Роздрукувати сторінку

Програма CAMP AMERICA - американський табір

« Назад

Camp America - це робота в американському таборі в команді обслуговуючого персоналу на час літніх канікул!

робота за кордоном

Вас чекають понад 10 000 таборів у кожному з штатів Америки (крім Аляски)) Ви будете працювати разом з Вашими однолітками з більш ніж 40 країн світу!

Стандартна тривалість роботи в таборі - 9 тижнів. Учасники програми отримують візу J-1, яка дає право продовжити роботу за більш високу оплату або подорожувати по країні після роботи в таборі.

Самр America - унікальна програма, що має низьку вартість, та гарантовані умови програми. Кишенькові гроші за роботу в таборі на 100% покривають витрати на програму! Всім учасникам буде забезпечено зустріч в аеропорту Нью-Йорка, харчування, проживання, квитки туди-назад, медична страховка і цілодобова підтримка спонсора. Camp America подарує тобі саме яскраве літо твого життя!

Camp America - одна з найпопулярніших студентських програм!

Літні табори створюють приголомшливу атмосферу для всіх, хто в них живе і працює, і надають справжню можливість стати частиною активного і дружного багатонаціонального колективу. Ідея створення дитячих таборів виникла у різних країнах приблизно в один і той же час на початку минулого століття. Але в 1969 році Американський Інститут Зарубіжних Досліджень (American Institute for Foreign Studies) запропонував об'єднати понад 350 літніх дитячих, оздоровчих, фермерських, університетських таборів, спортивних і туристичних баз в єдину систему і набирати для неї персонал зі всього світу. Так народилася Camp America. Зараз це - найбільша організація, яка набирає персонал для американських таборів більш, ніж в 40 країнах світу.

літня програма

Camp America - це гарантія якості сервісу і надійний партнер!

Компанія Inter Air Group - офіційний представник Camp America. Вона допомагає всім учасникам програми в отриманні візи J1, яка дає право на роботу на території Америки і готує повний пакет документів для участі у програмі, включаючи виписку DS форми, оплату SEVIS, авіапереліт туди-назад і медичну страховку на весь період перебування.

Camp America - це ідеальна програма для першої подорожі в Америку!

До вильоту в Америку - коли учасник отримує запрошення з табору - він отримує повну інформацію про своє майбутнє місце роботи, адреса, телефони. Всі питання учасник може задати безпосередньо директору табору під час листування. Дуже часто на форумах хлопці знайомляться зі своїми майбутніми колегами, які отримали запрошення в той же табір і можуть планувати подорож разом.

Інформація по вильоту кожного учасника передається в центральний офіс Кемп Америки. Співробітники американського офісу Кемп Америки зустрічають кожного учасника в аеропорту в Нью-Йорку, проводжають в готель і дають детальну інформацію як дістатися до табору, наприклад, де Вас буде зустрічати трансфер з табору чи на якій рейс Вам вже заброньовані квитки. У таборі Вас очікує повний пансіон, розміщення у кімнатах для персоналу і тиждень (без відпочиваючих) для знайомства з Вашими новими друзями, які також, як Ви приїхали з різних країн світу. Учасник Кемп Америки не несе ніяких непередбачених витрат і отримує фіксовану оплату за свою працю, яка прописана в його контракті. Учасник Кемп Америки завжди може звернутися з питанням до цілодобову лінію підтримки і ніколи не залишиться одна в незнайомій країні.

дитячий табір

Camp America - це робота і відпочинок!

Як правило, всі дитячі табори розташовуються на природі в самих мальовничих місцях на березі озера або річки. Всі сучасні дитячі табори мають розвинену інфраструктуру, спортивні майданчики, спорт інвентар, басейни та інші блага американської цивілізації)). Всім цим можуть користуватися також і співробітники табору у вільний від роботи час, звичайно, і не на шкоду дітям.))

Camp America - це великі можливості і реальні перспективи !

По закінченні програми всі учасники отримують сертифікат міжнародного зразка, який прикрасить Ваше майбутнє резюме! Camp America надає шанс розвинути в собі навички, які дуже цінні для роботодавців - впевненість у власних силах, досвід роботи в колективі, незалежність, зрілість та гнучкість! Все це, без сумніву, стане у нагоді в майбутньому!

Практика англійської мови і можливість удосконалити свій рівень в англомовному середовищі!

Після того як контракт в таборі закінчений, учасник може відправитися подорожувати по всій країні, в компанії нових і старих друзів!

камп америка

Кишенькові гроші за роботу в таборі на 100% покривають витрати на програму!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!