Роздрукувати сторінку
Главная \ Університет \ Університет статті \ Дипломна робота вимоги

Вимоги до оформлення дипломної роботи

« Назад

З урахуванням змін, доповнень та нових вимог, починаючи з 2015 року, уточнено правила оформлення дипломних робіт. Для того, щоб Ваша робота відповідала ГОСТ і була виконана правильно, слід перед написанням її уважно вивчити ці вимоги.

вимоги до дипломної роботи

Але, ті кому не має часу заглиблюватись у вимоги до дипломних робіт, можуть звернутись на сайт інформаційного сервісу ІЦ "KURSOVIKS", який швидко та якісно виконає ту чи іншу роботу за невелику плату.

Замовити дипломну роботу Ви можете у нас, заповнивши форму на сайті.

Загальні відомості про вимоги до дипломних робіт

Перше, що варто засвоїти - які пред'явлені загальні вимоги при текстовому оформленні готової роботи:

- Стандартний аркуш паперу (формат А-4), друк тільки з одного боку.

- Робота повинна бути виконана не менш ніж на 60 та не більше 80 аркушів.

- Текст розміщується з відступом зліва, рівним 3 см, праворуч – 1 см, а зверху і знизу – по 2 см. Більшу відстань зліва надалі буде використано під зшивання аркушів в єдиний документ.

- Для написання застосовується шрифт - Times New Roman. Розмір - 14.

- Всі заголовки, найменування частин, що додаються, списків і матеріалів розміщуються по центру і починаються з великої літери.

- Нова глава, відповідно до вимог дипломної роботи, завжди повинна починатися з чистого аркуша. Це ж стосується і розташуванню усіх складових частин дипломної роботи.

- Нова глава в тексті пишеться великими буквами, а параграфи в ній – звичайними рядковими, але починаються з великої літери.

- Назву чергового розділу або його параграфу вирівнюють по лівому краю з відступом, відповідним новому абзацу. Нумерація розділів закінчується крапкою, а нумерація параграфів виконується без точок.

Нумерація в роботі наскрізна. Цифри ставляться в правому куті внизу аркуша. При цьому титульний аркуш в кількість аркушів роботи входить, але для дотримання привабливого зовнішнього вигляду, не нумерується.

Крім того, перед початком оформлення диплому, слід уточнити у Вашому ВУЗі існуючі особливості та вимоги щодо оформлення титульного аркуша. Багато навчальних закладів допускають у цьому розділі свої правила.

дипломна робота вимоги

Правила, за якими мають оформлятися таблиці і малюнки, різні графічні матеріали у дипломних роботах вимоги

Всі подібні елементи обов'язково повинні бути пронумеровані. Використовується, як і раніше, наскрізна нумерація сторінок. Але якщо таблиці зібрані в додатках, то застосовується окрема нумерація. У цьому випадку перша цифра позначить сам додаток, а після крапки йде номер по порядку зазначеного документа (Графік А. 2).

- відповідно до вимог до дипломної роботи, назву таблиці поміщають вгорі ліворуч. Відступ не потрібен, номер через дефіс, шрифт 14. Текст повинен бути розміщений в одному рядку. Копіювання таблиці з перенесенням у свою роботу робити не можна. Слід оформити нову таблицю, використовуючи відповідний редактор.

- назву «Малюнок» слід застосувати до всіх задіяних в дипломній роботі графічних документів. А в основній, текстової частині роботи повинні бути точно вказані посилання на ці малюнки у відповідності зі змістом викладу. Дозволено оформлення різних ілюстрацій з використанням комп'ютерних програм, наповнюючи зображення різними кольорами. На відміну від таблиці, номер малюнка вказується знизу по центру рядка. Назву після номера через дефіс (рисунок 2 – Зображення).

дипломна робота вимоги

Як правильно оформити цитати і посилання відповідно до вимог до дипломної роботи

Якщо цитата застосована в роботі з текстом, і взята з першоджерела, вона повинна бути позначена, навіть якщо викладена не зовсім точно, - «своїми словами». Для цього відразу після тексту цитованого автора слід вказати порядковий номер використаного джерела. Цей номер повинен відповідати бібліографічного списку літератури. Покажчик береться у квадратні дужки, і через кому пишемо номер сторінки.

Детальніше про цей вид наукової роботи Ви можете прочитати на нашому сайті у рубриці «Види наукових робіт».

Оформлення диплома в 2015 році не зазнало суттєвих змін у порівнянні з попередніми роками. Разом з тим, слід уважно вивчити порядок оформлення кожного розділу, починаючи від плану роботи і закінчуючи формою усної доповіді при підготовці та захисті своєї роботи.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!