Роздрукувати сторінку
Главная \ Права студентів \ Розділ 3. Права студентів за кордоном \ 31. Право розвивати свої творчі здібності до професійного рівня на базі університету Амстердама

Право розвивати свої творчі здібності до професійного рівня на базі університету Амстердама

« Назад

University of Amsterdam бере коріння початку свого існування ще з XVII століття, у 1632 році він був заснований для навчання студентів в сфері торгівлі та філософії. З 1877 року в університеті Амстердаму замість двох факультетів стало функціонувати сім, а саме – факультет економіки та бізнесу, науки, стоматології, гуманітарних наук, права, медичних наук, соціальних і поведінкових наук. На сьогоднішній день в університеті проводиться навчання більш ніж на 60 спеціальностях з майже 30 тисячами іноземних студентів і 5 тисячами викладацького складу.

Університет-Амстердама

University of Amsterdam – це один з чотирьох «класичних» комплексних університетів Нідерландів, що означає наявність широкого спектра програм, а також цінність самої освіти, а не просто керівництво примхою ринку праці.

Університет Амстердаму – одне з найбільших вищих навчальних закладів Європи. За останні півстоліття заслужив репутацію одного з найбільш прогресивних вузів країни, з добре розвиненими студентськими організаціями та спільнотами, що пропагує творчі здібності амстердамських студентів.

Університет має дуже вдале розташування, в самому серці Амстердама, підносячись над знаменитими каналами. Перебуваючи в історичному і культурному центрі, серед безлічі магазинів і ресторанів, студенти Амстердаму отримають величезний і багатий досвід. Амстердам по праву вважається одним з найбезпечніших міст в Європі. Доводимо до вашого відома, що Нідерланди стали першою неанглоговорячою країною, яка почала надавати навчання англійською мовою.

За результатами дослідження видання Times Higher Education в 2014 році університет Амстердама зайняв 77-е місце в рейтингу провідних університетів світу, в рейтингу QS 2014-го року заклад зайняв 50-е місце серед кращих університетів світу.

Освітній процес влаштований таким чином, що навчальна програма підлаштовується під потреби кожного студента Амстердаму, а самі учні можуть нарівні з викладачами займатися науково-дослідною роботою, друкуватися у фундаментальних виданнях, брати участь у конференціях.

Університет Амстердама є Alma Mater для багатьох Нобелівських лауреатів, серед них: Ян ван дер Ваальс, Пітер Зееман, Фріц Цернике в області фізики, Якоб Вант-Гофф в галузі хімії. Свого часу кілька Нобелівських лауреатів вчилися - Ян ван дер Ваальс (фізика), Якоб Вант-Гофф (хімія), Пітер Зееман (фізика), Фріц Цернике (фізика).

студенти-Амстердаму

Університет Амстердама варто вибрати за:

- міждисциплінарний підхід до навчання;

- авторитетність на світовому ринку праці та високий показник працевлаштування (95 % випускників влаштовуються на роботу і успішно просуваються по кар'єрних сходах ще під час навчання);

- наявність стипендій і грантів за розвиток творчих здібностей в Амстердамі та багато іншого;

- можливості влаштуватися на роботу в Нідерландах після закінчення навчання.

Реалізація прав закордонних студентів за допомогою підготовчої програми Amsterdam Foundation

Для іноземних студентів реальною можливістю є вступ в університет Амстердама з допомогою підготовчої програми Amsterdam Foundation Campus, після успішного закінчення якої, Ви можете продовжити своє навчання в університеті Амстердама для отримання ступеня бакалавра за спеціальностями: Економіка та Бізнес, Політика, Психологія, Юриспунденція і Економіка.

Початок програми Foundation: вересень, січень.

Тривалість програми Foundation: 3 семестри (дев'ять місяців).

Вимоги для програми Foundation: IELTS 5.0; 17 років.

Дипломні програми університетів Амстердаму:

Тривалість програм:

бакалаврат – 3-4 роки;

магістратура – 1-2 роки;

докторантура.

Факультети:

- економіки та бізнесу;

- медичний;

- гуманітарний;

- соціальних наук;

- прикладних наук;

- юриспруденції;

- стоматології.

творчі-здібності-амстердамських-студентів

Початок програм: в залежності від програми.

Мовні вимоги:

- IELTS 6,5 і вище; TOEFL;

- Internet-based – 87 і вище;

- First Certificate in English (FCE): A+;

- Certificate in Advanced English (CAE): A/B+;

- Certificate of Proficiency in English (CPE): B.

Університет Амстердама пропонує іноземним студентам допомогу у пошуку кімнати чи квартири для проживання при подачі студентом відповідної заявки в university's Accommodation Оffice.

Процес навчання в Університеті Amsterdam нерозривно пов'язаний з проведенням наукових досліджень починаючи з першого курсу будь-якої програми. Студенти в Амстердамі вчаться знаходити різні підходи до розв'язання поставлених завдань і критично оцінювати результати своєї роботи. Творчі здібності амстердамських студентів відомі всьому світові. Навчання проходить у сучасних аудиторіях, оснащених за останнім словом техніки.

Невеликий розмір навчальних груп розташовує до того, щоб кожен студент в Амстердамі отримав достатньо уваги викладача, і завдяки цьому повністю реалізував свої здібності. У будь-який момент студенти також можуть отримати пораду наставника (study advisor) з навчальних або особистих питань, що сильно спрощує процес отримання освіти за кордоном.

В основу навчального процесу покладено принцип інтерактивності: тьюдори активно залучають студентів Амстердаму до вивчення матеріалу, пропонуючи не порожню теорію, а практичні завдання, максимально наближені до реальності. Складність збільшується у міру проходження курсу, і в кінці кожен студент відчуває себе абсолютно вільно у фінансовому середовищі.

Університет Амстердама є членом Ліги європейських дослідницьких університетів (the League of European Research Universities) і провідної світової мережі наукомістких університетів (Universitas 21).

За оцінками світових рейтингових агентств (Times Higher Education, Shanghai, Centre of Higher Education Development, Leiden) університет Амстердама входить до числа 30 найбільших університетів Європи і в топ-100 по всьому світу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!