Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області та їх рейтинг \ 21. Кіровоградський інститут державного та муніципального управління класичного приватного університету, КІДМУ КПУ

Кіровоградський інститут державного та муніципального управління класичного приватного університету, КІДМУ КПУ

« Назад

Загальна інформація про Кіровоградський інститут державного та муніципального управління КПУ

Кіровоградський інститут державного та муніципального управління є функціональним відділенням Класичного приватного університету – одного з провідних ВНЗ центрального регіону України, який був заснований в 2010 році.

Кіровоградський-інститут-державного-та-муніципального-управління-Класичного-приватного-університету КІДМУ-КПУ

В даному інституті вищу освіту на даний період отримують студенти, як на стаціонарній, так і на заочній формі, по наступних напрямках: правознавство і юриспруденція, педагогіка і психологія, економіка, маркетинг і менеджмент. Навчання у даному Вузі платне.

Після успішного складання всіх випускних іспитів, студенти цього вищого учбового закладу стають кваліфікованими дипломованими бакалаврами, фахівцями або магістрами.

Також на основі закладу створено Коледж, у якому Ви маєте змогу отримати популярні спеціальності за напрямками: «Правознавство», «Соціальна діяльність», «Бухгалтерський облік».

З початку 2014–2015 н.р. в закладі створені три кафедри, в першу чергу кафедра кримінально-правових предметів, кафедра конституційного, адміністративного та господарського права, а також кафедра гуманітарних та економічних предметів.

Напрями освіти КІДМУ КПУ:

- Психологія та педагогіка;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

КІДМУ-КПУ

Матеріально-технічна структура Кіровоградського інституту державного та муніципального управління

Матеріально-технічна структура даного навчального закладу включає лекційні аудиторії, лабораторії експериментальної підготовки і психології, актовий і переговорний зали, сучасний спортивний комплекс, бібліотеку.

Організацію облікового процесу забезпечує досвідчений викладацький склад, у який входять кваліфіковані юристи-практики, кандидати, а також доктори наук. Під час викладання різних дисциплін застосовується високоякісне технічне забезпечення, яке відповідає усім встановленим стандартам, а також сучасні технології і методи навчання.

Студенти, які мають активну життєву позицію, беруть безпосередню участь у різних конференціях і семінарах.

Особливу увагу викладачі цього Вузу приділяють культурно-масовій та виховній роботі, а також розвитку фізичних та інтелектуальних здібностей студентів.

Перелік спеціальностей даного навчального закладу:

- державна служба;

- управління ВУЗами;

- правознавство;

- педагогіка;

- менеджмент адміністративного спрямування.

Керівництво цього вищого учбового закладу допомагає абітурієнтам визначитися з вибором майбутньої професії і надає всебічну допомогу в розвитку інтелектуальних і креативних здібностей кожного студента.

Кіровоградський-інститут-державного-та-муніципального-управління-Класичного-приватного-університету, КІДМУ-КПУ

Підрозділ профорієнтаційної та соціально-виховної діяльності КІДМУ КПУ

Підрозділ профорієнтаційної та соціально-виховної діяльності є функціональним відділенням Кіровоградського інституту державного та муніципального управління КПУ, через який відбувається методичне та інформаційне забезпечення виховного процесу, покращення виховної діяльності в Інституті, профорієнтаційна праця з майбутніми вступниками.

Головними завданнями підрозділу профорієнтаційної та соціально-виховної діяльності КІДМУ КПУ є:

1. Патріотичне формування студентської молоді, здійснене методом участі в конференціях і заходах, приурочених вшануванню пам’ятних подій.

2. Правове формування, здійснене методом виховання у студентської молоді пошани до Конституції та законів України, національної символіки, глибокого розуміння взаємозв’язку між правами людини та її громадянською відповідальністю.

3.Становлення мовної культури, історичної пам’яті, методом здійснення подорожей, відвідування фестивалів, концертів та виставок, перегляду театральних прем’єр, організації молодіжних вечірок, турнірів.

4. Становлення здібностей здорового способу життя через здійснення Днів здоров’я, спортивних турнірів та конкурсів, проведення зустрічей та бесід з медичними співробітниками, спеціалістами та практиками міста щодо здорового способу життя, профілактики захворювань.

5. Створення та підтримка традицій КІДМУ КПУ.

6. Постійне підтримання контактів зі студентським активом та органами студентського самоврядування, формування креативних та розумових можливостей студентів, приєднання їх до секцій за захопленнями, участі в громадській, культурно-навчальній, спортивно-оздоровчій та інших видах роботи, сприяння діяльності студентського самоврядування.

7. Запобігання правопорушень серед студентської молоді.

8. Становлення екологічної культури людини.

9. Становлення у студентської молоді КІДМУ КПУ уміння міжособистісної комунікації.

10. Здійснення з школярами старших класів ЗОШ м. Кіровограда, Кіровоградської області та інших регіонів бесід із ціллю становлення необхідності в саморозвитку щодо отримання вищої освіти за напрямами формування та програмами професійного спрямування спеціалістів, за якими навчає Інститут.

11. Закріплення за робітниками Інституту ЗОШ м. Кіровограда для співпраці щодо здійснення профорієнтаційної праці та проведення спільних запланованих заходів із ціллю формування майбутнього контингенту.

12. Поширення рекламно-інформаційної продукції по ВНЗ I-II рангу кваліфікації м. Кіровограда та регіону про напрями формування та правила вступу до Інституту.

13. Здійснення нарад робітників закладу з ціллю покращення організації профорієнтаційної діяльності, встановлення нових форм та методів.

14. Здійснення Днів відкритих дверей.

Отже, Кіровоградський інститут державного та муніципального управління – це сучасний заклад, в якому створено умови для всіх охочих.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!