Роздрукувати сторінку

Еразмус Мундус

« Назад

Erasmus Mundus - програма, спрямована на підвищення якості європейської освіти і зміцнення, і розвиток європейського співробітництва та міжнародних зв'язків у сфері вищої освіти за рахунок підтримки високоякісних європейських програм. В рамках цієї програми студенти та молоді вчені з усього світу мають можливість отримати післядипломну освіту в Європейських університетах.

ерасмус

 

Основні умови Erasmus Mundus

Навчальні програми магістерського рівня призначені для студентів, що пройшли курс навчання на основі бакалаврського, тривалістю не менше 3-х років. Для вступу на магістерські курси в рамках Erasmus Mundus не існує будь-яких тематичних обмежень і не потрібно спеціалізація з окремих предметів.

Навчається сам вибирає найбільш підходящу програму в переліку магістерських курсів. Інтегрована навчальна програма пропонується консорціумом вищих навчальних закладів і характеризується наступними параметрами:
1. Загальні критерії доступу та здачі іспитів, що означає: єдині правила прийому, єдину процедуру подачі документів та відбору студентів. Іспити, здані в одному з вузів-учасників консорціуму, автоматично визнаються іншими.
2. Інтеграція курсів - реалізація спільно розробленого навчального плану або повне визнання університетами-членами консорціуму навчальних курсів, які розроблені та реалізуються ними самостійно, але відповідають загальним стандартам і вимогам.

3. Мобільність - навчання принаймні у двох з як мінімум трьох університетів-учасників консорціуму.

4. Гарантоване привласнення визнаних загальних, подвійних або множинних ступенів по закінченні курсу навчання. Присвоєння подвійний (double degree) або множинної (multiple degree) можливо, якщо студент отримує два або більше національних диплома, які видають навчальні заклади, які беруть участь в інтегрованій програмі навчання. Загальна ступінь (joint degree) присвоюється, коли єдиний диплом видається принаймні двома університетами, реалізують інтегровану програму. Ступені визнаються в країнах, де знаходяться університети, що привласнюють ці ступеня.

ерасмус, Erasmus Mundus

Навчання за магістерськими програмами в рамках Erasmus Mundus  передбачає отримання від 60 до 120 залікових одиниць (ECTS), що відповідає курсу навчання від одного року до 2-х років.

Терміни подачі заявок Erasmus Mundus

Здобувачі стипендій повинні подати заявки в терміни, встановлені відповідним консорціумом програми Erasmus Mundus, використовуючи систему подачі заявок, передбачену для відповідного магістерського курсу, і слідуючи всім інструкціям, що видаються даною системою. При цьому необхідно враховувати, що консорціумам, що пропонують магістерські курси, також потрібен час для прийняття рішення про надання стипендії. Для з'ясування всіх виникаючих питань рекомендується звертатися до координаторів відповідного курсу.

ерасмус мундус

 

Як взяти участь у програмі Erasmus Mundus?

Конкурси оголошуються щорічно і публікуються на офіційному сайті Виконавчого агентства освіти, аудіовізуальних засобів і культури. Вимоги щодо участі в усіх напрямках Еразмус Мундудс можна знайти на офіційному сайті Erasmus Mundus.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!