Роздрукувати сторінку

Програми мережевих стипендій МФВ

« Назад

Однорічна програма для студентів другого курсу, що навчаються в університетах Центральної та Східної Європи й колишнього Радянського Союзу. Метою програми є сприяння міжнародному діалогу між студентами навчальних закладів різних країн.

МВФ ДЛЯ УКРАЇНИ

Стипендії на навчання можливо одержати серед інших за такими дисциплінами: американські студії, міжнародні відносини, політологія, економічна теорія.

Учасники програми вчаться в одному з американських університетів впродовж одного року.

Центральноєвропейський університет — визнаний у світі заклад післядипломної освіти у галузі суспільних наук. Його метою є сприяння розвитку відкритого суспільства в Центральній та Східній Європі та країнах колишнього Радянського Союзу через впровадження системи освіти, заснованої на творчості, критичному підході до аналізу ідей та порівнянні. Навчальні заклади ЦЄУ знаходяться в Будапешті (Угорщина) та Варшаві (Польща).

ЦЄУ пропонує магістерські програми в т.ч. таких галузях: екологія, економіка, міжнародне комерційне право, міжнародні відносини та європейські студії, південно-східноєвропейські студії, політологія, порівняльне конституційне право, права людини, соціологія.

ЦЄУ пропонує програми для аспірантів, які здійснюють наукові дослідження в інших освітніх закладах, але бажають скористатися можливостями, які надають ресурси ЦЄУ, інноваційні програми та викладачі міжнародного рівня для написання дисертацій. Одно- або двосеместрове перебування таких аспірантів у ЦЄУ спонсорує відповідний факультет університету чи певна програма.

Однорічна магістерська програма у всесвітньо відомому університеті. Надаються стипендії на навчання у широкому діапазоні спеціальностей, серед яких: європейські студії, екологія, кримінологія, англійська та прикладна лінгвістика, менеджмент, міжнародні відносини, мовознавство.

Учасники конкурсу повинні мати диплом про вищу освіту, бути громадянами України, мати високі академічні показники та вільно володіти англійською мовою.

Дев’ятимісячна стипендія на навчання в Оксфордському університеті призначена для молодих науковців, які бажають збагатити досвідом, здобутим під час навчання у Великій Британії, вищу освіту на батьківщині та які демонструють не тільки високі академічні показники, але й потенціал для того, щоб стати лідерами та впливати на формування громадської думки в своїй країні. Підтримується здійснення досліджень у галузі гуманітарних та суспільних наук, екології та охорони здоров’я. Програма не передбачає здобуття наукового ступеня в Оксфордському університеті. Учасники конкурсу повинні мати високі академічні показники, представити чітке обґрунтування мети свого дослідження та вільно володіти англійською мовою.

СТИПЕНДІЇ МВФ

Мета програми — надати повну фінансову підтримку найкращим кандидатам на навчання у Великій Британії в галузі гуманітарних та соціальних дисциплін. Учасники конкурсу повинні бути віком до 35 років, мати українське громадянство та постійно проживати в Україні, навчатися в очній чи заочній аспірантурі або принаймні планувати вступити до аспірантури. Підтримка надається тільки на проведення наукових досліджень у Великій Британії; здобуття наукового чи кваліфікаційного ступеня не фінансується.

Пропонуються стипендії на навчання в таких галузях: економіка, політика, право, психологія, соціологія, соціальна політика, соціальна робота, суспільна історія, східноазійські студії, філософія, шотландські студії. Кандидати на отримання стипендій повинні мати високі академічні показники та вільно володіти англійською мовою.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!