Роздрукувати сторінку
Главная \ Права студентів \ Розділ 3. Права студентів за кордоном

Розділ 3. Права студентів за кордоном

34. Франція – вступ до університету без іспиту

Кілька років тому наших студентів у французьких університетах можна було буквально по пальцях перечислити. Але за останні два-три роки ситуація різко помінялась.

французькі-студенти

Якщо брати до уваги сухі цифри статистики, то вступ у........


33. Безкоштовність навчання в Німеччині

Навчання в Німеччині надзвичайно привабливе для іноземців з цілого ряду причин. Насамперед, це можливість отримати фундаментальну вищу освіту в найстаріших ВНЗ Європи без вступних іспитів, освіта в Німеччині передбачає вибір між германомовними і англомовними програмами. Навчання в Німеччині дозволяє студентам працювати на місцевих підприємствах, що відкриває перед іноземцями відмінні перспективи на швидке працевлаштування по закінченні вишу. Дипломи міжнародних відділень німецьких вузів високо цінуються роботодавцями багатьох країн Європи і США.

освіта-в-Німеччині

Освіті в Німеччині присвячено безліч гілок на різних форумах, питання спливають тут і там, компанії-посередники роблять на цьому непоганий бізнес, адже........


32. Оплата навчання в Італії залежно від матеріального забезпечення сім’ї

Сьогодні освіта в Італії знаходиться в стадії реформування. У відповідності з новими стандартами вона зводиться до європейської триступеневої моделі.

оплата-вищої-освіти-в-Італії

Бакалаврат. Освіта в Італії за цією програмою проводиться протягом.......


31. Право розвивати свої творчі здібності до професійного рівня на базі університету Амстердама

University of Amsterdam бере коріння початку свого існування ще з XVII століття, у 1632 році він був заснований для навчання студентів в сфері торгівлі та філософії. З 1877 року в університеті Амстердаму замість двох факультетів стало функціонувати сім, а саме – факультет економіки та бізнесу, науки, стоматології, гуманітарних наук, права, медичних наук, соціальних і поведінкових наук. На сьогоднішній день в університеті проводиться навчання більш ніж на 60 спеціальностях з майже 30 тисячами іноземних студентів і 5 тисячами викладацького складу.

Університет-Амстердама

University of Amsterdam – це один з........


30. Не Амстердам для студента – а студент для Амстердама. Право бути затребуваним, якщо ти трудолюбивий

Останнім часом молодь нашої країни з великим інтересом ставиться до отримання освіти в зарубіжних навчальних закладах, адже так молоді люди набувають високий рівень знань у відповідних галузях і підвищують свої здібності у володінні іноземними мовами. Для багатьох навчання за кордоном – це також унікальна можливість познайомитися з культурою та звичаями інших народів, адже це права студентів за кордоном.

освіта-в-Амстердамі

Амстердам і студент - якісна європейська освіта за кордоном........


29. Право на гарантовану гідну стипендію за відповідність високим освітнім стандартам Франції

Франція є одним з найбільш затребуваних центрів навчання за кордоном, запрошуючи рясну кількість іноземних студентів щороку з усього світу. На додаток до хорошого освітнього досвіду, навчання у Франції призводить до хороших можливостей кар'єри на міжнародному рівні після закінчення навчання. Франція більше відома своїм високим рівнем технологічного розвитку, культури та освітніх стандартів Франції, яка приваблює велику кількість молодих претендентів туди кожен навчальний рік.

освітні-стандарти-Франції

Протягом багатьох років, країна показала своє важливе місце в таких предметах, як.......


28. Шпаргалка і французький студент – речі несумісні

Досить часто ми чуємо вислів «Шпаргалка і французький студент – речі несумісні», невже це дійсно так? Спробуємо розібратись.

шпаргалки-і-французький-студент

Структура вищої освіти Франції потерпає сьогодні піднесення: якщо в 1980 році чисельність студентів нараховувала приблизно..........


27. Право студента сорбонина на страйк проти політичної реальності

«У французькій стороні,

на чужій планеті,

треба вчитися мені

в університеті»

право-на-страйк-проти-політичної-реальності

Все частіше нам доводиться чути про численні заворушення французьких студентів, адже у.........


26. Право вільного відвідування занять у Сорбонні (Франція)

Той, хто мріє про вільне відвідування занять, має змогу, нехай вступає до університету за кордоном, де студентам надано право вільного відвідування занять у Сорбонні (Франції).

право-вільного-відвідування-занять-у-Сорбонні

В даний час багато студентів мріють про можливість оформити для себе право вільного відвідування занять, і....


25. Демократично-недорога освіта в Іспанії. Право на знижку в перший рік навчання

Демократично-недорога освіта в Іспанії – це питання, яке хвилює багатьох батьків. Останнім часом навчання в Іспанії стало набувати завидну популярність: з одного боку, це можливість отримання диплома, визнаного в усьому світі, з іншого боку, оплата та ціни на освіту в Іспанії незрівнянно нижче, ніж у багатьох країнах Європи. Тих же, хто вирішив перебратися в Іспанію на постійне місце проживання, хвилює питання навчання їхніх дітей у школах і відповідно його вартість. Великою популярністю користуються іспанські спортивні школи.

Демократично-недорога-освіта-в-Іспанії

Демократично-недорога освіта в Іспанії передбачає три види загальноосвітніх шкіл:.........


24. Опіка над студентським працевлаштуванням у Іспанії

Опіка над студентським працевлаштуванням у Іспанії набуває дедалі більшого значення.

опіка-над-студентським-працевлаштуванням-в-Іспанії

Золотий вік іспанської освіти припав на........


23. Право студента Іспанії на інформацію. Свобода від постійного витрачання коштів на підручники

Право студента Іспанії на інформацію нерозривно пов'язане з таким поняттям, як правова культура людини взагалі, її освіченість і моральність. Студент – повноправний член суспільства, тому повинен вчитися захищати свої права.

свобода-іспанських-студентів-від-витрачання-коштів-на-підручники

В цілому обсяг прав та обов'язків студентів можна вважати........


22. Відсутність сесії в Іспанії. За і проти для студента

Відсутність сесії в Іспанії давно приваблює студентів зі всього світу.

відсутність-сесії-в-Іспанії

Іспанія - це не тільки найкраща країна для курортного відпочинку, це країна з....


21. Інтенсивність життя студента Іспанії. Право на вільний час та відпочинок

Іспанія є одним із студентських центрів Європи. Щорічно тисячі студентів приїжджають на навчання до Іспанії. Хтось вибирає цю країну для здобуття вищої освіти або вивчення іспанської мови, інші прямують сюди за програмами обміну або в рамках програми Erasmus, а хтось через інтенсивність життя студента Іспанії. Великою популярністю користуються бізнес-школи, розташовані в Барселоні і Мадриді, які пропонують, зокрема, отримання диплома MBA, при цьому вартість навчання та проживання значно нижче, ніж у багатьох інших європейських країнах.

право-іспанського-студента-на-вільний-час-та-відпочинок

Однією з характерних рис іспанської освітньої системи є її.......


20. Диференціація платності та безоплатності при вступі до німецьких навчальних закладів

Якісна і доступна освіта в Європі користується великим попитом. Однак лише кілька країн надають можливість іноземним студентам навчатися в своїх університетах безкоштовно. У їх число входить Німеччина. У цій провідній європейській країні реально отримати бюджетне навчальне місце в одному з престижних університетів, для навчання (бакалавр або магістр) за одним з численних спеціальностей і напрямків.

студенти-німецьких-вузів

Німецькі університети об'єднують багатство академічних традицій і використання у.....


19. Право студентів Німеччини самостійно обирати викладачів

Згідно Болонського процесу, який запроваджується в Німеччині з 2002 року, студенти мають право обирати викладачів для викладання того, чи іншого предмету.

право -обирати-викладача-у-Німеччині

Навчальний процес в університеті побудований дуже.......


18. Студентська освіта в Німеччині за принципом «єдності дослідження та навчання»

Вища освіта в університетах Німеччини є на сьогоднішній момент однією з найбільш популярних на освітньому ринку. Країна середньовічних замків і мінеральних джерел займає третє місце в світі за кількістю іноземних студентів, їх чисельність сягає 150 тисяч. А вся справа в тому, що вузи Німеччини гармонійно поєднують старі університетські традиції з новітніми досягненнями науки і техніки. Традиційно сильними в Німеччині вважаються університети технічної, філологічної, а також медичної спрямованості. З німецьким дипломом Ви зможете знайти роботу як у самій Німеччині, так і у Великобританії і США.

навчання-у-німецьких-вузах

У даний момент уряд і навчальні заклади Німеччини проводять активну політику по залученню....


17. Порушення прав студентів Сіднею на доступну освіту

Навчання в Сіднеї – це прекрасна можливість не тільки отримати якісну освіту, визнану в усьому світі, але і відмінний шанс провести активний відпочинок, познайомитися з місцевими традиціями і культурою. Це найбільший місто в Океанії. Вважається одним з кращих місць для студентів, що бажають швидко вивчити англійську мову. Діти та підлітки мають можливість записатися в мовний табір, який працює влітку. Для дорослих пропонуються всілякі курси англійської мови в Сіднеї, які дають знання європейського рівня. При цьому ціни на навчання в мовних школах, коледжах і університетах не вище, ніж в українських містах. Ваш диплом, отриманий в Австралії, визнають в будь-якій країні світу.

навчання-в-Сіднеї

Хочете швидко і ефективно вивчити англійську мову? Тоді вам......


16. Обмеження права вступу у ВНЗ в Китаї

У багатьох людей, які вивчають китайську мову, рано чи пізно виникає одна цікава думка: «А чи не поїхати мені в Китай?» і там відповідно продовжити своє навчання. Дійсно, навчання в Китаї дуже популярно і сьогодні багато з тих, хто ще кілька років тому мріяв про освіту де-небудь у Західній Європі, змінюють свої плани і вирішують отримувати знання та диплом саме в Азії. Правда, з китайської сторони існує ряд вимог, які потрібно виконати для успішного зарахування на навчання, про них ми і поговоримо більш докладно.

вступ-до ВНЗ-у-Китаї

Загальні правила вступу до університетів Китаю.....


15. Право на необмежену китайську стипендію

Стипендія Уряду КНР є стипендією для іноземних учнів в китайських вузах, наданої Міністерством освіти КНР, згідно з угодою, освітнього обміну з відповідними урядами, установами, навчальними закладами та інтернаціональними організаціями. Міністерство освіти доручив Державному комітету з розпорядженням стипендійним фондом для студентів, приймати і управляти іноземними учнями, які користуються стипендією уряду Китаю. Шанхайський університет є одним з китайських вузів, які приймають іноземних учнів, які користуються стипендією уряду Китаю.

право-на-китайську-стипендію

Види Стипендій Уряду КНР і як подати заявку?


14. Виборене право китайських студентів на добровільну працю

Безкоштовну працю школярів і студентів, яка повсюдно практикувалася в СРСР, якщо не відійшла у минуле, то використовується сьогодні в набагато менших масштабах. Зрозуміло, на Заході неоплачувану «добровільно-примусову» працю давно оголошено поза законом. А ось компанії Foxconn (Hon Hai Precision Industry), як з'ясовується, потрібні не тільки хороші пастухи, але й студенти для роботи на конвеєрі.

праця-студентів-Китаю-на-айфонах

За повідомленням Games In Asia, за кожного учня, відправленого на завод Foxconn проходити виробничу практику, університети отримують по......


13. Обмеження права китайських студентів на свободу віросповідання. Заборона Різдва

В кінці липня 2012 року Держдепартамент США оприлюднив звіт про свободу віросповідання у світі. Китай був віднесений до числа країн із системними порушеннями релігійних свобод. Цей звіт викликав жорстку критику з боку релігійних діячів Китаю, які звинуватили США в упередженості і необґрунтованих, на їх погляд, докорах.

заборона-святкування-Різдва -студентам-Китаю

Так чи є свобода віросповідання в Піднебесній? І чому уряд Китаю прагне контролювати релігійне життя країни?


12. Обмеження студентів Китаю у користуванні комп’ютерами

За даними «Китайського національного дитячого центру» в Китаї налічується 137 млн. користувачів інтернету. Серед 18 млн. неповнолітніх користувачів 13%, тобто приблизно 2,6 млн. людина, схильна до інтернет-залежності.

Обмеження-студентів-Китаю-у-користуванні-комп’ютерами

Нерідко ця залежність закінчується.......


11. Кожен американський студент – частина студентської організації

Бути студентом в коледжі США означає не тільки ходити на лекції і складати іспити, але і бути повноправним членом однієї з «фратрій» (від грец. «братство»). У випадку з дівчатами — такі об'єднання називаються «соророти», або «сестринство». Причому вступити в таку організацію завдання нелегке: щоб довести свою відданість «братству», студентам доводиться робити досить неприємні речі, такі як, наприклад, виходити на вулицю голими, пити кисле молоко або величезну кількість алкогольних напоїв, а іноді і битися. Студентів не зупиняє навіть те, що часто подібні випробування закінчуються вельми плачевно.

організації-студентів-в-США

Братства і сестринства в США мають........


10. Університети США – навчання і заробіток одночасно

Чи можна працювати під час навчання в США? Це питання турбує багатьох студентів, які готуються до переїзду. Навчання в США коштує досить дорого. До того ж, для надходження в місцевий вуз і отримання візи студенту необхідно довести наявність власних або сімейних коштів для фінансування навчання та проживання в Америці. Саме тому багато студентів воліють підробляти під час навчання, щоб хоч якось відшкодувати великі витрати. Чи можу я працювати?

робота-та-навчання-в-США

Під час навчання в коледжах США, студенти, що мають.......


9. Заборона плагіату при написанні студентських робіт у США

Питання плагіату є на сьогоднішній день дуже актуальним у науковому середовищі. Справа не тільки в академічній етиці, але й у світовій законодавчій практиці щодо прав на інтелектуальну власність: ставлення до плагіату стало більш суворим.

плагіат-у-США

Вчені Пет Кюрі і Алістар Пенникук вважають, що люди, які вивчають англійську мову, можуть......


8. Право на вільне висловлювання своєї думки під час навчального процесу

Дослідження показало, що свобода висловлення власної думки в навчальному закладі займає одне з перших місць у своєрідному «рейтингу» значущих для молоді прав і свобод. Цю свободу назвав у числі відомих прав людини кожен третій студент (30% опитаних). При оцінці студентами ситуацій, в яких вони вважають свої права порушеними, свобода вираження думки також виявилася в числі часто згаданих. Її відзначили 61% опитаних студентів.

висловлення-думки-студентів

Те, що порушення свободи вираження думки сприймається студентами найбільш болісно порівняно з.....


7. Відсутність прямого розуміння «лекцій» у навчальному процесі у США

В системі освіти будь-якої країни є і позитивні, і негативні моменти, які хотілося б перейняти або, навпаки, виправити. Зокрема, в Сполучених Штатах Америки є кілька цікавих, на наш погляд, форм роботи зі студентами.

лекції-в-США

Можна сказати, що студентське життя у Сполучених Штатах Америки повністю протилежне тому, яку..........


6. Право студента США на стипендію, що повністю покриває річне навчання

З кожним роком стажування і стипендії за кордоном стають все більш доступними для студентів без бюджету. Сьогодні університети та громадські організації по всьому світу надають стипендії на навчання за кордоном.

право-на-стипендію

У США не існує безкоштовної вищої і......


5. Платність освіти в США

Для студентів – іноземців, за існуючою статистикою, американські університети є найкращим місцем отримання освіти. Між тим, єдиної системи освіти в США просто не існує. Це є наслідком самостійної законодавчої діяльності кожного штату окремо, який і визначає політику в питанні освіти і навчання. Ймовірно, що саме це є позитивним моментом у розвитку системи передачі знань і підвищення його якісного рівня. А також важливу роль відіграє державна підтримка у вигляді субсидування освітніх програм. Підтвердженням тому – нобелівські лауреати. 70% з них викладають саме в американських університетах. Поряд з цим наукові статті та доповіді, цитати з яких використовуються найчастіше, на 44% належать авторам - викладачам з Америки. Наукові досягнення представників інших держав - значно скромніше.

навчання-в-США

Найдемократичнішими у світі визнані......