Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області та їх рейтинг \ 8. Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету, КБК КНТУ

Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету, КБК КНТУ

« Назад

Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ - це вищий учбовий заклад I рангу кваліфікації, де здобуває освіту приблизно 700 студентів, а освітній процес здійснюють 65 високоосвічених педагогів.

КМК-КНТУ

Контакти Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ

Телефон: (0522) 34-58-71, 34-58-60  .

Адреса: м. Кіровоград, вул. Фрунзе 6.

Сайт: http://www.tehnikum.kw.ukrtel.net.

Пошта: kmk@kmk-kntu.kr.ua  .

Історія КМК КНТУ

Машинобудівний коледж продовжує гарні традиції технічної освіти, створені у Єлисаветградському земському реальному училищі, серед студентів якого визначні діячі, відомі особи: Г.Проскура, Є.Маланюк, Ю.Яновський , Є.Чикаленко , П.Саксаганський та інші.

Студенти закладу були і є високоосвіченими фахівцями, поважними і авторитетними людьми в Україні та за її кордонами.

Машинобудівний коледж КНТУ - це вищий учбовий заклад І рангу кваліфікації, який формує молодших фахівців з семи спеціалізацій за напрямками навчання: „Економіка організацій”, „Облік і аудит” „Інженерна механіка”, „Машинобудування”, „Автомобільний транспорт” і „Комп'ютерна інженерія”.

Кіровоградський-машинобудівний-коледж-Кіровоградського-національного-технічного-університету

Комісія економічних предметів Кіровоградського машинобудівного коледжу

Професійне становлення і духовно-моральний розвиток підростаючого покоління - важливе завдання циклової комісії економічних предметів машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету.

Народ, що мислить на один рік вперед, вирощує хліб. Народ, що мислить на 10 років уперед, вирощує сади. Народ, що мислить на віки вперед, вирощує молоде покоління. За таким положенням живе і діє на даний час циклова комісія економічних предметів машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету, молода і амбітна, творча і освічена.

Педагоги циклової комісії: проводять освітню діяльність, направлену на удосконалення змісту освіти та навчання і формування студентів; методичну працю як засіб здійснення учбово-виховних цілей; збільшують свій спеціалізований рівень, опановують, узагальнюють і поширюють передовий педагогічний досвід; використовують нові педагогічні технології; удосконалюють учбово - матеріальну структуру; проводять індивідуальну роботу студентів; здійснюють організаційну працю.

Циклова комісія економічних предметів володіє модерною комп’ютерною технікою і має змогу якісного навчання інформаційним структурам і технологіям в організаціях.

Модерну законодавчу та нормативну базу студенти можуть оволодівати на постійних виставках-оглядах нових економічних та облікових видань, у інформаційному стенді циклової комісії, у методичному бюлетені "Нове по спеціалізації".

У КМК КНТУ є традицією кожного року здійснювати тижні циклової комісії економічних предметів. Під час спланованих заходів студенти випускних груп спілкуються на професійному рівні з визначними спеціалістами економічної та облікової справи підприємств та їх організацій міста.

Здійснюються засідання клубу молодих економістів, на яких присутні студенти кваліфікації "Економіка організацій" минулих років.

Циклова комісія володіє великими досягненнями у здійсненні професійних турнірів, фестивалів, олімпіад, культурно-виховних заходів.

Педагоги циклової комісії економічних предметів Кіровоградського машинобудівного коледжу, завдячуючи своєму ентузіазму, креативному запалу, прагненню до самореалізації та самовдосконаленню навчають молоде покоління не лише економічним та обліковим наукам, а й життєвій мудрості, доброті, душевній щирості.

Кіровоградський-машинобудівний-коледж-Кіровоградського-національного-технічного-університету КМК-КНТУ

Матеріально-технічна структура КМК КНТУ

Коледж розташований в двох учбових приміщеннях, в яких розташовуються 32 кабінети і 14 аудиторій, обладнаних потрібним устаткуванням, учбовими посібниками та технічними засобами навчання. У тому числі аудиторія інформатики та обчислювальної техніки, облаштована модерними ЕОМ; клас основ автоматизації виробництва, укомплектований системою освітнього телебачення; аудиторія металорізальних верстатів оснащена модерними верстатами, робототехнічними комплексами.

Сформовані класи і аудиторії для нових кваліфікацій, таких як:

- клас бухгалтерського обліку, фінансування та кредитування;

- клас статистики;

- клас економічного аналізу, ревізії, контролю та основ аудиту;

- аудиторія конструкції автомобілів, використання експлуатаційних матеріалів та економії паливно-енергетичних ресурсів.

В учбових приміщеннях розташовані також актовий зал, бібліотека, читальний зал, два спортивні зали, стрілецький тир, музей історії закладу, медпункт.

Коледж володіє певною матеріальною та методичною структурою для здійснення навчання і виховання студентів на високому рівні.

Для здійснення практики студентами закладу є учбово-виробничі аудиторії, які мають ділянки: слюсарний, три механічних верстатів з ЧПУ. Вони облаштовані 87 одиницями металорізальних верстатів.

На території закладу розташовується будівля їдальні на 250 чоловік. Важливою складовою освітньо-виховної діяльності в закладі є науково-технічна креативність, містить конструкторську та винахідницьку діяльність, направлену на збільшення і поглиблення теоретичних знань, а також закріплення матеріальної творчості студентів.

Виховний процес Кіровоградського машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету

Вагоме значення у вихованні студентів мають різні заходи, які зазвичай відбуваються в закладі: зустрічі з ветеранами та минулими студентами коледжу, конференції, літературно-музичні фестивалі, відкриті виховні години, лекції та бесіди, а також урочиста посвята в студенти і одержання дипломів.

В період дозвілля багато студентів Кіровоградського машинобудівного коледжу приймають активну участь у художній творчості. Велика кількість заходів щодо здійснення дозвілля молоді, масових видовищних заходів проводить студентський клуб коледжу. Відбуваються вечори відпочинку, турніри, дискотеки при активній участі гуртків художньої самодіяльності - танцювального, драматичного, вокального, музичного.

Плідна увага в КМК КНТУ надається спорту. Фізична культура і спорт є важливою складовою освітнього процесу, міцно включені в режим навчання та дозвілля студентів.

Спортивна структура Кіровоградського коледжу має модерне устаткування та тренажери. Постійно діють гуртки баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів, шашок.

Команди закладу приймають участь в різноманітних спортивних фестивалях і конкурсах - міських, обласних і, як правило, здобувають переможні місця. За великі спортивні здобутки коледжу було надано ранг "Спортивний клуб "машинобудівників".

За період становлення коледжу ним було сформовано понад 22 тисяч молодих фахівців.

Студенти закладу різних років були шанованими і авторитетними людьми на всіх організаціях минулого СРСР і України, як високоосвічені фахівці.

Велика кількість з них обіймали високі керівні місця, були керівниками і провідними фахівцями Росії і України.

Сьогодні випускники Кіровоградського машинобудівного коледжу є директорами організацій Кіровограда. Ряд студентів закладу діяли і діють в конструкторських бюро України та держав СНД, створюючи та впроваджуючи у виробництво нові види техніки для народного господарства.

Велика кількість студентів коледжу продовжили навчання в університеті і на даний час працюють педагогами КНТУ. Деякі завершили Вузи, повернулися в рідний коледж, щоб сіяти розумне, добре, вічне.

На даний період Машинобудівний коледж КНТУ - це монолітний колектив спеціалістів-однодумців, який упевнено дивиться в майбутній день і продовжує гарну історію свого учбового закладу.

Контакти КМК КНТУ з ВУЗами вищих рангів кваліфікації

Після завершення закладу студенти усіх кваліфікацій можуть перейти на навчання в Кіровоградський національний технічний університет на 2 або 3 курс, або в будь-який інший вищий учбовий заклад ІІІ або IV рангів кваліфікації на другий курс.

Кіровоградський-машинобудівний-коледж-Кіровоградського-національного-технічного-університету, КМК-КНТУ

Отже, Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ – це сучасний заклад, який завжди користувався популярністю серед учнів загальноосвітніх шкіл регіону.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!