Роздрукувати сторінку
Главная \ Права студентів \ Розділ 3. Права студентів за кордоном \ 17. Порушення прав студентів Сіднею на доступну освіту

Порушення прав студентів Сіднею на доступну освіту. Університети та вища освіта Сіднея

« Назад

Навчання в Сіднеї – це прекрасна можливість не тільки отримати якісну освіту, визнану в усьому світі, але і відмінний шанс провести активний відпочинок, познайомитися з місцевими традиціями і культурою. Це найбільший місто в Океанії. Вважається одним з кращих місць для студентів, що бажають швидко вивчити англійську мову. Діти та підлітки мають можливість записатися в мовний табір, який працює влітку. Для дорослих пропонуються всілякі курси англійської мови в Сіднеї, які дають знання європейського рівня. При цьому ціни на навчання в мовних школах, коледжах і університетах не вище, ніж в українських містах. Ваш диплом, отриманий в Австралії, визнають в будь-якій країні світу.

навчання-в-Сіднеї

Хочете швидко і ефективно вивчити англійську мову? Тоді вам неодмінно варто відвідати Сідней. Тут ви можете вибрати одну з безлічі програм з вивчення англійської, яка буде максимально підходити вам. Наприклад, легендарною в цьому місті є мовна школа Embassy. Є й інші мовні школи у Сіднеї, але саме ця пропонує кращі умови для іноземних студентів.

Знаменита мовна школа Embassy є найсильнішою у навчанні англійської мови. Якщо вас цікавлять недорогі, ефективні і корисні курси в Сіднеї, вам варто звернути увагу на цю школу. Вона розташовується в районі міста, в якому зосереджено багато парків, розважальних установ, музеїв та ресторанів. Все це робить навчання в школі приємним і незабутнім. Крім цього, кожне своє заняття ви будете проводити в затишній і комфортній обстановці. У вільний час можна відмінно провести час в місті, знайти нових друзів та знайомих з різних країн світу.

На території Сіднея розташована велика кількість коледжів та університетів, тому абітурієнти можуть легко підібрати навчальний заклад, що підходить саме під його вимоги. Всі коледжі та університети міста мають високу акредитацію. Австралійський диплом визнається у всіх країнах світу.

Студенти мають право працювати під час навчання – до 20 робочих годин на тиждень, при цьому заробітна плата починається з 12 доларів на годину. Також іноземні студенти за рахунок страховки можуть оплатити медичні та лікарняні витрати за весь час навчання – це є великою перевагою Австралії серед усіх високорозвинених країн світу.

освіта-в-Сіднеї

Університети Сіднея

У цьому місті є велика кількість університетів, серед яких можна підібрати для себе найбільш підходящий. Під час навчання ви можете додатково працювати. Всі витрати на лікування оплачує страховка, яку має кожен студент. Знамениті університети в Сіднеї різноманітні за своїми спеціалізаціями. Так, ви можете вступити на факультет педагогіки, музики, архітектури, економіки, з/х, медицини та іншої спеціалізації. Деякі випускники сіднейських університетів стали нобелівськими лауреатами, що говорить про високий рівень навчання у вузах Сіднея.

У Сіднеї поліція розігнала студентську демонстрацію проти реформ у сфері вищої освіти. В ході розгону акції правоохоронці застосували балончик з перцевим газом - кілька студентів отримали опіки, повідомляє ABC. За фактом розгону студентів розпочато розслідування.

Інцидент стався в будівлі, в якій проходила конференція за участю міністра освіти Австралії Крістофера Пайна. Як повідомляє Daily Telegraph, в акції брали участь близько 60 студентів.

Спочатку захід проходив мирно, проте потім близько 40 студентів спробували пройти всередину будівлі, на вході в яке чергувало кілька поліцейських. Щоб відтіснити протестувальників, правоохоронці застосували балончик з перцевим газом. В результаті опіки отримали як мінімум чотири людини. AAP повідомляє, що постраждалих було п'ять.

Отримавши відсіч, студенти відступили. При цьому вони кричали: "Це не поліцейська держава, ми маємо право на демонстрацію". Деякі учасники акції поскаржилися на дії поліції журналістам. За їх словами, реакція поліції на дії протестувальників була надмірною. За даним фактом розпочато розслідування.

Між тим поліцейські заявили, що це дії протестувальників загрожували безпеці як поліцейських, так і самих учасників акції протесту. Поліція Нового Південного Уельсу випустила офіційну заяву, в якій заявила, що правоохоронці поважають право громадян на протести, але не допустять порушення мітингувальниками громадського порядку. При цьому ніхто з протестувальників не був затриманий. Студенти заявили, що мають намір продовжувати акції протесту. Наступний подібний захід, як передає ABC, має відбутися 25 березня.

Уряд австралійського прем'єр-міністра Тоні Еббота намагається провести нову освітню реформу. Вона включає в себе скорочення фінансування університетів на 20%, а також індексацію студентських кредитів відповідно до індексу споживчих цін. Багато хто відзначає, що це може призвести до підвищення плати за освіту і зробить її менш доступною. Поки цю ініціативу блокує сенат.

Минулого тижня в парламенті країни відбулося голосування по вотуму довіри прем'єр-міністру Тоні Эбботту. За підсумками голосування Ебботт зберіг свій пост.

доступна-освіта-в-Сіднеї

Курси мови в AIPE - це чудова можливість вивчити англійську мову, або підготувати себе до вступу в австралійський Інститут. AIPE пропонує курси мови всіх можливих рівнів. Мовний курс може тривати від 4-х до 40 тижнів в залежності від вашого рівня знання мови і бажаного результату після закінчення навчання. Також в AIPE ви можете підготуватися до успішної здачі міжнародних іспитів IELTS, Cambridge Exams.

AIPE пропонує дипломні програми, які дають унікальну можливість підготуватися до початку успішної кар'єри в Австралії та інших країнах. Існують різні варіанти отримання додаткової освіти в Австралії: сертифікат і диплом. Обидва цих документа дають вам можливість жити і працювати в Австралії після навчання. Диплом від сертифіката відрізняється тільки терміном навчання і можливістю претендувати на більш вигідну посаду. Стандартні вимоги до вступу на такі програми - наявність атестата про середню освіту та міжнародний сертифікат IELTS від 5.5.балів.

AIPE пропонує додаткову освіту в наступних областях:

- Сертифікат у сфері бізнесу;

- Сертифікат у сфері фінансів;

- Диплом у сфері бізнесу;

- Диплом у сфері маркетингу;

- Диплом у сфері менеджменту;

- Диплом у сфері управління персоналом;

- Диплом у сфері фінансів;

- Диплом в сфері туризм;

- Бакалаврат у сфері бізнесу.

Під час навчання студенти мають право працювати 20 годин на тиждень. AIPE допомагає своїм студентам у пошуку роботи та працевлаштування. Повний курс навчання триває від 6-місяців, що вигідно відрізняється від багаторічного навчання в звичайних вузах. Це реальний шанс отримати австралійський диплом і офіційну роботу з мінімальним заробітком 45тыс.австрал.дол в рік після піврічного перебування в Австралії.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!