Роздрукувати сторінку
Главная \ Цікаві статті і новини для студентів \ Студентські розваги \ Студентські розваги \ Британські виші збираються проводити одностатеві студентські вечірки

Британські виші збираються проводити одностатеві студентські вечірки

« Назад

Літня пора - відмінний час для відпочинку з одногрупниками, адже всі заняття та іспити підійшли до кінця, а вам так хочеться насолодитися літньою порою. Воно і зрозуміло, студентські роки вважають часом безтурботних і нестримних веселощів. Студентська вечірка - чудовий привід зібратися всім разом і налагодити стосунки між собою. Також подібний захід може перерости в гарну традицію, і може, років через десять ви знову зберетеся як колись в студентські роки. А щоб студентські вечірки стали доброю традицією необхідно придумати щось особливе.

однополі, вечірка в стилі бала

Для вирішення цього питання надайте вашій фантазії карт-бланш. Для проведення студентської вечірки можна вибрати абсолютно будь-який стиль. Власне кажучи, після визначення зі стилем вечірки, ви зможете визначитися і з іншими моментами в підготовці. Отже, це може бути вечірка, присвячена здачі іспитів. Запропонуйте своїм одногрупникам прийти в образах ваших викладачів. Також сьогодні дуже модно влаштовувати вечірки у когось вдома, подібно американським студентам. Якщо ніхто не виявив бажання запросити гостей до себе, то можете відправитися в клуб. Ще одне модне напрямок - вечірка в стилі бала. Оголосіть дрес-код, нехай дівчата одягнуть найкращі вечірні сукні, а хлопці прийдуть в смокінгах.

Безумовно, жодна вечірка не може обійтися без розважальної програми. Звичайно, вона цілком і повністю буде залежати від вашого стилю, тому слідкуйте, щоб вона збігалася зі стилістикою. Якщо ви проводите вечірку на природі, то можна замислитися про якісь рухливі конкурси та розваги, а у разі, якщо ви вирішили влаштувати бал, то краще обмежитися конкурсами на кращий наряд, костюм або танець. Це не говорить про те, що вечірка повинна нагадувати бал вісімнадцятого століття. Сучасні студенти, досить розкуті люди, тому ви сміливо можете влаштувати конкурс мокрих майок серед дівчат, реп-батл серед молодих людей або ж усім разом пограти в «Мафію» у випадку, якщо ваша вечірка проходить у когось вдома. Також варто задуматися, яке розвага призведе ваших друзів в захват, а значить, дозволить ще довго і з посмішкою згадувати проведену вечірку навіть через кілька тижнів. Проте будьте обережні і не влаштовуйте конкурси, які можуть образити чи зачепити когось. Гумор, звичайно, потрібен, але він повинен бути добрим і простим. Ну, і звичайно, залиште місце для імпровізації. Надайте гостя трохи вільного часу для відпочинку і спілкування між собою.

студентська вечірка, конкурси та розваги

Так, голови Британських вишів збираються проводити одностатеві студентські вечірки.

Відповідна заява з'явилася після аналогічного рішення мусульманських громад. Противники ініціативи вже назвали її «гендерним апартеїдом». Подробиці - в сюжеті британського бюро радіо «Голос Столиці».

Британські університети впевнені: в розподілі студентів за статтю немає нічого страшного. Крім того, ні чоловіків, ні жінок не будуть обмежувати в правах. Просто під час якоїсь події посадять у різних частинах залу. Насамперед такою можливістю будуть користуватися релігійні спільноти. І опоненти такого нововведення кажуть: поділ людей за гендерним принципом суперечить конституції. Студентська активістка Міріам Намазия пояснює, що поганого в такій ініціативі.

«У будь-якому випадку поділ студентів за національністю або речі, це коли одну групу людей ставлять вище за іншу. Якщо б мова йшла про поділ чорних і білих, це було б неприйнятно. Чому ж, коли мова заходить про права жінок, то все стає прийнятним, можливості діалогу розширюються?!».

Студентка каже: бажання розділити чоловіків і жінок одразу применшує роль жінки. Але чого гріха таїти: поділ груп по підлозі - це майже тренд в британських вузах. Близько третини всіх подій мають певні обмеження. Наприклад, вхідний квиток для жінок і чоловіків має різну ціну, а щоб дізнатися деталі заходу, їм потрібно дзвонити за різними номерами. Омар Алі - президент Федерації студентів з ісламських громад. Він каже: так, дійсно, деякі з них поділяють людей за гендерним принципом. Але релігія тут ні при чому.

«При будь-яких умовах, немає ніяких виправдань для того, щоб ставити жінку нижче чоловіка. Не повинно бути переваг для жінок або чоловіків».

конкурс мокрих майок, вхідний квиток для жінок і чоловіків

Омар Алі каже: деякі жінки зовсім не проти гендерного поділу. Вони відчувають себе комфортніше серед людей своєї статі. Як би то не було, але вводити схожі правила в Британії - це порушення принципів свободи віросповідання та гендерної рівності. І якщо сегрегацію дозволити в Британії, то що ж буде з організаціями, які захищають права жінок в менш розвинених країнах? Проти нововведення протестують і викладачі вузів. Деякі з них саботують лекції і виходять з аудиторій, де студенти сідають за гендерним принципом.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!