Роздрукувати сторінку

Студентські вечірки (Студентське паті)

« Назад

Студентське час - це найвеселіша пора в житті кожної людини. На обличчі будь-якої людини, який згадує цей період свого життя, з'явиться посмішка. Завжди студентські роки відрізнялися своєю незабутністю і якоюсь безпосередністю, яка не обов'язково пов'язана з наївністю. У віці від 17 до 22 ми все ще діти, які намагаються все робити «як дорослі». Але, на щастя, веселитися «як дорослі» студенти не намагаються, тому веселяться по-справжньому - по-дитячому. Особливо здорово живеться студентам, батьки яких залишилися в інших містах чи селах, відправивши своє чадо на «чужину».

конкурси, паті студентів, студентські вечірки

І абсолютно точно кожен студент знає, де цікавіше проходять ці божевільні свята - в гуртожитку!

А вже приводів повеселитися у студентів чимало - крім традиційних календарних свят, це день першокурсника, та закінчення сесії, та Міжнародний день студента, і всіма улюблений Тетянин день. Хороший настрій, бажання і порівняно невеликі грошові витрати - все що потрібно для організації студентської вечірки в гуртожитку.

Для проведення паті в гуртожитку знадобляться:

- дружна компанія;

- вільне приміщення;

- гроші на випивку і закуску;

- музика;

- ідеї для веселого проведення часу.

Чутка про те, що в гуртожитку намічається вечірка, облітає всі кімнати моментально, тому нестачі в учасників не буде. Зазвичай в такі вечори в кімнату набивається купа народу, що прагне веселощів і безкоштовної випивки. Тому слід заздалегідь потурбуватися про те, щоб кожен, хто приходить здавав яку-небудь суму на алкоголь або хоча б приносив що-небудь з закуски. Для цього при вході в кімнату можна зробити жартівливий контрольно-пропускний пункт зі строгими контролерами або поставити стіл з оголошенням: «пожертви на проведення вечірки у вигляді грошей і їжі».

Можна запросити одногрупників та однокурсників, які не проживають у гуртожитку, не забувши попередньо домовитися з комендантом. Коробка цукерок або невелику грошову винагороду з бюджету вечірки зазвичай допомагають вирішити проблеми з обмеженням відвідувань гуртожитку.

веселощі і безкоштовна випивка

Студентська вечірка в кімнаті гуртожитку

Звичайно, в кімнатах сучасних студентських гуртожитків сильно не розгуляєшся, але для невеликої дружній компанії місця вистачить. Для організації столу можна використовувати будь-який з варіантів:

1) - скинутися грошима, купити необхідні продукти і алкоголь, і всім разом все приготувати,

2) - дати завдання кожному учаснику приготувати що-небудь до столу і принести з собою, зібравши окремо гроші на випивку,

3) - дати можливість кожному купити і принести закуски і алкоголь для себе.

Рідкісне студентське застілля нагадує звана вечеря з великою кількістю гарячих страв і салатів. Цілком можна обійтися фуршетом - канапе, фруктами, чіпсами, горішками, нарізаними скибочками ковбаси і сиру або навіть пельменями. Якщо всі здають гроші на спиртне, необхідно у кожного уточнити, що саме купити. Хтось любить вино, а хтось віддає перевагу пиво чи слабоалкогольні напої.

Плюси вечірки в кімнаті:

- можливість поспілкуватися тісною компанією, поспівати під гітару,

- значна економія коштів (у порівнянні з тими ж кафе та клубами).

Мінуси:

- обмежена кількість учасників,

- складність в проведенні розваг (танців, ігор і конкурсів) з-за малої площі приміщення.

Зазвичай вечірка в кімнаті є прелюдією до подальшого відпочинку, плавно перетікаючого в нічні клуби та кафе. Або ж адміністрація гуртожитку лояльна і дозволяє влаштовувати святкові дискотеки у спеціально відведеному місці в гуртожитку.

Вечірка в холі (залі) гуртожитка

У разі масштабного святкування, наприклад на Новий Рік, День студента, коли кількість учасників вечірки велика, можна влаштувати паті у вестибюлі або залі.

Звичайно, для цього необхідно отримати дозвіл коменданта, так і підхід до організації повинен бути більш серйозним.  Оргкомітет з найбільш активних студентів повинен продумати сценарій вечірки, приготувати частування, встановити музичну апаратуру, а також організувати студентів для прибирання приміщення після свята.

У жителів кожної окремої кімнати має бути своє завдання - організація фуршету, прикраса залу, підготовка сценок і конкурсів, стеження за дотриманням порядку і т. д. Тільки при гарній організації така вечірка пройде успішно.

Плюси вечірки в холі:

- масштабність таких вечірок робить їх найбільш запам'ятовуються,

- необмежена кількість учасників.

Мінуси:

- необхідність отримання дозволу на проведення вечірки,

- складність організації,

- шум і гам практично до ранку, повчитися і поспати в день вечірки навряд чи вдасться,

- необхідність прибирання гуртожитку після свята.

Цікаві та корисні ідеї для вечірки

Великим успіхом у студентів всього світу користуються тематичні вечірки. Піратська або піжамна, в стилі диско або ретро, гавайська вечірки - найбільш запам'ятовуються і веселі свята. Але тематика - необов'язкова умова, головне, гарний настрій і приємна компанія.

Треба обов'язково продумати розважальну програму: «Твістер», «Пляшка», «Крокодил» - мала частина із списку ігор, здатних розвеселити будь-яке суспільство.

Краще заздалегідь скласти плей-лист заходу, а також попередньо поцікавитися, хто якій музиці віддає перевагу.

Використання одноразового посуду значно полегшить прибирання після свята.

чоловіча вечірка, гуртожиток, студентські дискотеки

Складно уявити студентське життя без гуртожитку, а гуртожиток без веселих вечірок, де можна цікаво проводити час, закохуватися і відриватися в дусі кращих студентських традицій.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!