Роздрукувати сторінку
Главная \ Університет \ Університет статті \ Перевірка диплому та аналіз диплому

Аналіз та перевірка диплому (дипломної роботи)

« Назад

Дипломна робота — найважливіший етап в житті студента. Від її якості залежить вся подальша кар'єра. Допустивши помилку на етапі захисту, можна залишитися не тільки без диплома, але і перекреслити всі завойовані гідності.

методи дипломної роботи

Будь-яка робота обов'язково містить матеріали з різних джерел, а цього цілком достатньо, щоб знизити її оригінальність. Тому перша перевірка дипломної роботи на плагіат лягає на плечі студента. Не потрібно сподіватися на лояльність викладача і на удачу, краще не поспішати і виправити помилки самому. Кожен ВНЗ використовує різні програми по виявленню плагіату в студентських роботах. Тому перевіривши свою дипломну роботу в одній програмі, студент не може бути впевненим у точності перевірки. А якщо ВНЗ застосовує власну розробку, шанси бути викритим у плагіаті зростають. Вимоги навчальних закладів досить високі, а будь-яка дипломна робота містить цитати і витяги з різних видань, усе це і знижує відсоток унікальності.

Сумлінні співробітники ВУЗів не завжди покладаються на машинну обробку і читають повністю весь текст. Самостійно написану роботу, досвідчений викладач визначить, не вдаючись ні до якої програми. Хоча вона і буде містити неунікальний текст. Протягом усього навчання у кожного студента виробляється свій унікальний стиль, який і відображається при написанні диплому.

Не перевіривши на плагіат дипломну роботу перед здачею — є ризик залишитися без диплома. Цим грішать самі ледачі і безвідповідальні студенти, але таких меншість.

Як підвищити унікальність роботи?

Підвищити унікальність допоможуть такі прийоми:

- переписати своїми словами мінімум 20% тексту;

- не використовувати дослівно цитати відомих людей;

- намагатися провести аналіз закону, нормативно-правового акта або постанови, тобто описати юридичну норму своїми словами;

- при самостійному дослідженні, описувати результат не використовуючи складних технічних термінів;

- використовувати в роботі періодичні видання (газети і журнали), але не широко відомі підручники та матеріали.

перевірка дипломної роботи

У школі учні мимоволі застосовують майже всі ці методи, навіть не підозрюючи про це. Переробити твір, звичайно набагато швидше і простіше, але таким же чином підвищується і оригінальність дипломної роботи. Часу і сил це займе набагато більше, але якість того варто.

Доручити цю роботу можна професіоналу. Але і тут немає гарантії, що вийде потрібний результат. Недобросовісний копірайтер, прагнучи до унікальності, перетворює текст в нескладний набір слів. А це пряма дорога диплома в сміттєву корзину.

Після таких хитрощів перевірка дипломної роботи на плагіат не втрачає своєї актуальності. Для отримання максимального ефекту, перевіряти дипломну роботу слід декількома програмами (наприклад, Advego Plagiatus і Antiplagiat.ru). Протягом навчання — це повинно увійти у звичку, перевірку на плагіат курсової чи реферату ніхто не відміняв.

Якщо Ви хочете мати високоякісну роботу з перевіркою на плагіат звертайтесь, у цьому допоможе Вам сайт ІЦ “KURSOVIKS”!

аналіз диплому

Як написати аналіз диплома?

Здійснюючи аналіз дипломної роботи, не робіть категоричних висновків. Старайтесь писати коректно і опиратися більше на значущість практичної частини.

Опишіть актуальність теми дипломної роботи в сучасному світі. Наскільки вона затребувана зараз або може бути в майбутньому часі. При цьому необхідно вкластися всього в кілька пропозицій.

Позначте рівень викладу теоретичних положень у роботі. Тут важливо підкреслити вміння автора грамотно проаналізувати теоретичні аспекти різних досліджень і скласти власну позицію. Дана інформація пишеться на основі першої глави дипломної роботи.

В аналізі дипломної роботи проаналізуйте рівень дослідження практичних матеріалів та обґрунтованість зроблених в дипломі висновків. Необхідно вказати назву та основний вид діяльності описаної в роботі організації, а також досліджуваний напрямок, наприклад маркетингова діяльність.

В аналізі диплому згадайте про недоліки роботи. Тільки зробити це потрібно дуже грамотно, щоб вони не перекривали описаних раніше переваг. Можна, наприклад, написати про те, що стиль викладу не скрізь витриманий.

Вкажіть оцінку, яку дипломна робота заслуговує на Ваш погляд. Напишіть прізвище, ім'я, по-батькові рецензента і займану ним посаду в компанії. Поставте підпис.

перевірка диплому

Методи дипломної роботи

Для того щоб Ваш дипломний або курсовий проект виглядав солідно, важливо використовувати в ньому не тільки правильну наукову термінологію, але і відповідні обраної теми методи дипломної роботи. Цікаво те, що в більшості випадків використовуючи той або інший науковий метод, студент навіть не підозрює про його назву. Таких методик існує величезна кількість. Частина з них загальні, однак, є і суто спеціальні, характерні лише для певних наукових сфер. Поговоримо про найпоширеніші методи в дипломній роботі.

 

Аналіз

 

Цей метод ми використовуємо постійно, часом навіть не підозрюючи про його наукову назву. Полягає він у поділі цілого на окремі досліджувані частини. Аналізів існує декілька видів (порівняльний, статистичний тощо). Такі методи дипломної роботи дуже поширені, так що можете сміливо писати у вступі, що Ви їх будете використовувати.

 

Синтез

 

Це протилежність аналізу. Тут Ви не розчіпляєте, а навпаки з'єднуєте розрізнені частини понять разом, щоб подивитися на них в єдності.

 

Дедукція

 

Складно собі уявити методи дипломної роботи без дедукції. Суть її полягає в дотриманні від приватних об'єктів, до загального висновку про їх сукупності. Тобто проаналізувавши, наприклад, масу законів різних країн про зброю, ви вичленуєте з них загальні ознаки.

Отже, все ж таки, якщо Ви вирішили написати дипломний проект за всіма вимогами звертайтесь на наш сервіс ІЦ «KURSOVIKS» у рубрику «Замовити роботу зараз». Наш колектив радо Вам у цьому допоможе.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!