Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області та їх рейтинг \ 3. Відокремлений структурний підрозділ Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, КЛА НАУ

Відокремлений структурний підрозділ Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету, КЛА НАУ

« Назад

Історія становлення Кіровоградської льотної академії НАУ

Одне з найстаріших подібних навчальних закладів, створене в 1951 році, Державна льотна академія України має багату історію.

Відокремлений-структурний-підрозділ-Кіровоградська-льотна-академія-Національного-авіаційного-університету, КЛА НАУ

Починало свою діяльність як училище для військових льотчиків, ДЛАУ була перетворена в академію цивільної авіації, і в цьому статусі внесла значний внесок у підготовку авіаційних фахівців високого класу. Статус Державної льотної академії України ВНЗ придбав у 1993 році. За ці роки ДЛАУ підготував і випустив понад 110 тисяч фахівців. Випускники ДЛАУ літають на всіх континентах і займають різні пости і посади.

З 2011 року з метою вдосконалення системи підготовки льотних кадрів і зміцнення позиції ДЛАУ в освітньому просторі України було прийнято рішення про входження академії в структуру Національного авіаційного університету.

З цього моменту Державна льотна академія України була перейменована у Кіровоградську льотну академію Національного авіаційного університету.

 В стінах КЛА НАУ сьогодні готуються фахівці за 10 спеціальностями та спеціалізаціями. Затребуваність випускників академії безперечна, оскільки зараз тут проходять навчання представники понад 30 іноземних держав. Зараз в академії здійснюється ступенева підготовка від бакалаврату до магістратури для отримання найбільш затребуваних спеціальностей, пов'язаних з авіаперевезеннями, а також такі управлінські спеціальності, як менеджери за напрямками: авіаційні перевезення, туризм, міжнародні авіаперевезення.

За роки свого існування академія пройшла складний, але гідний шлях розвитку, і внесла величезний внесок у підготовку національних та інтернаціональних авіаційних кадрів.

Сьогодні Державна льотна академія України ліцензована IV рівнем акредитації.

Контакти КЛА НАУ

Адреса: Кіровоград, вул. Добровольського, 1.

Телефон: 8 (0522) 34-40-39, 34-40-10.

В даний час академія є унікальним освітнім і науковим центром, що здійснює теоретичну, тренажерну та практичну (в тому числі і льотну) підготовку пілотів, диспетчерів та інших фахівців цивільної авіації в повній відповідності з міжнародними вимогами і стандартами.

Відокремлений-структурний-підрозділ-Кіровоградська-льотна-академія-Національного-авіаційного-університету КЛА НАУ

Факультети Кіровоградської льотної академії

Сьогодні в структуру даного вищого навчального закладу входять наступні факультети:

- Факультет льотної експлуатації;

- Факультет менеджменту;

- Факультет післядипломної освіти, магістратура;

- Факультет заочного навчання;

- Інститут аеронавігації (факультет управління повітряним рухом, центр підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів в системі управління повітряним рухом).

Також при академії діє підготовче відділення, Кіровоградське льотне училище, аспірантура.

В академії ведеться підготовка за наступними спеціальностями:

- пілот літака (комерційний);

- диспетчер (управління повітряним рухом);

- льотний диспетчер (забезпечення польотів);

- диспетчер координаційного центру пошуку та рятування, оператор технічних засобів контролю і безпеки;

- інженер (технічне обслуговування, ремонт та діагностика авіаційної техніки; інженер (експлуатація повітряних суден - бортінженер);

- менеджер (авіаційні перевезення);

- менеджер (туризм);

- менеджер(міжнародні авіаційні перевезення).

Науковою діяльністю в академії керує науково-дослідний сектор, також функціонує Міжнародна академія проблем людини в авіації і космонавтиці і навчальний центр пошуку і рятування.

Відокремлений-структурний-підрозділ-Кіровоградська-льотна-академія-Національного-авіаційного-університету

Матеріально-технічна структура КЛА НАУ

Навчальний процес в академії організовано на найвищому рівні. У розпорядженні ВНЗ є хороша авіаційно-технічна база, аеродроми і служби їх забезпечення. Також в академії сформований льотний загін.

Академія пишається своєю багатою науково-технічною бібліотекою, видавництвом, тренажерними центрами. При КЛА також працює видавництво. За здоров'ям вихованців вузу стежить медико-санітарна частина. Велика увага також приділяється фізичній культурі студентів, тому в академії створено спортивний комплекс.

Іногородні студенти отримують місця в хороших гуртожитках.

Зовнішньоекономічна діяльність Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету

Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету зовнішньоекономічну діяльність проводить шляхом укладання договорів з іноземними громадянами, навчальними закладами, науковими установами, міжнародними організаціями та фірмами.

Основними видами зовнішньоекономічної діяльності КЛА НАУ є:

- навчання іноземних курсантів;

- організація спільної підготовки і стажування курсантів;

- перепідготовка авіаційних спеціалістів іноземних країн на інші типи авіаційної техніки та підвищення кваліфікації.

КЛА НАУ

Цікаві факти про КЛА НАУ

КЛА НАУ у рейтингу кращих ВУЗів України за версією міністерства освіти посів 8 місце у ТОП-20 Відокремлених структурних підрозділів.

За високу якість підготовки авіафахівців для республіки Куба, КЛА НАУ нагороджено орденом «De la SOLIDARIDAD» цієї країни, а за вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих кадрів для авіаційної галузі України - срібною медаллю Міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна».

КЛА НАУ має багатий досвід, укріплений багаторічними традиціями, на якому базується висока якість освіти. Відповідно до передових інновацій та удосконалення повітряної техніки КЛА НАУ реформувався та реструктуризувався, щоб забезпечити відповідну професійну підготовку кадрів для роботи в авіації. Випускники КЛА НАУ працюють у різних країнах Світу, а деякі очолюють іноземні авіаційні служби.

Отже, Відокремлений структурний підрозділ Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету – це сучасний заклад, який створює навчальний процес за європейським зразком. Тому, якщо Ви хочете мати освіту міжнародного значення вступайте у Кіровоградський льотний університет.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!