Роздрукувати сторінку
Главная \ Університет \ Університет статті \ Де купити дипломну роботу?

Де купити дипломну роботу?

« Назад

Актуальність написання дипломної роботи для кожного студента безперечна, а необхідність в її замовленні написання для більшості, через брак часу, ресурсів, бажання або навіть знань, у наш час очевидна. І так, де купити дипломну роботу краще всього?

купити дипломну роботу

У вирішенні наявності дипломної роботи існує всього декілька шляхів: домовитися з викладачем на пряму, звернутися в агентство з написання дипломних робіт, купити дипломну роботу у фрілансера, тобто на пряму у виконавця, купити готову дипломну по цій темі і завантажити готову в інтернеті. Варіанти описані за критеріями від найдорожчих і надійних, до самих дешевих, надійних і таких, що загрожують недопуском до захисту.

де можна купити дипломну роботу

Переваги та недоліки кожного шляху, де купити можна дипломну роботу

Перший варіант самий надійний, але при цьому найдорожчий, і до того ж не кожен науковий керівник запропонує його своїм студентам з причини великих ризиків бути покараним. У деяких ВУЗах таємно практикується такий комплексний спосіб захисту дипломних, де викладачі за певну винагороду самі виконують роботу або беруть готові на схожі теми на кафедрі і проводять її до захисту, при цьому у них є домовленість з атестаційною комісією ВНЗ та студент повинен вивчити і презентувати її на захист. Гарантія захисту в цьому випадку досить велика, але далеко не в кожному ВУЗі це можливо зробити, при цьому невідомо як може повести себе будь-який член комісії при захисті, так і викласти відразу значну суму грошей далеко не всі можуть.

Другий варіант купити дипломну роботу в агентстві, значно дешевше порівняно з першим. У деяких випадках у десятки разів, при цьому Вам надаються гарантії, можливість зміни виконавця, доопрацювання, повернення грошей у разі зриву, супровід до здачі. Працюючи з агентством, Ви можете спокійно організовувати комунікацію з науковим керівником, надаючи йому на перевірку частини роботи; по ходу виконання вникати в змісту роботи. Якщо у агентства є офіс, то Ви будете до того ж мати доступ до нього в будь-який час, знаючи, що завтра воно нікуди не пропаде, адже до Вашого звернення він там працював роками.

Агентство працює за Вашими вимогами документально фіксуючи їх і прикріплюючи до договору, і якісь додаткові вимоги які можуть з'явиться від Вас можуть бути враховані, а можуть оцінюватися додатково, за цим по максимуму потрібно врахувати всі вимоги до Вашої дипломної, щоб не виникало непорозумінь при її виконанні. Вибираючи агентство, варто звернути увагу на тривалість його роботи, його ресурси, політику, спрямованість — все це можна відчути і зрозуміти при спілкуванні, хочуть там Ваші гроші чи дійсно намагаються допомогти і надати якісну послугу.

Купити дипломну роботу у виконавця — це теж варіант, розглянемо його. Агентство працює з такими ж виконавцями і, за логікою, якщо замовити на пряму у автора, то буде дешевше, але насправді це далеко не так, адже автори які просувають свої послуги самостійно оцінюють дорожче, а в деяких випадках навіть більше ніж у агентств.

Другий момент — це надійність співпраці. Не одиничний випадок, коли студенти в пошуках де не дорого або дешевше натикаються на «супер-виконавців», які беруть передоплату і пропадають, або можуть у процесі виконання роботи захворіти, або зникають при вступі доопрацювання... За великим рахунком з них ніякого попиту, вони працюють не офіційно, фізично доступу до них немає, і якщо вони змінюють номер телефону знайти їх просто не реально. Безперечно, є порядні і відповідальні і з невеликими запитами, і яких рекомендують, та передають «у спадок», але їх одиниці та ризики роботи з ними залишаються ті ж при ситуаціях хвороби, нездужання, завалу на основній роботі.

Скачати з інтернету дипломну роботу найдешевший варіант, але якість цих робіт дуже сумнівна.

Якщо Ви ще в пошуку де купити можна дипломну роботу за помірну ціну і з гарантіями, пропонуємо Вам звернути увагу на нашу команду інформаційного центру ІЦ "KURSOVIKS".

купити дипломну роботу

Наші кращі і сильні сторони:

• 1000 виконаних робіт для студентів всієї України;

• штат наших працівників дає змогу виконувати роботи різного ступеня складності з різних напрямів і дисциплін;

• роботи виконуються за вимогами методичних рекомендацій.

Купити можна дипломну роботу, не приклавши великих зусиль, всього-на-всього заповнити форму на сайті.

Отже, чекаємо на Вас!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!