Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області та їх рейтинг \ 20. Кіровоградський інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", КІРЛ ВМУРЛ "Україна"

Кіровоградський інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", КІРЛ ВМУРЛ "Україна"

« Назад

У списку міських вузів КІРЛ ВМУРЛ "Україна" посідає одне з лідируючих місць. Всі випускники КІРЛ ВМУРЛ "Україна" завжди знаходять добре оплачувану роботу і знаходяться на високому рахунку у роботодавців. Це пов'язано з тим, що у закладі студент не тільки може одержати диплом, але і відмінний багаж знань і практичних умінь.

Кіровоградський-інститут-розвитку-людини-Відкритого-міжнародного-університету-розвитку-людини-Україна, КІРЛ-ВМУРЛ-Україна

Поступаючи в Кіровоградський інститут розвитку людини «Україна», ви можете бути впевнені, що крім теоретичної основи ви одержуєте і практичний досвід. Велика кількість педагогів вже не перший рік віддають знання молодому поколінню, постійно збільшуючи свій ранг спеціалізації і, звичайно ж, підтверджуючи її в установленому законодавством порядку. Щорічно в КІРЛ ВМУРЛ "Україна" збільшується число абітурієнтів і не тільки тих, хто поступає після школи. В учбовому закладі можна отримати при бажанні другу вищу освіту, також ви можете вступити на навчання в будь-якому віці.

Напрями навчання Кіровоградського інституту розвитку людини:

- Журналістика і видавнича діяльність;

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Фізичне виховання і спорт;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

Кіровоградський-інститут-розвитку-людини-Відкритого-міжнародного-університету-розвитку-людини-Україна

Історія становлення КІРЛ

На освітні терени Кіровограда звернули увагу ряд ВНЗ інших великих міст, сформувавши тут свої підрозділи, відділення. У 1998 році на основі ДЛАУ постало Кіровоградське відділення «Інституту розвитку людини». Останній, розташовувався в Києві, ним керував екс-міністр освіти П. Таланчук. Перші 49 студентів опановували кваліфікаціями «Правознавство» та «Банківська діяльність». Через рік, на основі підрозділу утворюється Кіровоградське представництво «Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Заклад одержав можливість навчати студентів за освітньо-спеціалізованим рангом молодший фахівець та бакалавр. Учбовий процес на початку забезпечували педагоги–сумісники з Державної льотної академії України. Тільки з 2000 року розпочав створюватися постійний колектив. Учбовий процес відбувався за триместровою системою. Згодом, Кіровоградська філія, одержавши високу ступінь кваліфікації, стала індивідуальним Інститутом розвитку людини «Україна», де здобуває освіту 40% студентів з певними фізичними вадами. На даний час інститут володіє бібліотекою (приблизно 17000 тис. книг) з читальним залом, 14 кабінетів, у т.ч. 1 лекційна на 100 студентів, 2 комп’ютерні класи, тренажерний зал, оздоровчу аудиторію фізичної реабілітації, буфет, спортивну територію. Було утворено 5 кафедр і 3 циклові комісії.

Ціль закладу – навчання високоосвічених, соціально активних, фізично мужніх і духовно сформованих фахівців за спеціальністю: «Правознавство», «Фінанси», «Менеджмент організацій», «Фізична реабілітація», «Видавнича діяльність та редагування», «Документознавство та інформаційна робота». Інститут має міцну базу практики студентів як в організаціях приватного сектору, так і в державних закладах, структурах влади і самоврядування. Найкращим студентам надається працевлаштування. Інститут має постійні зв’язки з вітчизняними і міжнародними учбовими та науково-дослідними установами, а саме: з Інститутом проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної Академії Наук України, Інститутом археології Національної Академії Наук України, Інститутом вищої освіти АПН України, Науково-дослідним інститутом фізичних методів лікування і медичної кліматології Кримської АО, з інститутом Кракова, Вроцлава (Польща).

Кіровоградський-інститут-розвитку-людини-Відкритого-міжнародного-університету-розвитку-людини-Україна КІРЛ-ВМУРЛ-Україна

Загальна інформація про Кіровоградський інститут розвитку людини

Створення Кіровоградського інституту розвитку людини припадає на 1999 рік, період переходу української освіти в загальноєвропейську систему, у зв'язку з підписанням Болонської декларації. Тоді система освіти України взяла на себе зобов'язання щодо запровадження акумулюючої і кредитно-трансферної організації навчального процесу, а також ступеневої системи освіти. КІРЛ ВМУРЛ "Україна" став одним з перших учбових закладів, які приступили до роботи за інноваційною європейською практикою, при цьому забезпечує освіту людям з певними потребами. Головним завданням закладу була підготовка кадрів у сфері ринкової економіки та соціально-правового забезпечення фінансово-господарської роботи підприємств. Менш ніж за рік з моменту виникнення, інститутом було організовано безліч функціональних відділень по всій території України.

Першими студентами стали близько 1616 студентів, частина з яких були інвалідами, представниками малозабезпеченого населення, сиротами та постраждалими через аварію на ЧАЕС. Через рік кількість студентів установи зросла в більш ніж 5 разів, у зв'язку з динамічним розвитком і використанням актуальних, інноваційних розробок у сфері надання освіти. На даний час установа має найвищий ранг кваліфікації і входить в трійку кращих недержавних учбових установ України.

Сьогодні навчання в інституті забезпечують 68 педагогів високої спеціалізації, 22 з них є кандидатами наук, 6 – представники професури і доктора наук.

В закладі ведеться підготовка за такими кваліфікаціями:

- здоров'я людини;

- правознавство;

- фінанси і кредит;

- видавнича діяльність;

- документознавство та інформаційна робота;

- менеджмент організації.

Заклад збільшує коло своїх інтересів у багатьох сферах ( як на території України, так і за кордоном) через впровадження наукових розробок, моніторингові питань становлення громади, застосування проектів побудови гуманного суспільства, залучаючи педагогів і студентів. Така діяльність потребує від виконавців оптимального пристосування в зовнішньому секторі, широкого кругозору, толерантної поведінки, досконалого уміння використовувати комп’ютерну та офісну техніку, поглиблене знання англійської мови, звичаїв та менталітету зовнішнього світу.

Також в Кіровоградському інституті здійснили діяльність «Курси перепідготовки військовослужбовців» та «Вища народна школа».

КІРЛ-ВМУРЛ-Україна

Отже, Кіровоградський інститут розвитку людини - єдиний вищий учбовий заклад інтегрованого типу, створений для молоді різного рівня формування, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров’я.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!