Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області \ ЗВО (ВНЗ) Кіровоградської області та їх рейтинг \ 19. Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки Університету сучасних знань, КІРУЕ УСЗ

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки Університету сучасних знань, КІРУЕ УСЗ

« Назад

Загальна інформація про КІРЕУ УСЗ

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки веде свою історію з 1993 року. В даний час інститут являє собою вищий навчальний заклад недержавної форми власності, ліцензований III рівнем акредитації. Посаду ректора вузу на сучасному етапі займає Добрянський Ігор Анатолійович.

Кіровоградський-інститут-регіонального-управління-та-економіки-Університету-сучасних-знань КІРУЕ-УСЗ

Вже протягом багатьох років Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки є сучасним освітнім закладом, який щорічно готує безліч кваліфікованих фахівців світового рівня. Цей інститут є одним з найбільш популярних Вузів Кіровограда. До того ж, навчальний процес в інституті здійснюється за допомогою сучасного обладнання і висококваліфікованого викладацького колективу. Для навчання студентів Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки застосовуються новітні освітні технології, які були розроблені в провідних університетах світу.

Студенти і викладачі КІРУЕ постійно проходять стажування та обмінюються досвідом з провідними вченими та студентами найбільших університетів Європи, Америки та Росії, студентами і викладачами відвідуються безліч наукових конференцій, де презентуються і обговорюються наукові роботи від КІРУЕ. Випускникам Кіровоградського інституту видаються дипломи про отримання вищої освіти державного зразка. Крім цього, випускники інституту можуть працювати за кордоном, легко працевлаштуватися в Україні, або вступити на інший факультет для отримання вищої освіти.

Контакти КІРЕУ УСЗ

Адреса: м. Кіровоград, вул. Полтавська, 40.

Телефон: 8 (0552) 24-94-07, 24-62-78.

Кіровоградський-інститут-регіонального-управління-та-економіки-Університету-сучасних-знань, КІРУЕ-УСЗ

Напрями освіти в Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки:

- Культура і мистецтво, дизайн;

- Психологія та педагогіка;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

На сьогоднішній день навчання у даному закладі можливе як на денному стаціонарі, так і заочно, що дуже зручно для студентів, що мають постійну роботу.

Навчання в КІРУЕ проводиться виключно на платній основі. Студенти даного навчального закладу, що успішно здали всі необхідні державні іспити, отримують диплом про повну вищу освіту встановленого державного зразка України.

У цьому інституті є сучасна бібліотека, що відповідає всім встановленим вимогам, в якій зберігається безліч корисної інформаційної літератури.

Також інститут має досить багату освітньо-технічну базу і мережу регіональних підрозділів.

Викладацький склад даного вищого навчального закладу включає кваліфікованих фахівців, які мають багатий досвід, а також чудові знання в різних наукових галузях.

Навчальні програми даного Вузу відповідають всім сучасним потребам суспільства. А сам навчальний процес заснований на використанні багатого досвіду зарубіжних навчальних закладів, що мають аналогічне спрямування, а також на застосуванні новітніх сучасних технологій.

В КІРУЕ діють факультети дизайну, психології, юридичного та економічного спрямування.

Кіровоградський-інститут-регіонального-управління-та-економіки-Університету-сучасних-знань

Спеціальності та факультети у Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки

Для забезпечення якісного навчально-виховного процесу в інституті діють 8 кафедр.

У складі інституту сьогодні функціонують наступні факультети, які здійснюють підготовку молодих і затребуваних бакалаврів та спеціалістів за спеціальностями:

- Економічний факультет

Спеціальність:

«Облік і аудит»

- Психологічний факультет

Спеціальність:

«Психологія».

- Художньо-технічний факультет

Спеціальності:

«Дизайн» (І),

«Дизайн» (ІІ).

- Юридичний факультет

Спеціальність:

«Правознавство».

Для вдалого навчання і науково-дослідної діяльності бібліотека володіє персональним книжковим фондом, функціонують повнотекстова законодавчо-правова база даних та прикладне програмне забезпечення: 1С: Підприємство, довідник законодавства Дінай: ГРОСБУХ, Ліга-Закон, 3D MAX, COREL DRAW та інші. Є вихід в глобальну сітку Internet.

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки проводить учбовий процес по використанню інноваційних технологій освіти з застосуванням досвіду аналогічних вищих учбових закладів Чехії, Польщі, Великобританії, Болгарії та США.

В Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки широко розвинута соціально-культурна інфраструктура, у яку входять: спортивний комплекс, будівлі студентського клубу, художні майстерні і т. д.

Кіровоградський-інститут-регіонального-управління-та-економіки

Отже, відмінною особливістю учбових програм КІРУЕ є їх міждисциплінарна особливість, гнучкість, динамізм і готовність відповідати модерним вимогам суспільства. Студенти КІРУЕ отримують дипломи про вищу освіту державного значення України. Вони конкурентоспроможні на сьогоднішньому ринку праці.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!