Роздрукувати сторінку
Главная \ Університет \ Університет статті \ Курсові та дипломні роботи

Курсові та дипломні роботи

« Назад

Відмінності між курсовими та дипломними роботами

курсові роботи

Під час навчання студентові доводиться стикатися з величезною кількістю всіляких наукових робіт. При цьому, ці роботи можуть виконуватися як індивідуально, так і в групі під час заняття. Зауважимо, що більшість наукових праць мають найменші відмінності, проте деякі разюче відрізняються один від одного.

Більшість студентів впевнені, що курсова та дипломна робота – це одне і те ж саме, а їх відмінність полягає лише в об'ємі. Це досить поширена омана, оскільки більшість викладачів, задаючи самостійні роботи, не спроможні пояснити студентам, що саме потрібно від тієї чи іншої роботи, у чому її суть та інші нюанси, пов'язані з курсовою. Саме тому, найчастіше, студенти думають, що курсова та дипломна робота – це кілька суміщених рефератів. Частково проблему з курсовими та дипломними допомагають вирішити компанії, які займаються написанням. Замовити наукові роботи будь-якої складності можна на сайті колективу ІЦ "KURSOVIKS".

Однак, переважна кількість студентів все ж таки вирішуються на самостійне виконання робіт. Саме тому, перед тим як приступити до написання курсової або дипломної роботи, слід ретельно розібратися в тому, що вони з себе представляють.

При написанні курсової та дипломної варто пам'ятати, що вони являють собою найпростішу ступінь наукової роботи, а їхня суть полягає в зборі і систематизації готової інформації з тієї чи іншої теми. Курсові роботи вимагають більш ретельного підходу, аналізу і систематизації зібраних даних, а також оцінку проблеми і висновки, які повинні бути зроблені самостійно. Також у курсовій та дипломній роботі необхідно виділити головну мету і об'єкт вивчення, а також навести приклади розв'язання поставленої задачі.

Дипломна робота, у свою чергу, вимагає від студента усіх навичок, набутих під час навчання у ВУЗі. Дипломна робота – це своєрідне підсумкове дослідження, яке є фінішною прямою на шляху до отримання диплома про вищу освіту. У цій роботі студент повинен провести повноцінне дослідження певної теми, а також захистити свою роботу перед екзаменаторами, іншими словами – довести важливість, правдивість і користь від виконаної роботи.

Всі два види роботи вимагають від студента величезних витрат часу, тому більшість молодих людей, замість того, щоб зайнятися цим самостійно, воліють купити курсову, дипломну.

курсові та дипломні роботи

Методичні рекомендації з написання курсових та дипломних робіт

Курсова та дипломна робота повинна складатися як мінімум з трьох частин: вступ, основна частина і висновок. У вступі має бути зроблений невеликий загальний огляд за обраною темою.

В основній частині роботи повинна бути розкрита обрана тема. Необхідно розглянути існуючі переваги, проблеми та недоліки, а також можливі шляхи вирішення проблем, що склалися та усунення виявлених недоліків. Основна частина роботи обов'язково, якщо дозволяє тема, повинна містити, статистичні дані за останні два-три роки.

В заключній частині роботи мають бути зроблені висновки щодо обраної теми та описані перспективи розвитку обраного напрямку.

Курсова та дипломна робота обов'язково повинна містити посилання на використані джерела літератури, як друковані, так і електронні. В кінці роботи повинен бути присутнім список використаної літератури та Інтернет-посилання.

Необхідний обсяг роботи складає 25 машинописних сторінок.

Оформлення має бути по ГОСТ. Шрифт повинен бути Times New Roman, розмір 14, інтервал між рядками 1,5, вирівнювання тексту по ширині. Поля: зліва - 2,5, праве - 1,5, зверху - 2, знизу - 2.

дипломні роботи

Екстрена допомога або як написати курсові і дипломні без плагіату оперативно і якісно

Про те, як написати курсові та дипломні роботи самому швидко і якісно не потрібно довго розмірковувати, досить звернутися до професіоналів, які готові написати диплом на замовлення за подібною ціною та в найкоротші терміни. Така робота буде гарантовано виконувати всі вимоги до оформлення дипломного проекту. Написати курсові, дипломні на замовлення, ціна яких буде цілком виправданою, дозволяє студентам не відриватися від практичних досліджень тематики проекту або роботи, підвищення кваліфікації, відряджень, виховання дітей, звільняє від основного питання «як написати диплом відповідного рівня?».

Для того щоб дізнатися скільки коштує написати диплом кваліфікованим фахівцем, потрібно надати тематику і рекомендації, складені науковим керівником, а також вимоги ВУЗу на:

- оформлення посилань у дипломній роботі;

- оформлення змісту дипломної роботи;

- оформлення титульного аркуша дипломної роботи;

- оформлення дипломної роботи зразок, якої бажано брати на кафедрі.

Написати курсові та дипломні роботи, ціна яких буде виправдана якісним результатам, можна тільки у справжніх професіоналів! Колектив ІЦ "KURSOVIKS" допоможе Вам у цьому, адже це люди, що складаються з викладачів, аспірантів та студентів-відмінників старших курсів, що об'єднані єдиною місією - полегшити процес написання студентських робіт.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!