Роздрукувати сторінку

Фотополювання як одна з студентських розваг

« Назад

Мистецтво фотографії - одне з найчарівніших у світі. Вміння зафіксувати події, показати свої думки через фотографію, передати якийсь емоційний і енергетичний потенціал - ось що притягує глядачів до фотографій на виставках або ж просто в аматорському альбомі.

дівчина з тушшю, студентські розваги

Фотоапарати і, як наслідок, фотографія як хобі і професія прийшли в наш світ відносно недавно, всього - на-всього в минулому столітті. Раніше, до винаходу першого апарату фототехніки, передати момент можна було виключно з допомогою картини або малюнка.

Для людини, яка вміє бачити прекрасне в грі кольору або скороминуще явище раніше не було можливості передати своє бачення інакше, крім як не через використання кистей і фарб. Але технічний прогрес дарує нам все нові і нові винаходи, що полегшує наше життя і робить її яскравіше і яскравіше.

Фотографія - це чудове хобі, яке при належному бажанні і таланті може перетворитися в дуже прибутковий бізнес.

ФОТОГРАФІЯ - ЯК ХОБІ ДЛЯ БАГАТЬОХ

Це заняття, яке принесе спокій, розслабить і подарує до того ж згодом хороші спогади завдяки фотокарткам.

Займатися фотографією можна де завгодно - на природі, у дворі або навіть у себе в квартирі.

Знімати теж можна що завгодно - пейзажі, квіти або тварин, людей. Фотознімки будуть хорошою пам'яттю про важливі події у звичайні дні вашого життя.

фотографування, фотополювання

У всі часи людині подобалося зберегти навколишній його світ. Наскельні малюнки первісної людини - яскраве тому підтвердження. Потім ми навчилися змішувати фарби, виготовляти полотна і з'явилася живопис. А в 1861 році з'явився перший фотоапарат. Це винахід дав можливість людям зафіксувати неповторні миті - момент полювання, перші кроки малюка, що падає з дерева листок, сплеск хвилі в морі і багато іншого.

Фотоапарат став невід'ємною частиною життя сучасної людини. Ми намагаємося захопити його на будь-який захід, щоб ніщо не вислизнуло від нашої уваги, а потім було що згадати і показати друзям та колегам. Однак найчастіше у більшості виходять рядові знімки, на яких не витримане світло, композиція, контрастність, яскравість, фокусування, а про поняття перспективи, здається, ніхто й не чув.

Захоплення фотографією зараз дуже популярне хобі. І не важливо, в якому віці воно стало вам близько, головне, щоб до нього залишався живий інтерес, а унікальні сюжети завжди знайдуться.

Фотографувати те, як навчаються студенти - досить нудно і нецікаво, тому таких знімків в Інтернеті вкрай мало, а от фотографій, де вони безтурботно розважаються і відпочивають на численних вечірках завжди греблю гати.

Так уже повелося, що студенти розумний і в той же час не серйозний народ. Як тільки справа доходить до навчання і відвідування пар, якщо звичайно доходить, а не залишається в ліжку, то навчанням вони займаються в останню чергу. Поспати на парах - це саме нешкідливе заняття, а от якщо руки сверблять або шило в одному місці, то студент знайде, чим себе і оточуючих одногрупників повеселити. Студентські приколи часом нешкідливі, але завжди викликають море сміху та обурення викладачів, а потім ще й фотографії студентів у різних ситуаціях з'являються в інтернеті, на них відображені їх веселощі і не звичайне мислення.

студентські розваги, перший фотоапарат

Так, студенти можуть знімати всюди: на парах, на лекціях (заснувши студентів), на дискотеках, у гуртожитках, в туалеті, на вулиці, всюди, де тільки можливо.

Так, наприклад, одного разу хлопець сфотографував свою дівчину в якої потекла туш з очей і виставив фотографію в інтернет.

Для того, щоб виявити свій студентський талант у фотографуванні, щорічно проводяться конкурси для студентів на найкраще фото зі студентського життя. Студенти у своїх роботах повинні показати різноплановість їхнього життя, веселощі, розваги, які відбуваються поза навчальним процесом.

вечірка, студентські роки

Отже, саме за допомогою фотоапарата ми можемо зафіксувати найважливіші моменти нашого життя, а саме студентські роки і всі веселі, а часом і до сліз смішні, події.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!