Роздрукувати сторінку
Главная \ Права студентів \ Розділ 3. Права студентів за кордоном \ 30. Не Амстердам для студента – а студент для Амстердама. Право бути затребуваним, якщо ти трудолюбивий

Не Амстердам для студента – а студент для Амстердама. Право бути затребуваним, якщо ти трудолюбивий

« Назад

Останнім часом молодь нашої країни з великим інтересом ставиться до отримання освіти в зарубіжних навчальних закладах, адже так молоді люди набувають високий рівень знань у відповідних галузях і підвищують свої здібності у володінні іноземними мовами. Для багатьох навчання за кордоном – це також унікальна можливість познайомитися з культурою та звичаями інших народів, адже це права студентів за кордоном.

освіта-в-Амстердамі

Амстердам і студент - якісна європейська освіта за кордоном

Освіта в Амстердамі відома гарною якістю, педагогіка завжди була в цій країні на першому місці. Основним ресурсом Нідерландів завжди вважалися людські таланти та здібності. У часи географічних відкриттів місцеві купці та мореплавці привозили на Батьківщину невідомі рослини, речі і технічні дивини. Вдома все це вивчалося, удосконалювалося і активно застосовувалося людьми у багатьох сферах життя. Наука і освіта завжди були в цій країні на першому місці.

Недарма саме в Амстердам, вільну європейську столицю, прагнули потрапити відомі і шановані особистості. Студенти за кордоном набували все більше знань. У всі часи тут панував справжній рай для просвітницьких ідей, нових геніальних винаходів і розробок. Саме в Нідерландах знайшла для себе притулок італійський педагог Марія Монтессорі, яка запропонувала нову методику розвитку дітей. На цій землі влаштувався знаменитий чеський педагог Ян Каменський, який опублікував свої наукові праці, підручники та філософські теорії. Саме в Голландію, а не в більш близьку Німеччину, відправився на навчання Петро Перший. Натхненний свіжими європейськими ідеями і вільним мисленням, він після освіти в Амстердамі почне на Батьківщині грандіозні реформи.

Усім, хто мріє повторити шлях молодого царя, можна сміливо відправлятися на освіту в Амстердам.

Права студентів за кордоном

Перше, що відлякує іноземних студентів від Нідерландів — це мовний бар'єр. Чомусь вважається, що вивчити англійську або німецьку досить просто, а освоїти іншу мову вже на порядок складніше. Насправді голландська мова піддається вивченню нітрохи не гірше інших. Вона дуже схожа на німецьку, а характерні різкі звуки цілком вдало вимовляються після тренувань. Старанний студент може за рік освоїти голландську до хорошого рівня.

студент-в-Амстердамі

Правда, старанно займатися цією мовою є сенс, тільки якщо ви хочете надовго залишитися працевлаштуватися в Амстердамі чи іншому місті. Вона не використовується ніде в світі, окрім самих Нідерландів та її колишніх колоній. В деяких вузах і школах ведеться викладання англійською, а самі жителі Нідерландів вільно говорять англійською, і німецькою. Так що вибрати і освоїти іноземну мову для навчання — не проблема.

Амстердам і студентів називають королівством. Його вузькі вулички, річкові канали, мальовничі пейзажі прямо в центрі міста служать прекрасним доповненням до самого процесу навчання. Столиця Нідерландів — це химерне змішання стилів, епох, часів і фарб. У цьому місті осягаються секрети європейської культури, освіта в Амстердамі дається в кращих багатовікових традиціях. Вражає сам спосіб проведення занять, у старовинних аудиторіях стилю бароко і з викладачем у довгій мантії.

При всьому дотриманні традицій голландські університети стежать за новими тенденціями в освіті. Не варто думати, ніби амстердамські вузи дотримуються суворої класичної програми. Навпаки, вузи дуже швидко приймають і вводять нові предмети і способи навчання. Така суміш старих і нових правил дозволяє отримати хорошу якісну освіту.

Отримувати освіту в Амстердамі — престижно і вигідно. Перед випускниками відкриваються всі можливості Євросоюзу. В Амстердамі знаходиться багато міжнародних і трансатлантичних організацій, де можна пройти практику і навіть отримати роботу. Хоча Голландія — маленька країна, вона займає гідні позиції за всіма показниками в Євросоюзі. В ній добре розвивається промисловість, торгівля, бізнес і наука. Тому знайти застосування своєму диплому нескладно.

Всі ВНЗ цієї країни діляться на державні і приватні. Державна освіта в Амстердамі коштує дешево, потрапити туди іноземному студентові складніше із-за високого конкурсу. Зате при успішному вступі можна розраховувати на стипендію та деякі пільги. Щоб стати студентом такого вузу, краще заздалегідь поспілкуватися з голландськими викладачами, які підкажуть, як краще підготуватися.

Амстердам-і-студент

Приватних вузів в Нідерландах теж багато і вступити в них значно простіше. Фінансуються такі університети в кілька разів більше, ніж державні, тому можуть дозволити собі іменитих викладачів, новітню техніку і додаткові програми навчання. У вартість $4000-10000 в рік входить проживання в гуртожитку, медична страховка, навчальні посібники і матеріали. Тільки про харчування доведеться подбати окремо. Але іноземним студентам в Амстердамі дозволяється працювати кілька годин на тиждень, щоб забезпечити себе необхідним мінімумом.

Вищі навчальні заклади Амстердама мають високий статус, який був визнаний не тільки в Нідерландах, але й у всьому світі. Відповідно, вчитися тут – це і престижно, і вигідно, адже якість отриманих знань обов'язково стане запорукою успіху в майбутньому. Якщо освіту за кордоном ви вирішили отримувати саме в Амстердамі, пам'ятайте, що це місто носить почесний титул європейського центру знань. Академічну європейську освіту можна отримати в Амстердамському університеті (University of Amsterdam - UVA) і Вільному університеті (VU Amsterdam), що дотримують традиції минулих століть, але в той же час і йдуть в ногу з часом. Ці 2 університету є академічними (дослідницькими) університетами (Research Universities).

Університет Амстердама (UvA) має 7 факультетів: юридичний, медичний, стоматологічний, суспільних наук, гуманітарних наук, природничих наук, а також факультет економіки та бізнесу. У структуру Вільного університету входять 13 факультетів та інститутів 11 науково-дослідницького типу. Якщо для вас навчання за кордоном є основною метою, то столиця Нідерландів може стати одним з кращих варіантів. Крім вищезазначених ВНЗ для іноземних студентів в Амстердамі відкриті двері Школи мистецтв, Міжнародного Інституту суспільної історії Амстердама, Академії Rietveld Аcademie та інших освітніх навчальних закладів.

Університетський коледж Амстердама (Amsterdam University College-AUC) пропонує унікальну Бакалавр-програму англійською мовою. Вона готує студентів для вступу в магістратуру в академічних університетах Амстердама. Тривалість навчання складає 3 роки. Дана програма дозволяє отримати комплексну освіту в гуманітарному, соціальному і природному напрямках, що належить до прав закордонних студентів. Для проживання студентів в Amsterdam University College створений спеціальний кампус, повністю підготовлений для комфортного проживання та повноцінного навчання.

Програма університетського коледжу на всі 100% відповідає діючим на сьогоднішній день вимогам, які пред'являються до системи освіти не тільки в Нідерландах, але й у ряді інших країн. Викладацький склад коледжу – це виключно професіонали своєї справи. Навчання у закладах такого типу вважається прекрасним доповненням до загальної системи освіти країни і щороку приваблює студентів з - за кордону.

Отже, Амстердам надає всі необхідні умови для навчання та проживання своїх студентів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!