Роздрукувати сторінку
Главная \ Університет \ Університет статті \ Анотація до дипломної роботи: поради від професіоналів

Анотація до дипломної роботи: поради від професіоналів

« Назад

Академічні поради та норми, які встановлюють правила для оформлення диплома, зобов'язують кожного випускника ВУЗу робити анотацію до дипломної роботи. В даному документі випускник зобов'язаний стисло викласти основну ідею своїх праць у трьох або ж чотирьох абзацах. Отже, анотація до диплома – це короткий опис дипломної роботи, що характеризують її зміст у досить лаконічній формі. Робиться анотація досить просто, потрібно лише, щоб студент володів основними прийомами її складання.

анотація до дипломної

Що таке анотація до дипломної роботи?

Анотація до диплома – являє собою короткий опис дипломної роботи. Вона є супровідним документом. Змістовна анотація може послужити вірну службу студенту. Коли приймальна комісія обмежена в часі, то навряд чи її представники будуть досконально вивчати диплом. Ось тоді правильно складена анотація стане ключем до позитивної оцінки. Цим фактом не варто нехтувати, щоб у вирішальний момент бути готовим на всі 100%.

анотація до дипломної роботи

Які вимоги до анотації у дипломній роботі?

У кожному навчальному закладі свої вимоги до написання цього документа. Як правило, це короткий або розширений варіант.

Коротка анотація до дипломної роботи

Зазвичай розмір такого документа не перевищує половини аркуша А4. Зміст анотації має відображати тему диплома, його обсяг, кількість таблиць і малюнків. Якщо в дипломній роботі були використані інші елементи оформлення, їх так само необхідно вказати. Підготовлена таким чином анотація не містить результатів досліджень проведених в дипломній роботі. Вона лише описує цілі і показує, що включено в цю роботу.

Розширена анотація до дипломної роботи

Розмір такої анотації приблизно одна-дві сторінки. Описова частина цього документа виглядає як відгук і включає в себе більш докладний виклад основних моментів дипломної роботи. Тут бажано вказати головні аспекти теорії на якій побудований диплом, перерахувати ключові етапи роботи і написати переконливі висновки.

Про це треба пам'ятати!

Анотація до диплому повинна показати унікальність вашої роботи.

Містити інформацію про автора диплома.

Стислість, ясність і чіткість подачі матеріалу - це основні достоїнства документа.

Постарайтеся не спрощувати значущі елементи диплома.

Беремося за справу разом з сайтом ІЦ “KURSOVIKS”!

Що повинно бути в анотації до дипломної роботи?

- Біографічні дані (назва роботи, прізвище, ініціали автора, назва навчального закладу і група).

Далі:

- Тема роботи;

- Кількість таблиць і рисунків, які зустрічаються в даній роботі;

- Загальний обсяг диплома;

- Проблеми, які аналізуються автором;

- Головні етапи проведення даного дослідження;

- Підбито підсумки роботи.

Більш детальна інформація надається вже у вступі до дипломної роботи, тобто актуальність цієї теми, наукові праці, рівень її розробленості, а також шляхи вирішення призначених проблем.

анотація до дипломної роботи, анотація до дипломної

Як замовити анотацію до диплому?

Зараз багато хто намагається обійти цей етап навчання, тому що просто не знають, як правильно написати анотацію до дипломної роботи. Тому вони намагаються перекласти цю відповідальність на когось іншого і просто купити готову роботу, ось, наприклад, у цьому допоможе Вам сайт ІЦ “KURSOVIKS”!

Детальніше про цей вид наукової роботи Ви можете прочитати на нашому сайті у рубриці «Види наукових робіт».

Хочемо Вам нагадати, що якщо у Вас щось не виходить написати, тоді наші спеціалісти можуть Вам допомогти у написанні будь-якого виду наукової роботи: швидко, якісно і дешево, включаючи анотацію до дипломної роботи. У нас Ви можете замовити, купити або зробити дипломну роботу, курсову, контрольну, розрахункову роботи, а також реферат, доповідь, есе, презентацію та багато інших видів робіт.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!