Роздрукувати сторінку

Соціально-педагогічний інститут Педагогічна академія, СПІПА

« Назад

Загальна інформація про Соціально-педагогічний інститут «Педагогічна академія» (СПІ «Педагогічна академія»)

Соціально-педагогічний інститут «Педагогічна академія» був заснований ще в 1994 році в місті Кіровограді. На сьогоднішній день це приватний інститут, III-го рівня акредитації, навчання в якому проводиться на платній основі. У Вузі є можливість пройти навчання на денній або заочній формі.

Соціально-педагогічний-інститут-Педагогічна-академія, СПІПА

По закінченні усього терміну навчання і успішної здачі випускних іспитів, студенти цього Вузу стають власниками диплома державного зразка України, в якому зазначено напрям навчання, отримана спеціальність і освітньо-спеціалізований рівень (бакалавр або спеціаліст). Основними напрямками навчання в інституті є педагогіка, психологія, а також опанування іноземних мов.

Контакти СПІПА

Адреса: м. Кіровоград, вул. Башкирська, 2а.

Телефон: (0522) 246-341.

Напрями навчання СПІПА:

- Психологія та педагогіка;

- Філологія та іноземні мови;

У даному вищому учбовому закладі є два основних факультету:

- психолого-педагогічного спрямування (початкове навчання);

- лінгвістичного спрямування (англійська мова та література).

Спеціальності Соціально-педагогічного інституту

- початкове навчання з поглибленим оволодінням психології (очна та заочна форма навчання);

- початкове навчання з поглибленим оволодінням англійської мови (денна форма навчання);

Лінгвістичний підрозділ:

Кваліфікація:

- англійська мова та зарубіжна література (денна форма навчання).

Історичний підрозділ:

Спеціальність:

- історія (денна та заочна форма навчання);

- історія з поглибленим оволодінням англійської мови (денна форма навчання).

У Педагогічній академії вищу освіту отримує невелика кількість студентів, що дає хорошу можливість викладачам приділяти увагу індивідуальній роботі з кожним студентом вузу, а також використовувати новітні форми та інтерактивні методики викладання.

Президент вишу - Василенко Володимир Аркадійович.

Матеріально-технічна структура Соціально-педагогічного інституту

Матеріально-технічна структура складається з сучасного комп'ютерного центру (з можливістю виходу в глобальну мережу Інтернет); аудиторій, обладнаних усім необхідним для навчання апаратурою, мультимедійними проекторами, а також системою супутникового телебачення; бібліотеки з великою кількістю довідкової та наукової літератури; читального залу; Шекспірівського Центру, який був заснований завдяки професору з Каліфорнії.

Основним напрямком діяльності керівництва даного вищого учбового закладу є професійна підготовка викладачів, сприяння у розвитку прикладних і фундаментальних досліджень, заохочення різних експериментів і креативних пошуків у науковій галузі, формування кадрів на основі модерних педагогічних технологій та найкращого вітчизняного та світового досвіду.

Міжнародна співпраця Соціально-педагогічного інституту

Випускники вузу успішно трудяться у всій Україні і за її кордонами - в Росії, Білорусі, Молдові та ін. Багато з них згодом стають директорами шкіл, завідуючими районними відділами освіти, а також аспірантами й кандидатами наук.

За період свого існування, даний інститут накопичив багатий досвід у різних програмах стажування та навчання студентів у вищих учбових закладах Німеччини, Норвегії, Швеції, Росії та США. Випускники СПІ «Педагогічної академії» сьогодні працюють не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Викладачі цього інституту беруть постійну активну участь у різних міжнародних наукових конференціях, а також проходять стажування в сучасних інформаційних центрах Великобританії та Сполучених Штатів Америки.

Виховна діяльність у Соціально-педагогічному інституті

Крім навчання, студентам ВНЗ пропонується досить різноманітне і цікаве культурне життя. Функціонує англомовний театр "Маленький глобус", у репертуарі якого п'єси за мотивами творів В. Шекспіра, Т. Іонеску, О. Уайльда та інші, а також дебат-клуб "Діоген", кіноклуб "Піраміда", поетичний клуб.

Наукова діяльність Соціально-педагогічного інституту

Соціально-педагогічний інститут «Педагогічна академія» проводить наукову діяльність за такими напрямами:

- Традиції і новаторство в історії педагогіки;

- Своєрідність існування мовних одиниць у мовленні на матеріалах англійської, німецької і французької мов;

- Проблема співвідношення мови та думки з точки зору когнітивної лінгвістики.

В період освіти в "Соціально-педагогічному інституті Педагогічна академія" студенти кваліфікації "Початкове навчання" приймають участь у різних психологічних тренінгах, мають змогу прослухати освітні курси "Психологія спілкування", "Психологія сім'ї", "Психологія управління", проявити себе у ролі психолога та викладача під час психологічних та педагогічних практик у школах регіону, одержати туристичні уміння, здійснюючи подорожі по українських Карпатах та Криму. Студенти отримують посвідчення інструктора з туризму державного значення.

Студенти лінгвістичного підрозділу Соціально-педагогічного інституту "Педагогічна академія", які здобувають освіту за модерними методиками вивчення англійської, німецької та французької мов, здійснюють формування до складання світових іспитів TOEFL, FCE, FCA та слухають альтернативні курси з навчального менеджменту, основ бізнесу, маркетингу, менеджменту, основ презентації та журналістики і додатково одержують сертифікат перекладача-референта.

Високий рівень учбово-виховної роботи студентів створюється професорсько-педагогічним колективом кафедр, який кожного разу збільшує свій професійний ранг.

Отже, головним напрямом роботи «Соціально-педагогічного інституту Педагогічна академія" є формування креативно-працюючих учителів та педагогів закладів освіти, сприяння становленню фундаментальних та прикладних досліджень, заохочення експериментів і креативних пошуків у галузі освіти, підготовка кадрів на основі модерних педагогічних технологій із застосуванням найкращого вітчизняного та світового досвіду.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!