Роздрукувати сторінку

Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі

« Назад

Переважна більшість наших співвітчизників твердо впевнена в тому, що навчання за кордоном, якщо кому й доступне, так тільки товстосумам зі зв'язками. На жаль - на цей раз більшість відчайдушно помиляється. Тому що, по-перше, деякі країни світу навчають що своїх, що іноземних студентів абсолютно безкоштовно (витрат на проживання, їжу, транспорт і підручники, звичайно, не уникнути, але вони не такі й великі). А, по-друге, в багатьох країнах працюють обмінні програми стипендій та стажувань - теж безкоштовні, ну або майже безкоштовні.

освіта, стажування студентів

Одна з таких програм - програма стипендій Едмунда С. Маскі (Edmund S. Muskie / FSA Graduate Programme), названа по імені американського сенатора, який багато зробив для розвитку студентських та культурних обмінів між США і Росією. Програма фінансується і проводиться Управлінням освітніх та культурних програм Державного Департаменту США. Вона надає кваліфікованим фахівцям фінансову допомогу для навчання в США протягом 1 року (з отриманням свідоцтва про закінчення університету США) або 2 років (з отриманням наукового ступеня магістра). Стипендії надаються в таких областях як ділове адміністрування, економіка, право (включаючи методику викладання права), журналістика / засоби масової інформації, освіта (включаючи педагогіку), охорона навколишнього середовища, міжнародні відносини, бібліотечна справа / інформатика, державне управління, державна політика, охорону здоров'я.

освіта сша, MUSKIE

Стипендія Едмунда Маскі може бути присуджена за однією з наступних спеціальностей:

- ділове адміністрування;

- економіка;

- державне управління;

- державна політика;

- юриспруденція.


Стипендія Маски дозволить учасникам програми:

- вчитися в США протягом одного або двох років;

- розробити і реалізувати проект, спрямований на користь місцевої спільноти, протягом першого року навчання;

- пройти професійне стажування по закінченні академічного курсу.


Стипендія Едмунда Маскі покриває і надає:

- підтримку в отриманні візи в США;

- оплати транспортних витрат до США і назад;

- медичну страховку - оплату навчання у ВНЗ США;

- щомісячну стипендію - кошти для придбання навчальної літератури та матеріалів;

- можливості для професійного росту для випускників програми.

стипендія, стипендія Едмунда

Отже, програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі, яка була започаткована Конгресом США у 1992 р. для сприяння економічному та демократичному розвитку країн Євразії, є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Програма надає можливість випускникам ВНЗ та професіоналам з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану навчатися в університетах США протягом одного року без отримання ступеню або протягом одного/двох років з отриманням ступеню магістра

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!