Роздрукувати сторінку

Студентські свята або вечірки

« Назад

Випускники шкіл з нетерпінням чекають студентського життя, адже це найвеселіша пора в життя кожної людини.

відпочинок студентів, студентські традиції

Забути її неможливо завдяки першому коханню і веселому життю у гуртожитку. Але особливу роль відіграють цікаві і чарівні студентські традиції.

Студентські свята або вечірки - це заходи, які організовувались, організовуються і будуть ще століттями організовуватись! На них запрошуються ТІЛЬКИ студенти певного Вузу, який є замовником заходу. Особливість організації студентських вечірок - вони можуть проходити як в одному певному закладі, так і кожен раз в різних місцях. Проведення цього виду заходів здійснюється в тісній співпраці з профкомами та іншими студентськими організаціями і основною метою цих заходів, поряд з організацією відпочинку і дозвілля студентів, є підтримка колективного духу Вузу.

Серед безлічі переваг організації студентської вечірки хочеться особливо відзначити "медійну складову": адже поряд з відпочинком студентів, ВНЗ формує думку про себе для потенційних абітурієнтів про навчальний заклад, який організовує не тільки навчальний процес, але і дозвілля своїх студентів. Крім того, вони намагаються висвітлювати такі заходи в пресі та інтернеті, що в свою чергу, є рекламою Вузу. Таким чином, досягається відразу 3 мети: відпочинок, реклама, формування іміджу. Студенти ж розуміють, що вони члени суспільства "обраних" на своєму заході!

тематична вечірка, студентські дискотеки

Студентські дискотеки – це час, коли молодь може розслабитись і відпочити після тяжкої навчальної праці. Саме на дискотеках з’являється кохання. Зав’язуються дружні стосунки.

Студентські вечірки та дискотеки можуть відбуватися під час різних свят, так одним з них є День першокурсника.

День першокурсника – це традиційне свято, яке складається з трьох частин: святкова, випробувальна і розважальна (дискотека).

На День студента (а в нас їх декілька, що дуже тішить студентів) також організовуються як вузівські дискотеки, так і загальноміські, для всіх студентів міста в якому навчаєшся.

Як і скрізь у світі дискотеки і нічні клуби викликають суперечливу реакцію суспільства. З одного боку, вони допомагають молоді реалізувати себе. У багатьох клубах проводяться ефектні шоу-програми, в яких часто задіяні місцеві колективи і ансамблі. З іншого боку, вони негативно впливають на розвиток індивіда, руйнуючи його цінності і завдаючи шкоди здоров'ю. Багато школярів та студентів проводять дуже багато часу в клубах, що негативно позначається на їх навчанні та працездатності. Алкоголь, клубна атмосфера, сповнена тютюновим димом, звичайно негативно впливає на здоров'я. У багатьох клубах існує віковий ценз, наприклад вхід особам від 21 року. Однак, як показує практика, це умова рідко дотримується і в клубі навіть можна зустріти неповнолітніх хлопців і дівчат.

нічний клуб, фейс-контроль

У деяких невеликих нічних клубах світлові ефекти і звукова система неякісні, що також відбивається на здоров'ї. Дуже важливо, щоб обстановка в клубі була зручною для відпочинку. Інтер'єр, меблі, розташування зон відпочинку, світлової та звукової техніки повинні бути добре продумані і не завдавати шкоди здоров'ю.

Невід'ємною частиною будь-якого гарного нічного клубу є фейс-контроль. На жаль, в клубах він має суто символічне значення. Тому в клубах часто виникають конфлікти і навіть бійки.

Найчастіше нічні клуби дорого обходяться їх відвідувачам. Цінова політика клубів доволі жорстка. Адже головна мета - отримання прибутку. Однак кількість студентів у них не поменшало.

Однак, клуби - це місця, де молодь відпочиває, спілкується, танцює. Різні конкурси сприяють новим знайомствам і підвищення комунікабельності. Для багатьох людей клуби стають місцем зустрічей. Відвідавши кілька разів такі заклади, деякі люди знаходять свою професію і покликання, стають діджеями або танцюристами. Танці, спілкування і улюблена музика є хорошою розрядкою після робочого тижня і зарядом позитивних емоцій. Популярні в наших клубах тематичні вечірки розвивають творчі начала. Відвідувачі намагаються підготуватися до таких вечірок, продумавши свій образ. Наприклад, такі вечірки як:

1. Halloween Party - костюмована вечірка. Проводиться в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Присвячується свята всіх святих, на якому правлять відьми й привиди.

2. Military Party (військова вечірка) - костюмовані вечірки. Проводяться 1 травня, 9 травня і 23 лютого.

3. NewYearParty (новорічна вечірка) - вечірка, присвячена святу Нового року.

Тематичні вечірки можуть проводитися не лише з нагоди свят. Наприклад такі вечірки як: FashionParty (вечірка про моду), WhiteParty (біла вечірка), FlowerParty (квіткова вечірка, присвячена флористики), BeachParty (пляжна вечірка).

дискотека, костюмована вечірка

Таким чином, нічні клуби мають і позитивні і негативні сторони. Однак їх організаторам потрібно продумати шляхи вдосконалення та розвитку для того, щоб студенти могли гідно провести свій вільний від навчання час.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!