Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області та їх рейтинг \ 29. Коледж приватного вищого навчального закладу Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного інституту, ККІДМУ КПІ

Коледж приватного вищого навчального закладу Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного інституту, ККІДМУ КПІ

« Назад

Загальна інформація про ККІДМУ КПІ

Коледж приватного вищого учбового закладу «КІДМУ КПУ» (далі – Коледж) утворено як функціональне відділення Кіровоградського інституту державного та муніципального управління КПУ для формування спеціалістів за навчально – спеціалізованим рангом «молодший фахівець».

Коледж-приватного-вищого-навчального-закладу-Кіровоградського-інституту-державного-та-муніципального-управління-Класичного-приватного-інституту

Коледж - модерний навчальний заклад, який надає неповну вищу освіту з кваліфікацій, які на даний час є популярними, престижними і конче необхідними і суспільству і країні, і які надають можливість кожному студенту віднайти працю на ринку України. Заклад формує високопрофесійні кадри юристів, бухгалтерів і соціальних робітників. Коледж надає модерні знання, використовує прогресивні методики проведення учбового процесу беручи до уваги те, що у ХХІ столітті на учбові заклади кладеться роль не лише як на трансляторів знань, а як на організації, що створюють нові знання і направляють свій багатий розумовий потенціал на передбачення майбутніх змін, формування кадрів діяти у швидкоплинному соціокультурному і соціоприродньому оточенні. У закладі сформовані достатні умови не лише для оволодіння майбутньою спеціальністю, а й для всестороннього становлення гармонічної особистості - бібліотека, спортивний зал, діють секції, гуртки та факультативи.

Коледж проводить формування спеціалістів за очною формою навчання. Учбовий процес у закладі створюють високоосвічені науково-педагогічні співробітники, з яких 95% - педагоги вищої кваліфікації. Учіння професійно-спрямованих предметів проводять 3 доктори наук і 19 кандидатів наук.

Коледж має розгалужену сітку баз практик на відомих організаціях, закладах міста і регіону, з якими укладено певні угоди. А саме:

- Державна судова адміністрація України;

- Головний підрозділ юстиції в Кіровоградській обл.;

- Управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській обл.;

- Прокуратура Кіровоградського району Кіровоградської обл.;

- Кіровський районний суд м. Кіровограда.

Коледж-приватного-вищого-навчального-закладу-Кіровоградського-інституту-державного-та-муніципального-управління-Класичного-приватного-інституту, ККІДМУ-КПІ

Спеціальності ККІДМУ КПІ

- Правознавство.

Юридичну діяльність здійснюють не всі, хто хоче, а тільки уповноважені особи, які мають певні знання та здібності. Кваліфікація «Правознавство» дає можливість отримати спеціальність, а отже, роботу, яка, в свою чергу, надасть можливість продовжити майбутнє навчання за навчально-спеціалізованим рангом «бакалавр».

При навчанні майбутніх юристів Коледж ПВНЗ «КІДМУ КПУ» бере до уваги модерні інтеграційні процеси, перспективи включення України у міжнародний простір, вимогу гармонізації українського законодавства до міжнародного. Навчально-професійна програма формування молодшого фахівця розкриває широкий спектр юридичних предметів, таких як цивільне, кримінальне, адміністративне, сімейне, економічне, господарське, трудове, конституційне, земельне та інші сфери права.

Студенти з дипломом молодшого фахівця з кваліфікації «Правознавство» сформовані до діяльності в різноманітних правничих закладах.

- Бухгалтерський облік.

В умовах високорозвиненої структури товарно-ринкових відносин і процвітання різноманітних форм бізнесу вимога в освічених співробітниках, які спеціалізуються на здійсненні бухгалтерського обліку, підвищується щодня.

Діяльність бухгалтера широкопрофільна, вимагає великого спектра вмінь. Бухгалтер – це не просто робітник фінансового підрозділу, це головна ланка перевірки правильності матеріальної стійкості всього механізму організації. В компетенцію бухгалтера включено облік і контроль головних, господарських, товарно-матеріальних засобів підприємства, затрат на виробництво і реалізацію товарів, різні операції у відносинах із замовниками. Бухгалтер – це певний контролер усієї фінансової роботи підприємства, покликаний утворювати оптимальні комбінації матеріальних затрат з ціллю одержання найбільшої вигоди.

Студенти кваліфікації „Бухгалтерський облік” сформовані для обліково-економічної, організаційно-управлінської, контрольно-ревізійної та аудиторської роботи і можуть діяти:

- у галузі банківської роботи;

- фінансових установах (податкових інспекціях, пенсійних фондах, страхових агентствах);

- державних установах, що не включені до галузі економіки і фінансів (області промисловості, аграрного господарства, медицини, охорони здоров’я, галузі торгівлі, галузі транспорту і т.д.);

- недержавних організаціях малого і великого бізнесу.

Студенти кваліфікації “Бухгалтерський облік” діють на місцях бухгалтера, техніка з планування, касира-експерта, інспектора, інспектора з інвентаризації, ревізора, касира в банку.

Навчальна робота закладу, спрямована на формування молоді з кваліфікації «Бухгалтерський облік», відповідає вимогам практики, ринку навчальних послуг та направляється на реалізацію вимоги старшокласників щодо їх подальшого професійного вибору.

ККІДМУ-КПІ

Студенти закладу кваліфікації «Бухгалтерський облік» можуть продовжувати безперервне навчання в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління ККПУ та отримати навчально-спеціалізований ранг бакалавра, спеціаліста, магістра за цією кваліфікацією.

- Соціальна діяльність.

На початку XXI ст. в Україні створено багаторівневу структуру формування соціальних робітників.

Соціальна діяльність в Україні існує на періоді формування. Проте, міжнародна практика показала потребу та перспективність цієї спеціалізації у модерному суспільстві, адже у Європі спеціальність фахівця-організатора соціальної діяльності входить в десятку найпопулярніших.

На даний час на Кіровоградщині є певний престиж на співробітників цієї спеціальності. Так, за офіційними показниками Обласного Кіровоградського центру зайнятості приблизно 500 робочих місць є вакантними. У Кіровограді тільки ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління КПУ» (і Коледж в його складі) мають можливість і право проводити формування спеціалістів за кваліфікацією «Соціальна діяльність».

Студенти закладу кваліфікації «Соціальна робота» можуть здобувати освіту у подальшому в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління КПУ та отримати навчально-спеціалізований ранг бакалавра, спеціаліста, магістра за цією кваліфікацією.

Коледж-приватного-вищого-навчального-закладу-Кіровоградського-інституту-державного-та-муніципального-управління-Класичного-приватного-інституту ККІДМУ-КПІ

Отже, ККІДМУ КПІ – це сучасний заклад, який завжди радо вітає абітурієнтів у своїх лавах, надаючи їм змогу проявити свої знання та вміння.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!