Роздрукувати сторінку
Главная \ Університет \ Університет статті

Університет

Реферат з історії України

Реферат - це наукова робота, з якою регулярно стикаються школярі та студенти протягом усього часу навчання. Він повинен бути оформлений згідно з певним шаблоном, інакше учень ризикує отримати знижену оцінку. У кожного навчального закладу або викладача можуть бути свої вимоги до оформлення: їх можна побачити на сайті школи або ВУЗу. При їх відсутності варто користуватися встановленим ГОСТом.

Історія України відіграє важливу роль у навчально-виховному процесі вищого навчального закладу, тому що це не просто навчальна дисципліна, а частина національного світогляду, складова загальної культури суспільства. Без знання історії не тільки складно зрозуміти сучасність, передбачити і успішно будувати майбутнє, а й виховати свідомого громадянина, справжнього патріота своєї держави.

Богдан Хмельницький

Курс історії України нерозривно пов'язаний з...


Практична робота з географії

Географія - предмет, при освоєнні якого провідною є пізнавальна діяльність.

Основні види навчальних дій учня - вміння складати характеристику, пояснювати, порівнювати, систематизувати, виявляти залежність, аналізувати, зіставляти, оцінювати, робити висновки, висловлювати власну думку і обґрунтовувати її, представляти результати роботи в різних формах (висновки, тези, логічні схеми). Друге завдання - забезпечення формування специфічних умінь (аналіз і зіставлення карт різної тематики, статистичних матеріалів). По-третє, система практичних робіт, передбачених стандартом, що має у своєму розпорядженні великі можливості для більш повного ознайомлення та оволодіння школярами методами географічної науки. Разом з тим найбільш важливим є значимість практичних робіт у формуванні умінь використовувати набуті знання і вміння в практичній діяльності і повсякденному житті.

вивчення географії

Таким чином, практичні роботи з географії - основний шлях досягнення...


Оформлення реферату

У процесі навчання в школах і університетах в якості самостійних робіт часто використовуються реферати. Державний освітній стандарт визначає їх як роботи, що містять опис фактів і висновків без інтерпретації автора. Мета застосування рефератів - навчити їх авторів ефективній роботі. При вступі до навчальних закладів, аспірантури та магістратури іноді вимагають надати контрольні реферати. Їх мета - визначити, чи готовий автор до навчання. Щоб написати хороший реферат, важливо висловити власне ставлення до теми. Велика увага приділяється і правильному оформленню реферату.

Ми детально розповімо і покажемо Вам на прикладах, як потрібно правильно оформляти реферат згідно державних стандартів і в якій послідовності.

зразок-оформлення-реферату

У випадках, якщо у Вас не вийде оформити реферат...


Рішення задач з хімії

Рішення задач з хімії - важливий аспект оволодіння основами науки хімії.

Успішне оволодіння творчим матеріалом предмета Хімія неможливе без розвитку практичних навичок шляхом рішення задач.

замовити-рішення-задач-з-хімії

Рішення якісних і розрахункових задач є...


Титульна сторінка реферату

Студентство – найкраща пора, коли ти безтурботний, веселий. Але наступає час, коли потрібно всі земні радощі відкласти в бік і зайнятися навчанням, а саме написанням наукових робіт. Однією із таких робіт є реферат.

Написання реферату потрібно починати з титульного аркуша. Так сказати, все писати треба по порядку. Спершу титулка, потім план, потім вступ і т.д. Якщо Ви не знаєте як оформити титульну сторінку реферату, то ця стаття саме для Вас.

зразок титульної сторінки реферату

Титулка реферату оформляється по різному, але коли...