Роздрукувати сторінку

Олександрійський технікум Білоцерківського національного аграрного університету, ОТ БНАУ

« Назад

Олександрійський державний аграрний технікум БНАУ - вищий учбовий заклад I рангу кваліфікації.

Олександрійський-технікум-Білоцерківського-національного-аграрного-університету, ОТ-БНАУ

Історія Олександрійського технікуму

Керівник - Бодяко О. І.

Його історія бере початок з 1928 р. Тоді перший поверх двоповерхового маленького будинку по вул. Перекопській 79 посіла Олександрійська кооперативна професійна школа, яка згодом була змінена в агрономічну. З 1930 року здійснив свою діяльність Олександрійський сільськогосподарський технікум рільництва.

Перший випуск – у 1931 році, диплом агротехніка-зерновика отримали 30 чоловік. Керівником Білоцерківського аграрного інституту був перший студент закладу Ф.А. Бур’янський.

Заклад декілька разів видозмінював свій напрямок – формування кадрів і змінював ім’я по-різному: зерновий, технікум буряківництва, агролісомеліоративний, аграрний, а вже після війни – зооветеринарний. У період Великої Світової Війни студенти і педагоги стали на захист рідної Вітчизни. Студент О. Гаркуша був керівником штабу партизанського загону в Білорусії, він навічно внесений у рейтинги студентів закладу. Серед студентів закладу були – Герої Соціалістичної Праці В.П.Шеремет, Л.А. Музика, кавалери високих керівних призів Н.Л.Щербина, Ю.Г.Петренко, М.П.Підгірна, Є.П. Дерун, О. Я. Амуров і інші. Багато студентів стали канд. наук, докторами, академіками, директорами промислових організацій, державних структур.

З 1997 року педколективом закладу керує кандидат аграрних наук Смалиус В. М. У травні 1998 року заклад отримав ранг державного аграрного технікуму. За все своє становлення установа сформувала приблизно 15 тис. фахівців для сільської сфери держави.

ОТ-БНАУ

Контакти ОТ БНАУ

Телефон: (05235) 7-43-02

E-mail: aleksandriya_gat@mail.ru

Адреса: вул. Діброви, 85, м. Олександрія, Кіровоградська обл., 28000

Олександрійський-технікум-БНАУ

Спеціальності Олександрійського технікуму БНАУ

Здійснюється формування спеціалістів за кваліфікаціями:

- «Створення і технологія проведення фермерського господарства»;

- «Зоотехніка»; (з кваліфікацією «Ветеринарна медицина»);

- «Бухгалтерський облік»;

- «Ветеринарна медицина».

Олександрійський-технікум-Білоцерківського-національного-аграрного-університету ОТ-БНАУ

Чисельність студентів нараховує 360 чоловік на очному навчанні та 112 чоловік на заочному. Учбовий процес створює 39 штатних педагогів. До можливостей студентів бібліотека, актова і читальна зали, спортивні території та обладнання, їдальня. Всім студентам надаються гуртожитки. Для практичної освіти застосовуються тваринницькі ферми, клініка ветеринарної медицини, тракторні бригади та організації АГЖ регіону і області різноманітних форм власності.

Олександрійський-технікум-Білоцерківського-національного-аграрного-університету

Отже, Олександрійський державний аграрний технікум БНАУ – це вищий учбовий заклад, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними фахівцями на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!