Роздрукувати сторінку
Главная \ Університет \ Університет статті \ Дипломний проект - основні вимоги та рекомендації

Дипломний проект - основні вимоги та рекомендації

« Назад

Якщо Ви в один з днів поставили собі питання: «Як правильно написати дипломний проект?», значить, Ви близькі до того, що скоро Вас будуть називати випускником ВУЗу. Захист практичного проекту, напевно, закінчено, і саме час починати готувати диплом. Тут зовсім не важливо, за якою спеціальністю Ви навчаєтеся. Дипломні роботи готуються за стандартною схемою.

вимоги до дипломного проекту

Уявіть на хвилину, що Ви все-таки захистили свій проект і Вас вже чекає роботодавець на першу співбесіду. Вас ще не можна назвати першокласним фахівцем у своїй галузі, так як навчання в ВУЗі і практичні навички – це дві абсолютно різні стихії, з якими доводиться стикатися кожному. Так ось, Ви приходите на свою першу співбесіду і починаєте себе представляти. Ви розповідаєте про себе, про свої досягнення, про свої особистісні якості, чого Ви досягли в житті та інше.

Далі роботодавець приймає рішення про те, чи підходите Ви на певну посаду чи ні. Те ж саме можна сказати про захист дипломного проекту. Тут Ви надаєте професорам і викладачам весь підсумок тих знань, які Ви отримали за довгі роки навчання. Чим грамотніше і зрозуміліше буде Ваш проект, тим більше його оцінять.

Зараз багато хто намагається обійти цей етап навчання, тому що просто не знають, як правильно написати дипломний проект. Тому вони намагаються перекласти цю відповідальність на когось іншого і просто купити готовий проект, ось, наприклад, у цьому допоможе Вам сайт ІЦ “KURSOVIKS”!

Насправді, від якості та пізнавальності дипломного проекту залежить Ваше майбутнє, адже цей проект буде повністю відображати Вас, як фахівця. Тому ми і розглянемо питання про те, як правильно написати дипломний проект.

дипломний проект

Що таке дипломний проект?

Дипломна робота або дипломний проект - це випускна кваліфікаційна робота студента, яка пишеться ним під час останнього року навчання.

Дипломна робота має деякі риси подібності з курсовою роботою, наприклад, при роботі з теоретичними джерелами або при їх оформленні. Однак, дипломний проект - це, по суті, перше наукове дослідження студента з обраної ним теми.

Для написання дипломного проекту на допомогу студенту призначається науковий керівник (іноді його називають науковий консультант). Науковий керівник допомагає студентові при розробці напрямів дослідження, визначенні кола теоретичних питань для вивчення, при розробці проекту впровадження в дипломі. Детальніше про цей вид наукової роботи Ви можете прочитати на нашому сайті у рубриці «Види наукових робіт».

що таке дипломний проект

Вимоги до дипломного проекту

Схема написання дипломного проекту може бути такою:

1) Студент визначається з темою дипломного проекту. Він або вибирає із запропонованих тем на кафедрі, або розробляє свою тему. В цьому може й мусить допомогти науковий керівник. Про те як формулювати тему диплома і зразкові теми дипломних проектів можна подивитися тут.

2) Тема дипломного проекту затверджується на кафедрі та визначається дата попереднього захисту. Зазвичай за 1-1,5 місяці до захисту.

3) Студент пише диплом і отримує консультації щодо його написання у наукового керівника.

4) На передзахисті роботу розглядають викладачі кафедри, завідувач кафедри. До попереднього захисту робота повинна бути готова відсотків на 85. За підсумками передзахисту виноситься рішення - допустити до захисту, чи ні. Також даються рекомендації щодо подальшого написання диплома.

5) Завідувач кафедри призначає дату здачі написаного диплома на кафедру. Зазвичай це за 7-10 днів до захисту.

6) Студент дописує роботу і віддає її рецензенту не менше ніж за тиждень до здачі на кафедру. Науковий керівник в цей час пише відгук про роботу студента.

7) Дипломна робота разом з рецензією рецензента та відгуком наукового керівника здається на кафедру.

8) Студент готується до виступу на захисті. Готує презентаційні матеріали.

9) Захист диплома.

У кожному навчальному закладі можуть бути свої нюанси, які дещо змінюють зазначену схему, їх необхідно уточнювати.

Де саме можна замовити дипломний проект?

Отже, все ж таки, якщо Ви вирішили написати дипломний проект за всіма вимогами звертайтесь на наш сервіс ІЦ «KURSOVIKS» у рубрику «Замовити роботу зараз». Наш колектив радо Вам у цьому допоможе.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!