Роздрукувати сторінку
Главная \ Цікаві статті і новини для студентів \ Навчання в ВНЗ в Україні та за кордоном

Навчання в ВНЗ в Україні та за кордоном

Програма імені Жана Моне

Програма Жана Моне спрямована на  розширення знань про процеси європейської  інтеграції  допомогою викладання, досліджень і дебатів на теми, пов'язані з історією,  політикою, економікою та законодавством Європейського Союзу, а також відносинами ЄС з  іншими регіонами світу. З 2007 року Програма Жана Моне інтегрується в обширнішу Програму безперервного навчання (що включає також такі освітні програми, як  «Еразмус» і «Леонардо»).

жан монне

Програма Жана Моне призначена....


26.10.2014 10:53/читати далі...
Еразмус Мундус

Erasmus Mundus - програма, спрямована на підвищення якості європейської освіти і зміцнення і розвиток європейського співробітництва та міжнародних зв'язків у сфері вищої освіти за рахунок підтримки високоякісних європейських програм. В рамках цієї програми студенти та молоді вчені з усього світу мають можливість отримати післядипломну освіту в Європейських університетах.

ерасмус2

Основні умови....


26.10.2014 10:44/читати далі...
Програма Темпус

Програма Темпус - (Транс’європейська програма мобільності для навчання в університетах) – це програма зовнішньої допомоги Європейського Союзу. Її мета – сприяти модернізації системи вищої освіти у країнах-партнерах (країнах-сусідах) ЄС через активізацію співробітництва між вищими навчальними закладами ЄС та країн-партнерів.

tempus

Програма Темпус надає....


26.10.2014 10:28/читати далі...
Літній університет Центральноєвропейського університету ЦЄУ

Програма Центральноєвропейського Університету для викладання суспільствознавчих наук в Центральній та Східній Європі. Викладачі університетів розробляють та викладають ті дисципліни, які є в ЦЄУ. Візити зосереджені на розвитку нових навчальних планів. Кожен семінар пропонує однотижневий курс з перегляду навчальних планів, роботи в бібліотеці та зустрічей з професорами та студентами ЦЄУ.

цеу

Ресурсний Центр також надає....


26.10.2014 10:07/читати далі...
Програми університетів Кембрідж та Оксфорт

Короткочасний (один з літніх місяців) академічний візит до одного з коледжів Кембриджського університету. Мета програми — дати можливість науковцям продовжити у Кембриджі дослідження, розпочате на батьківщині, встановити академічні та наукові зв’язки та ініціювати співпрацю з відповідним факультетом, яка може стати початком подальшого наукового співробітництва. Кембриджський університет запрошує досвідчених науковців та вчених, які мають широкий спектр наукових контактів, здатних використати отримані в Кембриджі знання для впровадження нових навчальних планів у систему вищої освіти в Україні.

ОКСФОРД

Короткочасний академічний візит....


26.10.2014 09:53/читати далі...
Програми мережевих стипендій МФВ

Однорічна програма для студентів другого курсу, що навчаються в університетах Центральної та Східної Європи й колишнього Радянського Союзу. Метою програми є сприяння міжнародному діалогу між студентами навчальних закладів різних країн.

МВФ ДЛЯ УКРАЇНИ

Стипендії на навчання можливо одержати серед....


26.10.2014 09:24/читати далі...
Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі (MUSKIE)

Переважна більшість наших співвітчизників твердо впевнена в тому, що навчання за кордоном, якщо кому й доступне, так тільки товстосумам зі зв'язками. На жаль - на сей раз більшість відчайдушно помиляється. Тому що, по-перше, деякі країни світу навчають що своїх, що іноземних студентів абсолютно безкоштовно (витрат на проживання, їжу, транспорт і підручники, звичайно, не уникнути, але вони не такі й великі). А, по-друге, в багатьох країнах працюють обмінні програми стипендій та стажувань - теж безкоштовні, ну або майже безкоштовні.

освіта

Одна з таких програм - програма стипендій.....


26.10.2014 09:09/читати далі...
Стипендії DAAD

У Німеччині внз самі не надають стипендії та гранти. Німецькі учні можуть взяти позику на навчання, надану державою по федеральному закону про сприяння утворенню (BAFoeG) - максимум 600 € на місяць, яку вони частково виплачують по закінченні ВНЗ. Інша можливість - громадські та приватні фонди (Stiftungen) і інститути, що надають часто фінансову підтримку і для іноземних учнів та науковців.

logo_daad

Стипендії та гранти виділяються на....


24.10.2014 16:52/читати далі...
Програми Фулбрайта в Україні

Найбільша з фінансованих урядом США міжнародних обмінних програм в галузі освіти, широко відома як Програма Фулбрайта, створювалася з метою поліпшити взаєморозуміння між народом Сполучених Штатів і народами інших країн. Прагнучи до досягнення цієї мети, Програма Фулбрайта надала більш ніж 230 тисячам своїх учасників в різних країнах, обраних завдяки їх лідерським якостям, можливість познайомитися з роботою політичних, економічних і культурних організацій, обмінятися думками та започаткувати спільним проектам на загальне благо народів світу.

fulbright_logo1_0

Програма Фулбрайта була....


24.10.2014 16:42/читати далі...
Гранти на підтримку університетів

Гранти стали основним джерелом фінансування освітніх, наукових та культурних проектів і програм співробітництва навчальних закладів України й зарубіжних країн, а сам термін грант увійшов до лексикону українських викладачів та дослідників.

гранти2


Зацікавленість фахівців у.....


24.10.2014 16:34/читати далі...