «Університет сучасних знань».

Олександрійський-коледж-Університет-сучасних-знань ОК-УСЗ

Коледж не є юридичною особою, не володіє персональним рахунком в банку, находиться в складі Університету та має ранг окремого функціонального відділення Університету....


31. Олександрійський коледж Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки, ОК КІРУЕ

Олександрійський коледж є важливою функціональною частиною Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки, який займає чи не найголовніше місце серед вищих учбових закладів області.

ОК-КІРУЕ

Контакти Олександрійського коледжу Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки...


33. Центральноукраїнський юридичний коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ЦЮК ВМУРЛ "Україна"

Центральноукраїнський юридичний коледж об’єднує найкращі традиції національної освіти: сильний викладацький потенціал та новітні технології. Заклад пропонує вступникам модерні спеціальності – видавнича діяльність та редагування, правознавство, фінанси і кредит. Своє покликання у лавах альма-матері віднайдуть: радник і юрисконсульти, юристи, помічники суддів, коректори, редактори, менеджери у галузі видавничої діяльності друкованих ЗМІ, спеціалісти-аналітики з дослідження фінансових ринків тощо.

ЦЮК-ВМУРЛ-Україна

До можливостей студентів – гуртожиток, бібліотека, читальний зал, комп’ютерні кабінети з прямим підключенням до Internet, модерний тренажерний зал, клас аромотерапії, студентська кав’ярня тощо....