Роздрукувати сторінку

Програми університетів Кембрідж та Оксфорт

« Назад

Короткочасний (один з літніх місяців) академічний візит до одного з коледжів Кембриджського університету. Мета програми — дати можливість науковцям продовжити у Кембриджі дослідження, розпочате на батьківщині, встановити академічні та наукові зв’язки та ініціювати співпрацю з відповідним факультетом, яка може стати початком подальшого наукового співробітництва.

Кембриджський університет запрошує досвідчених науковців та вчених, які мають широкий спектр наукових контактів, здатних використати отримані в Кембриджі знання для впровадження нових навчальних планів у систему вищої освіти в Україні.

ОКСФОРД та навчальна програма

Короткочасний академічний візит. До участі в конкурсі запрошуються викладачі університетів або співробітники науково-дослідних інститутів, які бажають попрацювати у бібліотеках Оксфорда або отримати консультації у фахівців Оксфордського університету з предмету свого дослідження.

Літній університет — академічна програма для викладачів університетів, адміністраторів та спеціалістів. Вона пропонує серію інтенсивних дво-, три- та чотиритижневих курсів із суспільних та гуманітарних наук з метою пропагування та підтримки академічної співпраці між регіонами та розвитку навчальних програм, збираючи на своїх лекціях, семінарах та лабораторних заняттях молодих викладачів.

ОКСФОРД та навчання в університеті

Британська благодійна організація «The Hill Foundation» пропонує Вашій увазі стипендіальні програми для російських аспірантів і випускників російських університетів, що бажають продовжити навчання в Оксфордському університеті (Велика Британія).

«The Hill Foundation» забезпечує російським аспірантам і випускникам вузів 6-8 стипендій щорічно. Програма підтримує широкий спектр курсів і дає можливість отримання наукового ступеня будь-якого рівня. При цьому пріоритетними напрямками програми є підвищення освіти фахівців, які вже мають російський диплом, і підготовка дисертаційної роботи здобувачами ступеня «кандидат наук / доктор філософії». Стипендія також може бути надана випускникам російських ВНЗ для отримання другої вищої освіти за два роки.

oxford, Оксфорт

Пропоновані стипендії відкривають перед російськими студентами та аспірантами можливість безпосередньо долучитися до унікальної Оксфордської системи навчання і традиційного життя Оксфордського Університету.

Стипендії покривають всі необхідні витрати на навчання, в тому числі щорічну плату за навчання в Університеті, конкретному коледжі, а також за проведення необхідних лабораторних робіт. Додатково кожен стипендіат забезпечується посібником на проживання (в даний час - GBP 8000), а також засобами на поїздки (GBP 1000). За умови задовільного навчання протягом року, стипендія поновлюється на наступний рік в рамках обраного курсу.

КЕМБРІДЖ

Претенденти на стипендію повинні бути спочатку прийняті до Оксфордського університету на програми магістратури або бакалаврату. Попередньо вибравши собі спеціальність, кандидати повинні подати заявку на зарахування із зазначенням, що вони претендують на отримання стипендії Hill Foundation. Дедлайн для вступу до магістратури в Оксфордський університет - грудень-січень кожного року, на бакалаврат - середина жовтня. Ніяких іспитів, крім кваліфікаційного міжнародного іспиту з англійської мови (IELTS чи TOEFL), дипломовані фахівці при надходженні в Оксфорд не здають. Іспит з англійської мови слід здавати в Росії до початку оформлення документів на вступ до Оксфорд.

Після успішного зарахування кандидати будуть брати участь у конкурсі на отримання стипендії. Для цього не слід заповнювати окрему заявку. Додатково слід підготувати два рекомендаційних листи від російських професорів, у яких навчався заявник.

Відбіркова комісія розглядає всі заяви на отримання стипендії від російських студентів, які успішно пройшли вступні випробування в Оксфордському Університеті, після 15 січня. Остаточний список затверджених кандидатів оголошується до 1 квітня кожного року, так щоб вони успішно розпочали навчання в Оксфорді на початку жовтня.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!