Роздрукувати сторінку

Економіко-правовий коледж Кіровоградського інституту комерції, ЕПК КІК

« Назад

Кіровоградський економіко-правовий коледж - це учбовий заклад модерного рівня, який упевнено крокує у майбутнє.

Економіко-правовий-коледж-Кіровоградського-інституту-комерції ЕПК-КІК

Контакти ЕПК КІК

Телефон: (0522) 24-63-41, 35-13-21.

Адреса: м. Кіровоград, вул. Шевченка, 21/27 (карта).

Сайт: http://www.kik.kr.ua.

Економіко-правовий-коледж-Кіровоградського-інституту-комерції, ЕПК-КІК

На основі Кіровоградського інституту комерції діє КЕПК, який надає змогу одержати вищу освіту на підставі загальної середньої освіти (9 класів). Отримання освіти в закладі можливе за такими кваліфікаціями:

- Фінанси та кредит (5.03050801).

Тривалість освіти в установі - 3 роки. По завершенні учбового закладу студенти одержують диплом молодшого фахівця та мають можливість відразу поступити на 3 курс Кіровоградського інституту комерції.

Найздібніші студенти Кіровограда одержують іменні нагороди, що їх назначає міська влада.

Виховна діяльність та здобутки Економіко-правового коледжу

21 жовтня 2015 року найкращі студенти Економіко-правового коледжу та Кіровоградського інституту комерції прийняли участь у ХІХ регіональному турнірі з гри «Брейн-ринг» поміж студентів вищих учбових закладів Кіровограду.

 В інтелектуальній грі, створеній та проведеній підрозділом сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради разом з громадською установою «Турбота», боролись 14 студентських колективів. Команда коледжу «Best of the best» засвідчила досить позитивні підсумки, проте вони не спромоглися вийти у фінал, а от команді інституту «Red Aces» вдалось позмагатися й у фіналі, вони здобули четверте місце. Студентів ЕПК КІК дуже зацікавила ця гра і вони сподіваються, що весною їм все ж таки вдасться здобути того омріяного переможного місця.

Економіко-правовий-коледж-Кіровоградського-інституту-комерції

Отже, навчання в Кіровоградському економіко-правовому коледжі – це одержання твердих високопрофесійних знань, гарантований шлях до гідного вступу молодих людей в індивідуальне життя. Знання та практичні уміння, здобуті в закладі, нададуть допомогу вам віднайти своє місце в модерних економічних умовах. Прийдіть до закладу і Ви пересвідчитесь, що КЕПК – це учбовий заклад модерного рівня, який упевнено крокує в майбутнє.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!