Роздрукувати сторінку

Дисконтні картки для студентських розваг

« Назад

Як правило, всім нам хочеться не тільки отримати щось бажане, але ще і заощадити при цьому! Саме тому різні магазини, кафе, кінотеатри, так і інші організації часто заманюють нас своїми дисконтними системами. Деякі намагаються нас прив'язати до свого магазину, надаючи знижку лише за умови наявності дисконтної картки. Останнім часом набули поширення накопичувальні дисконтні карти, тобто чим більше по карті купуєш, тим більше і знижка. Ось і виходить, що якщо скооперуватися, то набрати бажану суму, а, отже, і більшу знижку буде набагато простіше! І вигоду отримають обидві зацікавлені сторони! У одної з'явиться можливість придбати товар зі знижкою, а в іншої - можливість швидше отримати велику знижку на карті.

знижки, студентський дисконт

Бути студентом здорово! Бути студентом вигідно!

Ресторан «Слов'янський двір» розробив дисконтну програму для студентів, що дозволяє значно економити. Тепер студентських розваг можна дозволити собі на порядок більше!

Щоб стати учасником дисконтної програми, вам необхідно зробити замовлення на суму від 50грн, заповнити спеціальну анкету та пред'явити студентський. Вуаля! Після активації карти ти можеш користуватися знижкою 20% у ресторані «Слов'янський двір» на постійній основі при пред'явленні студентського квитка. Час акції не обмежений.

«Дисконтна картка студента» - унікальний молодіжний проект, який надає знижки у найпопулярніших місцях проведення часу, відпочинку і розваг для молодих людей, в компаніях у сферах освіти і культури, торгових комплексах. Ви можете повною мірою користуватися послугами партнерів програми. Мріяли провести незабутній вечір в шикарному київському ресторані, але не мали достатньо заощаджень? Годі про це думати! Мережа кращих ресторанів і розважальних комплексів тепер доступна для кожної молодої людини.

Дисконтна картка створює масштабну базу даних молоді, сприяє налагодженню роботи зі студентськими профспілками і парламентом.

Ти активний, молодий чоловік, любиш подорожувати, вчитися і постійно відкривати для себе нові реалії, обожнюєш експериментувати, відчувати нові емоції, знайомитися з новими цікавими і корисними людьми? Тоді тобі саме сюди! У всьому тобі допоможе дисконтна карта.

Однією з міжнародних студентських карточок є ISIC.

Хтось, може бути, ще не знає, що таке ISIC. Так от: це офіційне міжнародне студентське посвідчення, за яким студентів і школярів дізнаються в усьому світі. Отримати його можуть учні шкіл від 12 років, студенти та аспіранти, які навчаються на стаціонарі.

Для подорожуючих студентів це воістину безцінний документ: якщо зважатина вище перераховані причини, так і тому, що є посвідченням особи в 95 країнах і може часом замінити закордонний паспорт.

студентські розваги, платіжна система світу

З грудня 2001 року у студентів з'явилася можливість оформити картку ISIC/VISA Electron, що поєднує в собі функції міжнародного студентського квитка, дисконтної та платіжної картки. Це означає, що у тих самих клубах, магазинах і т. п. можна буде розплачуватися з її допомогою. Оскільки Visa International входить в число провідних платіжних систем світу, картка дійсна в 220 країнах, де її приймає до оплати понад 22 млн. торгових точок. Вона дозволяє знімати готівку в більш ніж 700 тис. банкоматів у валюті країни, в якій ви знаходитесь.

Увага, батьки! Якщо вашій дитині за кордоном терміново знадобилися гроші, ви, перебуваючи в Україні, кладете їх на його рахунок - і він може ними скористатися у будь-якій країні світу, де приймаються картки Visa. Ніяких грошових переказів, ніяких тимчасових витрат і додаткових комісій. Ви кладете на рахунок стільки, скільки вважаєте за потрібне, мінімальний розмір внеску не обмежений.

І це ще не всі переваги, які дає ISIC! Ніякий інший документ не забезпечить вам доступу до національних систем знижок, розробленим в 95 країнах спеціально для студентів.

А пільг і знижок багато. В цілому - понад 17 тис.

ISIC може служити дисконтною карткою, що надає знижки (від 5 до 100%) на розміщення в готелях, гуртожитках, на авіа - і залізничні квитки на міський транспорт, відвідування музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок. Діють знижки та в клубах, ресторанах, кафе, дискотеках, магазинах - всього не перелічити.

У студента можуть виникнути проблеми медичного або правового характеру, які здаються дріб'язковими вдома і абсолютно нерозв'язними за кордоном. Але власник ISIC може безкоштовно звернутися в телефонну інформаційну службу Help Line, де йому допоможуть. Крім того, документ служить картою доступу до міжнародної пільгової системи комунікацій ISIConnect (знижка на міжнародні телефонні переговори до 70%, голосова пошта, безкоштовна електронна пошта, віртуальний електронний сейф).

Карта ISIC була введена в 1969 році за підтримки ЮНЕСКО. За тридцять років функціонування вона виправдала свою популярність: кожен рік її володарями стає більш 4 млн. студентів усього світу, понад 45 тис. з яких – росіяни й українці.

міжнародна студентська дисконтна карта

Так що вам і карти в руки: дисконтна, і платіжна, і засвідчує особистість - усі три в одній.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!